Převalování celou noc v 2. trimestru

23
22.5.21 09:55

Prevalovani celou noc v 2. trimestru

Ahoj holky,

jsem ted na zacatku 5. mesice a zacala jsem asi poprve v zivote trpet totalni nespavosti. Mam krece v oblasti kycli, na zadnem boku nevydrzim dyl jak 15 minut, na zadech se mi dela blbe :(

Otacim se z boku na bok asi tak stokrat za noc. Je tohle neprijemne jenom me nebo to toceni je neprijemne i miminku v brisku? Kdyz se celou noc hybu ze strany na stranu… :nevim:

A nemate nejake rady prosim? Cetla jsem o kojicim polstari mezi nohy.

Dekuji moc a mejte hezky vikend :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1255
22.5.21 10:02

Asi tě nepotěším, ale jsem na konci 36tt a nevyspala jsem se už hodně dlouho. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
22.5.21 10:05

@Dara90 jasne, s tim pocitam, ze to bude hruza hrozna v tehotenstvi. Ale abych spala tak 2-3 hodiny denne dohromady a zbytek se celou noc tocila, protoze mam za chvili krece v boku a musim na druhy a hned zas zpet… chudak mimi :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7633
22.5.21 10:06

No…bude hur :lol: ja mam v brise dve miminka, blizim se konci a lip neni, nepomaha nic. Proste vydrzet bohuzel. Kojici polstar muzes zkusit, podlozit treba i bricho. Mne treba strasne boli a pali zebra, jak se tam uz mackaji. Proste nejkrasnejsi obdobi zeny :mrgreen:

Ale zas v jednocetnem tehotenstvi s dcerou jsem to nemela :) je to individualni, kazda to proste snasime jinak…ale stoji to za to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7633
22.5.21 10:07
@elous_2020 píše:
@Dara90 jasne, s tim pocitam, ze to bude hruza hrozna v tehotenstvi. Ale abych spala tak 2-3 hodiny denne dohromady a zbytek se celou noc tocila, protoze mam za chvili krece v boku a musim na druhy a hned zas zpet… chudak mimi :zed:

Myslim, ze miminku to nevadi. Nebo cejtis, ze se mu to nelibi - nejak vic kope ci se vrti? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1498
22.5.21 10:08

Pokud máš bolesti zkus fyzioterapeutku, umí zázraky ;) jinak ještě jsem neslyšela o tom, že by dítě mělo potiže, kvůli přetáčení se v noci :roll: to je podobná kravina jako když tu byl dotaz, jestli se mu nějak ublíží snězenym buřtem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21626
22.5.21 10:12

Zkus spát v polosedě, někdy mi to pomáhalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
22.5.21 10:27

Tak já ti naději dodám, někdy v 5-6 měsíci, už nevím přesně, jsem měla takové asi čtrnáctidenní období, kdy jsem se pořádně nemohla vyspat, pořád se budila, chodila x krát za noc na záchod… a přešlo to! Teď jsem v osmém a zatím pořád spím v pohodě celou noc.

Polštář je dobrý, nejdřív jsem používala normální, hodně naducaný polštář, o který jsem se opírala břichem a nohama, pak jsem dostala ten kojící a je to asi ještě příjemnější. Taky užívám hořčík (klasický šumák z lékárny, žádné koňské dávky) a přišlo mi, že je to lepší, když ho piju večer, skoro před spaním (rozpouštím ho jen v malinké skleničce vody).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
22.5.21 10:28

Zklamu te😊teď budu 30tt a nespím skoro vůbec 😁celou noc se prevaluji a neumím si najít polohu která by mi vyhovovala 😁takže to hold budeš muset vydržet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
22.5.21 10:30

@klamonožka jj, mam naordinovany Magnosolv na bolesti. Asi zkusim ten posltar nebo to spani v polosede. Ja to nejak preziju, snad to prejde, hlavne, aby bylo zdrave mimi :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
22.5.21 10:30

@Janli zkusim, dekuju za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
22.5.21 10:31

@Kukacka123 jsem v 17tt, pohyby jeste necitim. Jen nad tim vzdycky v noci premyslim, jak se mu u me musi skvele odpocivat, kdyz je cela noc jak na horske draze :D :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
22.5.21 10:35

@elous_2020 Nevím, jestli je to pravda, ale někde jsem četla, že prý naopak když se dotyčná hýbe, chodí, otáčí, tak se tím to dítě ukolébá a spí, a spíš se probouzí, když je člověk úplně v klidu bez pohybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2543
22.5.21 10:54

@klamonožka ano máš pravdu třeba když celý den něco dělám tak mimčo je v klidu a haja protože se hybu 😊jak si lehnu večer je to konec a celou dobu kope takže pravda to určitě je 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7633
22.5.21 10:57
@elous_2020 píše:
@Kukacka123 jsem v 17tt, pohyby jeste necitim. Jen nad tim vzdycky v noci premyslim, jak se mu u me musi skvele odpocivat, kdyz je cela noc jak na horske draze :D :roll:

Hele to dite tam ma takovyho mista, ze tohle fakt nepocituje jak ty. Naopak se jim ty houpavy pohyby a tak libi… Hlavne bud v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat