Odlišné názory na pohlaví dítěte

Anonymní
22.5.21 00:08

Odlišné názory na pohlaví dítěte

Ahoj maminky:)
Ráda bych se Vás zeptala na názor ohledně pohlaví miminka.
Ve 13tt na prvotrimestrálním screeningu, nám bylo řečeno že to vypadá na chlapečka a v 16tt u mojí paní gynekoložky zase že to vypadá na holčičku. Zažily jste něco podobného? Kdo měl nakonec pravdu?:) :mrgreen:
Vím, že se za pár týdnů pravdu dozvím, ale ta zvědavost mě hlodá :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.5.21 00:22

Možné je vše :) nakupuj raději neutrální barvy :D ale jinak známí co jim to stále nemohli potvrdit, tak prý je pravděpodobnější, že to bude holka (nakonec to byla holka), když potvrdí kluka, tak už mu to většinou nezmizí…:D Své mimi budeš milovat tak jako tak, změnit a vybrat si nejde :) jen se na to připravit a zamilovat se do něho i pokud sis přála opak.

• Citovat
  • Nahlásit
6455
22.5.21 00:31

Prvni dve deti jsme se dozvedeli okolo 17tt, treti a ctvrte “az” v cca 21tt.
Je to prijemny bonus v dnesni dobe, ja to nejak “dramaticky” chtela vedet jen u prvniho, u prvnich dvou se nespletli a treti a ctvrte jsou jeste v brise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
22.5.21 00:35

Tak určitě čím později, tím líp to jde vidět (pokud se dítě dobře natočí samozřejmě). Navíc na 1.screeningu se to určuje jen podle sklonu pohlavního hrbolku.
Nicméně vážně bych nebrala ani jedno a počkala na 2.screening.
U nás to na 1.vypadalo na holku, potvrzená až na 2. a holka to fakt bude, ale až do toho 2.screenu jsem nic nekupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
22.5.21 00:42

Mně dvakrát řekli že to bude kluk a druhém screeningu doktorka oznámila, že to vypadá na holčičku a je to holčička. Když jsem to řekla svému gynekologovi, tak se dost divil, protože on tam viděl pindíka. :mrgreen: možný je cokoliv, příběhů jsem slyšela mnoho. Přítelův kamarád taky čekal holku a asi dva měsíce před porodem to spíš vypadalo na kluka a je to kluk jako buk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.21 06:22

Možné to je. Já se s tím nesetkala. Syna mi potvrdila gynekoložka už na 1. screeningu. Dceru na druhém screeningu. Manžel už měl syna z prvního manželství, se mnou syna a moc si přál holčičku…ale věděli jsme, že to bude zase kluk, s holkou jsme fakt nepočítali. Byla jsem v takovém šoku a nemohla tomu uvěřit, že jsem se hned další týden objednala úplně jinam s tím, že bych chtěla znát pohlaví, že moje doktorka si nebyla jistá.

No a byla to holka… :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9439
22.5.21 06:25
@Anonymní píše:
Ahoj maminky:)
Ráda bych se Vás zeptala na názor ohledně pohlaví miminka.
Ve 13tt na prvotrimestrálním screeningu, nám bylo řečeno že to vypadá na chlapečka a v 16tt u mojí paní gynekoložky zase že to vypadá na holčičku. Zažily jste něco podobného? Kdo měl nakonec pravdu?:) :mrgreen:
Vím, že se za pár týdnů pravdu dozvím, ale ta zvědavost mě hlodá :mrgreen: :pankac:

V 16tydnu mi lékařka řekla že to bude pravděpodobně kluk a byl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
22.5.21 06:26

Pravdu se dozvíš 100% až u porodu. Já to takhle měla u prostředního

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
22.5.21 07:35

Me rekl dr v 17tt že 95% holcicka a na 2.screeningu ve 22 týdnu mi řekl že je to kluk a ukázal i pindika 🤣 🤣 a kluk to byl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
22.5.21 07:46

Přesně z tady toho důvodu jsem nikdy nechtěla vědět pohlaví před druhým screeningem :D Počkej, dřív nebo později se go dozvíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9875
22.5.21 09:02

Taky jsme to tak měli, akorát naopak. Pravdu měl samozřejmě ten pozdější, to jsem na tom utz i já krásně viděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
7.6.21 18:56

Ahoj, já to měla jednoduché, protože mi prvotrimestrální screening vyšel špatně (zvýšené riziko Downova syndromu). Následně jsem šla na cfDNA test z krve, ze kterého se dá zjistit DNA plodu, pohlaví se také dá určit. Na screeningu ve 14. tt nám doktor řekl, že na 80 % to je chlapeček a potom nám to na 99,9 % potvrdil ten krevní test. :D Asi bych ještě počkala, čistě podle ultrazvuku se to dá spolehlivě poznat asi až od 16. týdne. Jinak vím o 3 youtuberkách, kterým řekli chlapečka, a ve 20. tt to najednou byla holčička (a mají holčičky). :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
24.7.21 21:53

Dobrý den maminky potřebuji se zeptat podle čeho se dá poznat pohlaví dítěte já si myslím že je to podle tvaru bříška nebo stavbu těla co jsi myslíte vy jsem v 28+4 a pořad mi říkají že to bude kluk ale na tváři mám akné jak to muže být možné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
25.7.21 00:37

@Vaneska99 To nemyslíš vážně, že ne? :lol: Akné ani tvar břicha s pohlavím nesouvisí.

Pohlaví nejspolehlivěji poznáš podle toho, co vidí lékař na ultrazvuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
25.7.21 07:09

Mě pan doktor řekl ve 14 tt kluk na prvním screeningu. A vypadal jiste. Už jsme to oznámili, tak snad mi to příště nezmění. :mrgreen: On nám toho pindika ukazoval. U te holčičku to chápu, ze se to zmeni. Pindik se muže objevit později. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat