Preventivka alergologie

Anonymní
16.6.20 07:56

Preventivka alergo

Ahoj, chci se zeptat jestli i na preventivní prohlídce u alergologa dělají testy. Jako vpich alergenu a brání krve?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

117
16.6.20 08:02

Pokud si u alergologa nikdy nebyla, tak nejspíš ano. U nás je dělají pravidelně po 5 letech. Ale krev neberou, pouze ty alergeny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13938
16.6.20 08:14

Dceři dělají kožní testy a rozbory krve jednou za dva roky. Nás doktor to vyhodnocuje komplexně, kožní testy nemusí dát 100% obrázek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 08:18

@ŽofkaTofka @nozu
Byla jsem před dvěma roky a dělali mi testy kožní i odběr krve a měla jsem to pozitivní.
Tak si právě říkám jestli mi budou dělat zase :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
23454
16.6.20 08:23
@Anonymní píše:
@ŽofkaTofka @nozu
Byla jsem před dvěma roky a dělali mi testy kožní i odběr krve a měla jsem to pozitivní.
Tak si právě říkám jestli mi budou dělat zase :lol:

Ne, mně i dětem toto dělali jen jednou, při první návštěvě. Já jsem tedy chodila asi 4 roky, a s dětmi chodíme teď asi 6 rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
16.6.20 08:33
@Anonymní píše:
@ŽofkaTofka @nozu

Bereš antihistaminika? Jestli ano, tak je potřeba léky před testy cca 14 dní vysadit. Tak by bylo nejlepší zavolat na alergologii a zeptat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13938
16.6.20 08:56
@Anonymní píše:
@ŽofkaTofka @nozu

Klidně můžou. Záleží na lékaři. Alergie se v průběhu let vyvíjí, takže je potřeba testy opakovat, aby se mohla přizpůsobit léčba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama