Reklama

Preventivní a lehké špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.01.17 15:37
Preventivka a lehké špinění

Ráno jsem byla na gynde a lehce spinim. Je to normální? Při poslední prohlídce bylo vše v pohodě.

Reklama

Reakce:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 23.01.17 15:45

Je :kytka: teda ja aspon spinim lehce po steru z cipku :pankac: edit : a jeste i po vnitrnim UTZ

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.01.17 15:47

@sandra001 taky mi dnes dělala stery z čípku a UTZ :) tak děkuju za uklidnění :hug:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 23.01.17 16:21
@terezkakol píše:
@sandra001 taky mi dnes dělala stery z čípku a UTZ :) tak děkuju za uklidnění :hug:
neni zac :hug: poprve me to vydesilo, ale ted uz vim ze to je normalni ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama