Preventivní a lehké špinění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.01.17 15:37
Preventivka a lehké špinění

Ráno jsem byla na gynde a lehce spinim. Je to normální? Při poslední prohlídce bylo vše v pohodě.

Reakce:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 23.01.17 15:45

Je :kytka: teda ja aspon spinim lehce po steru z cipku :pankac: edit : a jeste i po vnitrnim UTZ

terezkakol
Kecalka 256 příspěvků 23.01.17 15:47

@sandra001 taky mi dnes dělala stery z čípku a UTZ :) tak děkuju za uklidnění :hug:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 23.01.17 16:21
@terezkakol píše:
@sandra001 taky mi dnes dělala stery z čípku a UTZ :) tak děkuju za uklidnění :hug:
neni zac :hug: poprve me to vydesilo, ale ted uz vim ze to je normalni ;)
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >