Převod na účet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 09:49
prevod na ucet

Dobry den chci se zeptat nevi nekdo jak dlouho trva prevod penez na ucet z banky sporitelna do csob vzdycky jsem to tam mela tak do tech 24 hodsin od poslani ted mi byvali tvrdi ze to poslal vcera rano v 8 hosin ja je na ucte jeste nemam myslite ze je to mozne jak dlouho trva ten prevod :nevim: ja vubec netusim :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.03.18 v 15:16

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 13.03.18 10:00

2-3 dny urcite.

Janli
Kelišová 5003 příspěvků 13.03.18 10:09
@vertunka píše:
2-3 dny urcite.

Už je změna. Banky musí převést do druhého dne. Zakladatelko, peníze by tam měly být do večera.

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 10:13
...

Janli diky za odpoved taky myslim ze by to melo prijit dneska divim se ze to jeste neni na uctu volala jsem ted do banky csob a tam mi rekly ze platby zadane predchozi den pripisuji v noci takze si myslim ze mi to byvali vcera spise neposlal pochybuji ze SPORKA 20 hodin zpracovava transakci

Yasminn
Neúnavná pisatelka 18995 příspěvků 14 inzerátů 13.03.18 10:16

@kykisek12345 podívej se po 12hodině.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 13.03.18 10:47
@vertunka píše:
2-3 dny urcite.

banky musí převést do max 24 h a dělají to fakt rychle - ráno pošleš, odpol je má příjemce na účtu. Posílala jsem včera 0800-0300, v 9 zadáno, v 15 mi paní psala, že platbu má.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama