Převod na účet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 09:49
prevod na ucet

Dobry den chci se zeptat nevi nekdo jak dlouho trva prevod penez na ucet z banky sporitelna do csob vzdycky jsem to tam mela tak do tech 24 hodsin od poslani ted mi byvali tvrdi ze to poslal vcera rano v 8 hosin ja je na ucte jeste nemam myslite ze je to mozne jak dlouho trva ten prevod :nevim: ja vubec netusim :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.03.18 v 15:16

Reakce:

vertunka
Závislačka 4710 příspěvků 13.03.18 10:00

2-3 dny urcite.

Janli
Kelišová 6244 příspěvků 13.03.18 10:09
@vertunka píše:
2-3 dny urcite.

Už je změna. Banky musí převést do druhého dne. Zakladatelko, peníze by tam měly být do večera.

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 10:13
...

Janli diky za odpoved taky myslim ze by to melo prijit dneska divim se ze to jeste neni na uctu volala jsem ted do banky csob a tam mi rekly ze platby zadane predchozi den pripisuji v noci takze si myslim ze mi to byvali vcera spise neposlal pochybuji ze SPORKA 20 hodin zpracovava transakci

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19013 příspěvků 18 inzerátů 13.03.18 10:16

@kykisek12345 podívej se po 12hodině.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 10:47
@vertunka píše:
2-3 dny urcite.

banky musí převést do max 24 h a dělají to fakt rychle - ráno pošleš, odpol je má příjemce na účtu. Posílala jsem včera 0800-0300, v 9 zadáno, v 15 mi paní psala, že platbu má.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >