Reklama

Převod na účet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 09:49
prevod na ucet

Dobry den chci se zeptat nevi nekdo jak dlouho trva prevod penez na ucet z banky sporitelna do csob vzdycky jsem to tam mela tak do tech 24 hodsin od poslani ted mi byvali tvrdi ze to poslal vcera rano v 8 hosin ja je na ucte jeste nemam myslite ze je to mozne jak dlouho trva ten prevod :nevim: ja vubec netusim :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.03.18 v 15:16

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 13.03.18 10:00

2-3 dny urcite.

Janli
Kelišová 5683 příspěvků 9 inzerátů 13.03.18 10:09
@vertunka píše:
2-3 dny urcite.

Už je změna. Banky musí převést do druhého dne. Zakladatelko, peníze by tam měly být do večera.

kykisek12345
Nováček 6 příspěvků 13.03.18 10:13
...

Janli diky za odpoved taky myslim ze by to melo prijit dneska divim se ze to jeste neni na uctu volala jsem ted do banky csob a tam mi rekly ze platby zadane predchozi den pripisuji v noci takze si myslim ze mi to byvali vcera spise neposlal pochybuji ze SPORKA 20 hodin zpracovava transakci

Yasminn
Neúnavná pisatelka 19011 příspěvků 22 inzerátů 13.03.18 10:16

@kykisek12345 podívej se po 12hodině.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.03.18 10:47
@vertunka píše:
2-3 dny urcite.

banky musí převést do max 24 h a dělají to fakt rychle - ráno pošleš, odpol je má příjemce na účtu. Posílala jsem včera 0800-0300, v 9 zadáno, v 15 mi paní psala, že platbu má.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >