Přídavek na dítě k rodičáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amy26
Povídálka 13 příspěvků 12.03.18 11:28
Pridavok na dite k rodičáku

Dobrý den jsem ze Slovenska a vybavila jsem si rodičovský přispěvek tu v CR a moje otazka zní dostavate pridavek na dite spolu s rodičovským prispevkem? Ja jsem akurat dostala penizky na ucet ale nevim jestli tam uz mam zapocitani i pridavky na deti…dekuji

Reklama

Reakce:

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 12.03.18 11:36

Přídavek na dítě je jiná soc. Dávka a musí se zařídit zvlášť..

micta
Generální žvanilka 22263 příspěvků 12.03.18 11:43

@amy26 a žádala sis o něj?

amy26
Povídálka 13 příspěvků 12.03.18 11:59

@micta ano zadala

micta
Generální žvanilka 22263 příspěvků 12.03.18 12:09
@amy26 píše:
@micta ano zadala

No ale tak by ti mělo přijít rozhodnutí, jestli to ho přiklepli nebo nepřiklepli. A ano, když jsem měla nárok, tak mi to chodilo najednou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Všichni přemýšleli, jak dělat umění, já chtěl dělat pořady pro lidi, říká Adamec

Miss České republiky, Slavíci, ale i kultovní seriál Sanitka. To všechno jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Reklama