Může dobírku převzít 15letý syn?

5
12.5.18 12:50

Převzetí -18 dobírka

Zdravím
Objednala jsem nějaký speciální alkohol dobírkou, ale nebudu doma. Může to převzít můj 15lety syn? Vydají mu to?
Mimochodem zboží jsem zaplatila kartou předem.
Diky! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
12.5.18 13:03

Spíš ne. Musela jsem si zařídit na poště jakousi kartičku, aby mamce vydali dopisy,.. na moje jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2663
12.5.18 13:06

U nás tedy běžně přebírá nezl. dcera, mladší než tvůj syn. Doma určitě ano, na poště samozřejmě ne. A mimochodem, balík na dobírku se platí při převzetí, pokud máš zaplaceno předem, není to dobírka. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15074
12.5.18 13:09

Že je to alkohol asi pošťáka zajímat nebude:-) Pak je to otázka, záleží asi na osobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
12.5.18 13:13

Já jsem dospěla osoba a balík dostanu na kohokoliv z rodiny jen když jsem doma a tedy mě poštak zastihne doma. Pak balík předá a nezajíma se komu ho vlastně dal zda tomu kdo je napsan na balíku nebo jinému. Ale na poště mi nedají balík od nikoho z rodiny a to je tam poštarka která nás zná a stejně mám smůlu. Takže podle správného sice je na poště nebud zajímat že je tam alkohol ( dobře zabalený balík nepůjde ani poznat co tam je ) ale dát by mu to neměli není to na jeho jmeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7917
12.5.18 13:15

U nas posta balik prenecha i 9.letemu synovi. i kdyby to byla dobirka a on bude mit u sebe hotovost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.5.18 13:22

Tak všem děkuji.
Balík jsem nastavila jako balík do ruky a zaplatila kartou. Podle příspěvků soudím, že mu to vydají. :) Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13832
12.5.18 13:41

A jak oni asi budou vědět co v tom balíku je :lol:? jasně, že mu to dají.

edit: na pošte teda ne, ale tam by mu nedali ani balík se zubní pastou, ale pokud to přivezou k vám domů, tak jo.

Příspěvek upraven 12.05.18 v 13:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
12.5.18 13:47

Doma mu to vydají, na poště ne.
Bohužel mám zkušenost i s tím, že balík zaplacený předem nechají klidně sousedům, my se tady sice známé a máme dobré vztahy, ale že nechají balík za několik tisíc cizím lidem se mi fakt nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1895
12.5.18 14:29

Ale pokud je to alkohol, tak odesilatel muze zaskrtnout, ze predani je mozne pouze osobe 18+.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.5.18 15:54

Hmmm tak to jsme zase na začátku :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
12.5.18 16:46
@Hajpa123 píše:
Zdravím
Objednala jsem nějaký speciální alkohol dobírkou, ale nebudu doma. Může to převzít můj 15lety syn? Vydají mu to?
Mimochodem zboží jsem zaplatila kartou předem.
Diky! :)

Pokud má občanku, tak možná ano. Ale s jistotou ti to tady asi nikdo nepotvrdí. Když to je placené dopředu, tak je to pro tu přepravní společnost riziko. Není k tomu nějaké heslo, jak to bývá v zásilkovně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.5.18 17:01
@Jirka765 píše:
Pokud má občanku, tak možná ano. Ale s jistotou ti to tady asi nikdo nepotvrdí. Když to je placené dopředu, tak je to pro tu přepravní společnost riziko. Není k tomu nějaké heslo, jak to bývá v zásilkovně? :think:

Já jsem to ještě neobjednal, jen jsem to napsala špatně a už jsem to tu nechtěla matnout.. ale dneska to musím objednat totiž.
No můžu to zaplatít přes kartu nebo dobírkou hotové, až mi to přiveze na dobírku.. Tak tak no.. pardon za zmatení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
12.5.18 17:05
@Hajpa123 píše:
Já jsem to ještě neobjednal, jen jsem to napsala špatně a už jsem to tu nechtěla matnout.. ale dneska to musím objednat totiž.
No můžu to zaplatít přes kartu nebo dobírkou hotové, až mi to přiveze na dobírku.
Taky jsem koukala, že lze to poslat jako doporučené psaní a to se musí zaplatit předem kartou. Tak tak no.. pardon za zmatení

Podle mě, když to syn zaplatí hotově, tak je skoro 100% jistota, že mu to vydají. Pokud tam tedy nebude to 18+ kvůli alkoholu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.5.18 17:15
@Jirka765 píše:
Podle mě, když to syn zaplatí hotově, tak je skoro 100% jistota, že mu to vydají. Pokud tam tedy nebude to 18+ kvůli alkoholu. :mrgreen:

Dobrá, tak já to zkusím, snad to projde. Díky ti a díky všem. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama