Reklama

Řez na desce kuchyňské linky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 05.05.18 20:23
Rez na desce kuchyňské linky

Věděl by, prosím, někdo čím odstranit rez z desky kuchyňské linky? Deska je světle šedá, bojím se to vzít práškem, abych tam neudělala bílé kruhy. Zkoušela jsem to jarem a nepomáhá.

Reklama

Reakce:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 05.05.18 20:43
@JanaKr píše:
Věděl by, prosím, někdo čím odstranit rez z desky kuchyňské linky? Deska je světle šedá, bojím se to vzít práškem, abych tam neudělala bílé kruhy. Zkoušela jsem to jarem a nepomáhá.

Zkus ocet.

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2171 příspěvků 05.05.18 20:43

@JanaKr zkusila bych sodu a citronovou stavu…

Pipet
Generální žvanilka 24072 příspěvků 05.05.18 21:15

Určitě citron

klára.h12
Kecalka 167 příspěvků 09.05.18 16:06

@JanaKr
Mám také šedou desku a když mám u umyvadla rezavý flek beru normálně savem ve spreji (bez chloru) zeleno-modré balení. Nastříkám a nechám 15 minut účinkovat a potom setřu :).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama