Velikost balkonu

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barusberus
Povídálka 15 příspěvků 06.05.18 10:17
Velikost balkonu

Ahoj vsem, zajimalo by me, jestli nekdo z vas ma maly balkon a presto je spokojeny a dokazal i ten mini prostor zutulnit…muj sen byla hezka lodzie, ale sen zustava snem a misto toho jdeme do hezkeho bytu, ale s balkonem 1,5metru ctver. A prijde mi, ze s takovym prostorem se snad neda pracovat :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 23403 příspěvků 06.05.18 10:23

Jasně že se dá zútulnit - podlaha a osázení kytičkama udělá hodně
Vejde se ti tam aspoň židlička?

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14261 příspěvků 06.05.18 10:57
@Malaga píše:

to je tvůj balkon, Veverko? to je krása. :potlesk:

Malaga
Generální žvanilka 23403 příspěvků 06.05.18 10:59

@aiwwa Díky za pochvalu, už jsem to sem dávala, je to několik let zpět. Teď bydlíme jinde a letos budou dělat fasádu a nové balkony, tak ani nic nesadím…jen trošičku ;)

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14261 příspěvků 06.05.18 11:02
@Malaga píše:
@aiwwa Díky za pochvalu, už jsem to sem dávala, je to několik let zpět. Teď bydlíme jinde a letos budou dělat fasádu a nové balkony, tak ani nic nesadím…jen trošičku ;)

vypadá to fakt skvěle. Já pěstuju jen zeleninu. :lol:

Malaga
Generální žvanilka 23403 příspěvků 06.05.18 11:05

@aiwwa tak ono je to polohou a výběrem rostlin a pak teda zálivka- pravidelné hnojení v menších dávkách. Já jsem spíš kytičková a bylinková…taková bába kořenářka :)… a co za zeleninu pěstuješ? něco spešl?

mooch
Extra třída :D 13656 příspěvků 06.05.18 11:06

Měla jsem stejně velký- hodně udělala dřevěná podlaha

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14261 příspěvků 06.05.18 11:15
@Malaga píše:
@aiwwa tak ono je to polohou a výběrem rostlin a pak teda zálivka- pravidelné hnojení v menších dávkách. Já jsem spíš kytičková a bylinková…taková bába kořenářka :)… a co za zeleninu pěstuješ? něco spešl?

klasiku, rajčata, feferonky, dýně, patisony, cukety, řepu, hrášek, ředkvičky, rybíz, maliny, jahody a já nevím co ještě, ale teda mám záhon s růžema, pak šeříky a ibišky a spoustu jarních cibulovin. ale teda na zahradě, na balkon by se mi to fakt nevešlo. :lol:

barusberus
Povídálka 15 příspěvků 06.05.18 18:29
@Malaga píše:

Wau, tak to vypada pekne…dekuju docela si me potesila :D Jj, zidlicka se tam vejde urcite

Malaga
Generální žvanilka 23403 příspěvků 07.05.18 12:17
@aiwwa píše:
klasiku, rajčata, feferonky, dýně, patisony, cukety, řepu, hrášek, ředkvičky, rybíz, maliny, jahody a já nevím co ještě, ale teda mám záhon s růžema, pak šeříky a ibišky a spoustu jarních cibulovin. ale teda na zahradě, na balkon by se mi to fakt nevešlo. :lol:

No poslední dobou mám velkou spotřebu cuket a docela se mi líbí Tykev cuketa Gambit F1
Velmi výnosná hybridní cuketa s hladkými štíhlými plody matně tmavozelené barvy, které zůstávají štíhlé i při přerůstání, je tolerantní k ZYMV…tak jí možná prubnu v kyblíku… ;)
a ibišky máš venkovní?
Mám 4 bílé semenáčky a chtěla bych nějaký růžový nebo do fialova…(aby to nevyznělo blbě - nechci je po tobě :mrgreen: )

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14261 příspěvků 07.05.18 12:46

@Malaga co je to ZYMV?
jojo ibišky mám venkovní, třímetrové stromy už to jsou, až pokvetou pošlu fotku :D

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14261 příspěvků 07.05.18 12:47

@Malaga klidně pošlu na podzim semínka, určitě se dají pěstovat jako pokojovka, mám bílý, fialový jednoduchý a fialový s takovým bohatým květem

Malaga
Generální žvanilka 23403 příspěvků 07.05.18 15:21
@aiwwa píše:
@Malaga co je to ZYMV?
jojo ibišky mám venkovní, třímetrové stromy už to jsou, až pokvetou pošlu fotku :D

to je, že je odolná k viru žluté mozaiky :)
fialové s bohatým květem - to zní moc dobře :palec:, tak pak prosím cvakni fotku a pochlub se ;)

Uživatel je onlineaiwwa
Extra třída :D 14261 příspěvků 07.05.18 15:25
@Malaga píše:
to je, že je odolná k viru žluté mozaiky :)
fialové s bohatým květem - to zní moc dobře :palec:, tak pak prosím cvakni fotku a pochlub se ;)

Určitě a ty semínka nejsou problém, už jsem podarovala pár lidí a všem vzešly. :mavam:

Malaga
Generální žvanilka 23403 příspěvků 07.05.18 15:26

@aiwwa tak to bys byla moc hodná, když si vzpomeneš :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama