Přibírání dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simix
Nováček 2 příspěvky 12.11.18 14:23
Příbírání dítěte

Dobrý den,
maminky chtěla bych se zeptat jak je to s příbíráním dítěte, kolik by mělo za měsíc přibrat?
malá když se narodila tak měla jen 2880 g a 49cm, pak příbírala většinou necelého půl kila za měsíc což bylo dobré, ale ted ma tri měsíce a má tak 4780 g, když sme byli na poslední návštěvě u doktorky tak přibrala asi 330 g za měsíc a říkala že je to málo, ted jdem za tyden zas na kontrolu a zda se mi ze pribrala jeste míň za měsíc, za to se mě zdá že se rychlo vytáhla do výšky teda spiš do délky, za dva měsíce porůstla asi o 14 cm…přitom kojím normálně tak se mi nezdá že bych musela přikrmovat třeba…myslím že hlady neřve, ted mi začala spávat i celou noc…děkuji za názory :)

Reakce:
paandatko
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 4 inzeráty 12.11.18 14:33

Pokud pribira a nehubne, tak je to v poradku. A jestli se tak vytahla, rak je to jasne. :-) Kojene deti pribiraji skokove. Ma vic jak 6 pocuranych plenek za den? Vypada spokojene? Tak bych se nestresovala. Dr. Odkyvala a dal vesele kojila. :kytka:

dickys
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 12.11.18 14:50

Moje dcera přibírala hezky první 3 měsíce a ten čtvrtý už taky na spodní hranici. Přitom jsem „kojila bomby“, ale asi už ji to mléko moc nestačilo. Po domluvě s doktorkou jsem začala v tom 5.mesici dávat příkrmy - zeleninu a hned i kasicky. Sunar jsem nedávala nikdy. Dceři to prospělo, víc přibírala i psychomotoricky najednou poskočila. Asi jsem měla slabé mléko nebo co :) Kojila jsem nakonec do 14 měsíců. Neříkám, že je to stejné i u vás, ale je to možnost.

Simix
Nováček 2 příspěvky 12.11.18 15:08

Začala sem pít aj meltu na podporu kojení a koupila sem si aj Nutrilon pro kojící matky…tak uvídím no

hanyketty
Stálice 99 příspěvků 12.11.18 15:15

@Simix uklidním tě..... přibírá krásně a doktorka tě zbytečně plaší. Hlavně buď v klidu. My jsme s podobnou počáteční váhou měli 4400g. (chlapeček)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >