Přibírání v 16. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lada84
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 01.03.17 18:48
Přibírání v 16tt

Ahoj holky, trochu se tu jdu poptat na Vaše zkušenosti s přibíráním. Čekám svoje 3. děťátko, ale tohle těhotenství je jiné. Zatímco u prvních dvou těh. jsem přibírala postupně, takže jsem v tom 16tt měla okolo 2-3kg nahoře oproti výchozí váze, tak teď napotřetí je to jinak. Z výchozí váhy jsem zhubla dvě kila (žádné nevolnosti, spíš zdravější strava) a dosud jsem je nenabrala. Našla jsem na tomto odkazu, že je to v pořádku…
http://www.jaknamiminka.cz/…tvi-a91.html
JAKÉ JSOU VAŠE ZKUŠENOSTI S VÁHOU V 16TT A KONEČNOU PŘED PORODEM? NEMUSÍTE PSÁT, KOLIK JSTE VÁŽILY, JEN ZMĚNY VÁHY. Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 01.03.17 18:58

@Lada84 Vše je individuální. Každé těhu a přibírání je jiné (stejně jako každé šestinedělí). Záleží na výchozí váze, na stravě, na přístupu, na fyzické aktivitě případně stresu…

Fiducia
Generální žvanilka 24036 příspěvků 01.03.17 19:05

Začínám 16. týden s třetím dítětem. mám z výchozí váhy -1.5 kila. Shodila jsem tři. S druhým jsem taky nejdříve hubla, a s prvním naopak hned začalo přibírání :lol:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 01.03.17 19:48

@Lada84 v 16tt jsem byla -3kg :) az dyl to šlo nahoru, ale ne nejak zvlast a na to jakej mam ted pupek (27tt),si myslim, ze nahore tolik nemám

tezi
Hvězda diskuse 50179 příspěvků 1 inzerát 01.03.17 20:26

@Lada84 každé těhotenství úplně jiné.
1.dítě jsem začala přibírat až po 20tt a přibrala jsem do 35tt, kdy jsem rodila s +10kg
2,3,4 a 6 dítě jsem přibírala postupně od začátku a nabrala jsem za celou dobu 12, 16 a 17kg
5. dítě jsem nejdříve asi 3-4kg shodila a konečnou váhu jsem měla + 10kg

asanUK
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 01.03.17 20:34

Ahoj, čekam druhé a jsem v 18tt. Nejdříve jsem shodila 6 kg díky nevolnostem a ted mam 8 kg navíc oproti původní váhy z toho 5 kg za poslední měsíc. S prvním jsem začala přibírat az tak kolem 15tt, ted to bylo od 10 tt :kytka:

chillli
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 01.03.17 20:34

Já také do toho 4 měsíce zhubla 5 kilo. Celkově jsem přibrala nakonec 10,5 kg

Lada84
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 01.03.17 20:34

Holky, děkuji za reakce. Já jsem na to právě nebyla zvyklá, jak jsem to měla předtím pomalu ale pořád nahoru. Ne že bych si teda stěžovala, jen jsou ženy, které tvrdí, že kolikrát do 20tt nic a pak šup, klidně 20kg nahoru, hodně rychle, a popraskaná kůže, jak se to tělo nestihlo připravit.. :nevim:
@tezi Tomu říkám zkušenosti ;) Díky!

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 01.03.17 21:04

No tak nevim… cekam treti dite a od zacatku pribiram dost rychle. Pri prvnich dvou detech jsem rodila s + 20 kg navic. Ale pak diky kojeni to slo rychle dolu. Ted ma vychozi vaha byla 57 kg pri 175cm, jsem ted 18+3tt a mam 10 kg navic :-( pripadam si jak koule :D

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 01.03.17 21:17

@Lada84 Já teď u 4. právě do 18.tt nic a nyní jsem 20.tt a asi ty dvě kila už nahoře mám. Výchozí jsem měla ale vyšší o 8 kilo (po 3. jsem to nezhubla).

Shari81
Kelišová 6017 příspěvků 01.03.17 21:22

U prvního těhu jsem postupně nabrala 12kg-rovnoměrně…teď u druhého těhu jsem v prvních třech měsících nabrala 6kg-nevím z čeho, jím stále stejně-a za další dva měsíce +1,5kg…jsem zvědavá na konečné číslo…

Lada84
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 01.03.17 21:25

@evulkanov No..mít výchozí váhu 57kg a výšku 175 cm, to je docela hustá podváha ne? :( A že máte v 19tt 10kg navíc je jen dobře…tělo ví, že bude potřebovat sakra z čeho brát (protože dosud nemělo odkud) :( @monrom Jj, vnímám, že to u mě bude mít podobný průběh, teď -2kg, za 2 týdny to může být výchozí váha a v půlce těhu už se začne fakticky přibírat ;)

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1786 příspěvků 02.03.17 01:49

@Lada84 podvaha ani ne myslim. jo asi na tom neco bude - ze telo vi, co dela, aby melo z ceho pak brat. Pribrala jsem na zadku a stehna + prsa a samozrejme bricho :-)

Uživatel je onlinelucka_mac
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 02.03.17 07:30

Jsem v 16 tt, čekám třetí miminko a přibrala jsem 1,5 + 2 kg. Před otěhotněním jsem měla 61,5 kg / 167 cm, nyní 63 kg. Nebylo mi moc špatně, zvracela jsem jenom párkrát do týdne. Jím pořád stejně jako před těhotenstvím, ale před otěhotněním jsem každý den cvičila (HIIT, běh 10km apod.). Po 1. trimestru jsem opět cvičit začala a chodím na procházky, ale cvičení už není a nemůže být tak intenzivní na jaké jsem zvyklá z doby před těhotenstvím. Myslím, že to přibírání je u mě způsobeno hlavně sníženou aktivitou. :think:

V prvním těhotenství jsem přibrala 8 kg a ve druhém 18 kg ze stejné výchozí váhy. Teď doufám, že to bude někde mezi, nerada bych přibrala více než 15 kg. Každý přibírá v těhotenství jinak a i každé těhotenství je jiné. Uvidíme na konci. :andel:

katulka.k
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 02.03.17 12:01

Ahoj, já v prvním tehotenstvi přibrala první kilo až ve 20tt, celkové 13kg nahoru. Teď jsem v 15tt, výchozí váha 52kg, teď mám 54kg, ale stále trpím občasnými nevolnostmi 8o

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >