Reklama

Pořad Čtyři v tom - konkurz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 28.02.17 22:37
Čtyři v tom - konkurz

Ahoj,

je tu některá maminka, která uvažuje nad přihláškou? Já už mám těhotenství za sebou, ale mám hrozně ráda tento pořad, i když má samozřejmě i své mouchy. Každopádně můžeme tu podiskutovat, jaké příběhy by koho zajímaly. Napadlo mě i, že bychom potom mohli napsat k pořadu, třeba by náš názor mohl mít nějakou váhu =). Já bych strašně ráda viděla příběh rodiny hendikepované maminky nebo tatínka. Také by mě moc zajímala prvorodička ve vyšším věku (kolem 40). Případně máte další nápady?

PS: Odkaz na přihlášku:
http://www.ceskatelevize.cz/…yri-v-tom-4/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 28.02.17 22:45

Mně teda termín vychází úplně podle požadavku, nicméně jakožto naprosto průměrná rodina nemáme co nabídnout :lol:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1984 příspěvků 28.02.17 22:50

Mě by se líbila zase nějaká rodička žijící v zahraničí. Trochu jiný pohled na těhotenství a porod než je v ČR

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 28.02.17 22:53

@Nowuka2 Tak ono někdy právě ta klasická standardní rodina může být zajímavější, než něco, co se na první pohled zdá extra. Já bych se tedy trašně ráda přihlásila, kdybych byla těhotná. Už ze zajímavosti, ale taky si myslím, že by nás nevybrali :D. No každopádně zkusila bych to - vážně se mi to moc líbí a získala bych spoustu materiálů z toho období, které běžně člověk nezachytí. Jaká je za to finanční odměna, to netuším.

centra
Kecalka 252 příspěvků 28.02.17 23:00

@123straka321 Ahoj, já se tedy nemám s čím teď hlásit, ale také mám pořad moc ráda. Já bych ráda viděla v porovnání hodně mladou maminku se starší prvorodičkou, jak jsi psala ty :). Vím, že Bára z druhé řady už mladou mámou byla, ale já bych podobný případ znovu zkoukla :). Rada bych, kdyby se v dokumentu více řešily přípravy na miminko, jako výběr jména, nákup výbavičky :).

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 28.02.17 23:02

A také by bylo fajn nějaká opravdu extra velká rodina, 4. dítě ještě nepočítám jako extr velká rodina. Třeba @fragola by mohla :mrgreen:. Tedy doufám, že to není moc troufalé takhle někoho označit do diskuze, pokud ano, tak se moc omlouvám :kytka:.

123straka321
Kecalka 148 příspěvků 28.02.17 23:07

@centra Ano, takové ty běžnější věci, i když viděla jsem vyjádření režisérky, a ta říkala, že právě to točit nechtěli. V té poslední sérii už bylo takové vyhrocené a naumělkované to porovnání porodu v porodnici a v domácím prostředí. Bylo to očividně velmi sestříhané a celkově se mi nelíbilo, že se na ten kontrast soustředili víc, než na samotné rodiny. Ale jinak je to vážně skvělý pořad a právě by se mi líbilo, kdyby další série byla taková obyčejnější a pohodovější. Netřeba vždy za každou cenu hledat extrémy, on je každý životní příběh zajímavý.

centra
Kecalka 252 příspěvků 28.02.17 23:12
@123straka321 píše:
@centra Ano, takové ty běžnější věci, i když viděla jsem vyjádření režisérky, a ta říkala, že právě to točit nechtěli. V té poslední sérii už bylo takové vyhrocené a naumělkované to porovnání porodu v porodnici a v domácím prostředí. Bylo to očividně velmi sestříhané a celkově se mi nelíbilo, že se na ten kontrast soustředili víc, než na samotné rodiny. Ale jinak je to vážně skvělý pořad a právě by se mi líbilo, kdyby další série byla taková obyčejnější a pohodovější. Netřeba vždy za každou cenu hledat extrémy, on je každý životní příběh zajímavý.

Přesně tak, já si popravdě druhou sérii občas pustím znovu. Přišlo mi, že se tam sešli nejsympatičtější a při tom rozdílné páry. :)

fragola
Generální žvanilka 24767 příspěvků 28.02.17 23:40
@123straka321 píše:
A také by bylo fajn nějaká opravdu extra velká rodina, 4. dítě ještě nepočítám jako extr velká rodina. Třeba @fragola by mohla :mrgreen:. Tedy doufám, že to není moc troufalé takhle někoho označit do diskuze, pokud ano, tak se moc omlouvám :kytka:.

Nestraš, ještě to by nám chybělo ;)
Ale dívala jsem se ráda, to zase jo. Teda krom poslední série, ta mě nebavila a viděla jsem tak polovinu.

Fialová7
Kecalka 284 příspěvků 28.02.17 23:41

Požadavky nesplňuju, ale nešla bych do toho, radši jen na čumendu. :) Ocenila bych nějakou opravdu „průměrnou“ rodinu s „obyčejnými“ starostmi. Nemyslím si, že by to nebylo zajímavé, naopak by se v tom člověk snáz našel. Zatím taková „nejnormálnější“ mi přišla Katka s Radkem ve 3. řadě. Pak by možná zajímalo opravdu rizikové těhotenství, kdy žena musí fakt ležet s nohama nahoře a vedení domácnosti je na chlapovi. Nebo těhotenství po IVF. Možná by dost „free“ matek prozřelo. A jak už tu padlo, líbilo by se mi, kdyby se zaměřili víc na přípravy před porodem - výběr jména, výbavičky a tak.

Jinak zatím pro mě nejsympatičtější maminka byla Veronika z 2. řady a tatínek Miloš z 3. řady. Osobnostně mi strašně, ale opravdu strašně vadila Pavla z 3. řady, tu jsem musela i přetáčet. Tak za mě tento typ ženských opravdu už ne…

Russet
Extra třída :D 10305 příspěvků 28.02.17 23:44

Na takové dokumenty se ráda dívám. Ale hlavní roli bych v nich hrát nechtěla. Navíc nejsme ničím extra zajímaví, aby nás vybrali.
Asi by mě taky zajímal pohled ze zahraničí nebo od starší rodičky. Nebo někoho, kdo se x let snažil a nic. Nebo vícečetný porod.
Minule mi byla sympatická Kateřina. Ta z dvojčat ;-)

centra
Kecalka 252 příspěvků 28.02.17 23:57
@Fialová7 píše:
Požadavky nesplňuju, ale nešla bych do toho, radši jen na čumendu. :) Ocenila bych nějakou opravdu „průměrnou“ rodinu s „obyčejnými“ starostmi. Nemyslím si, že by to nebylo zajímavé, naopak by se v tom člověk snáz našel. Zatím taková „nejnormálnější“ mi přišla Katka s Radkem ve 3. řadě. Pak by možná zajímalo opravdu rizikové těhotenství, kdy žena musí fakt ležet s nohama nahoře a vedení domácnosti je na chlapovi. Nebo těhotenství po IVF. Možná by dost „free“ matek prozřelo. A jak už tu padlo, líbilo by se mi, kdyby se zaměřili víc na přípravy před porodem - výběr jména, výbavičky a tak.Jinak zatím pro mě nejsympatičtější maminka byla Veronika z 2. řady a tatínek Miloš z 3. řady. Osobnostně mi strašně, ale opravdu strašně vadila Pavla z 3. řady, tu jsem musela i přetáčet. Tak za mě tento typ ženských opravdu už ne…

Jo, to s tím IVF by bylo bezva :). Jinak o těch přípravách už jsem psala, souhlasím :).

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 01.03.17 06:43

Mě teda nijak nefascinuje sdílet s něký cizím (a že se těch lidí na to kouká dost, si myslím) své soukromí :D Ale ráda se na to dívám, když to vzniklo, že.. to je jasné :D Ale nechtěla bych být v hlavní roli :mrgreen: :mrgreen: Ale Baby Boom je taky zajímavý :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 01.03.17 07:18
@123straka321 píše:
@Nowuka2 Tak ono někdy právě ta klasická standardní rodina může být zajímavější, než něco, co se na první pohled zdá extra. Já bych se tedy trašně ráda přihlásila, kdybych byla těhotná. Už ze zajímavosti, ale taky si myslím, že by nás nevybrali :D. No každopádně zkusila bych to - vážně se mi to moc líbí a získala bych spoustu materiálů z toho období, které běžně člověk nezachytí. Jaká je za to finanční odměna, to netuším.

V tom případě bych se musela ještě rozvíst :lol: chlap by to nepřežil :jazyk:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 01.03.17 07:28
@123straka321 píše:
Ahoj,

je tu některá maminka, která uvažuje nad přihláškou? Já už mám těhotenství za sebou, ale mám hrozně ráda tento pořad, i když má samozřejmě i své mouchy. Každopádně můžeme tu podiskutovat, jaké příběhy by koho zajímaly. Napadlo mě i, že bychom potom mohli napsat k pořadu, třeba by náš názor mohl mít nějakou váhu =). Já bych strašně ráda viděla příběh rodiny hendikepované maminky nebo tatínka. Také by mě moc zajímala prvorodička ve vyšším věku (kolem 40). Případně máte další nápady?

PS: Odkaz na přihlášku:
http://www.ceskatelevize.cz/…yri-v-tom-4/

Ve včerejším díle „Baby Boom“ byla zrovna handicapovaná rodinka.. :)

http://videoarchiv.markiza.sk/…baby-boom-04

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama