Reklama

Zapomenuté pilulky a náhlá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

18verca
Stálice 81 příspěvků 28.02.17 14:49
Zapomenute pilulky a náhlá menstruace

Ahoj holky, mam na vas takovou otazku, je to trosku slozitejsi mozna :D brala jsem 2 platicka v kuse kvuli zdravotnim duvodum, po dobrani obou platicek jsem mela pauzu, dostala menstruaci a mela zacit brat nove plato ve stredu, ale nechala jsem to vsechno na posledni chvili a sla pro recept tu stredu k doktorovi, ale on tam nebyl takze jsem tam musela druhy den a az ve ctvrtek si vzala prvni prasek. Hned asi o dva dny pozdeji jsem si prasek zapomela vzit a vzala si ho az dalsi den mozna neco vice nez 12 hodin, uplne jsem na neho zapomela protoze jsem usnula..no a mezitim jsme meli sex, hodne me bolely prsa mela jsem je hodne citlive ale takhle me bolely i kdyz jsem brala ty dve platicka v kuse tak jsem si rikala ze asi nejake hormony no ale pak jsem se zacala bat tak jsem si udelala test asi dva dny zpatky a vysel negativni. Minuly patek a sobotu jsme jeli k rodicum na vikend a ja si zapomela prasky vzit sebou takze jsem si 2 nevzala a pokracovala jsem normalne v nedeli a vcera no ale dnes rano jsem zacala krvacet a melo mi to zacit az v sobotu tak nevim jestli to muze byt kvuli toho ze jsem si 2 dny nevzala a nebo jestli muzu byt tehotna.. Nemyslete si o me ze jsem nejaka blbka co zapomina a pak se divi ze je tehotna :D beru to porad pravidelne uz 4 roky, ale tedka jsme se s pritelem stehovali a je toho hodne tak jsem na to nejak zapomela..dneska jsem volala k doktorovi a bude tam az zitra, tak mozna se tady neco dočtu :andel:

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 28.02.17 14:52

Začala jsi krvácet ze spádu hormonů, protože to bereš jako prase :nevim: Těhotenství bych v tom neviděla :think: Spíš bych si koupila test, doktor nic neuvidí, maximálně ti vezme krev.

xammy
Kecalka 442 příspěvků 28.02.17 14:57

Krvacis kvuli tomu chaotickemu brani/nebrani pilulek.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 28.02.17 14:58

@18verca Jo, souhlasím s předchozími příspěvky, když to bereš jak lentilky, tak se nediv, že krvácíš „mimo termín“…

Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 28.02.17 16:16

Brala jsi 2 platíčka v kuse kvůli zdravotním problémům? To jako vážně? Antikoncepce zdravotní problémy způsobuje, takže tahle věta mě vážně pobavila.

18verca
Stálice 81 příspěvků 28.02.17 16:18

@Karleon
Vubec nevis co mi bylo proc jsem to musela brat a hned mluvis..tez me bavis no :D

králíkovna
Ukecaná baba ;) 1973 příspěvků 28.02.17 17:25

Přesně jak píšou holky. Těhotná nebudeš. Píšeš, že to máš dostat až v sobotu, takže předpokládám, že ve čtvrtek nebo pátek máš brát poslední pilulku. Tak teď už nic neber, nech proběhnout ms, za 7 dnů začni brát (předpokládám, že máš všechny pilulky stejné, ne dvoufázové) a další cyklus si prostě o těch 4-5 dnů prodluž (dober načté platíčko + celé další) a už si na to prostě dávej pozor. Nebo další platíčko ber normálně a ty zbylé tabletky z tohoto platíčka si nech u vašich pro případnou další návštěvu se zapomenutýma pilulema. Jen bych pro jistotu první 1-2 týdny nového platíčka používala i jinou ochranu, protože může být nižší po takovém hop sem hop tam zobání

jakrop
Kecalka 169 příspěvků 28.02.17 22:49

Těhotenství to nebude - způsobily to ty 2 nevzaté pilulky. Nedávno jsem byla v úterý hospitalizována v nemocnici, antikoncepci mi zakázali - takže jsem nevzala úterý a středu a ve čtvrtek už jsem měla menstruaci. A jak tu psaly ostatní uživatelky - antikoncepce není pro tělo nic dobrého sama o sobě, zvlášt když ji berete jako lentilky / :lol: ten výraz se mi moc líbil :lol: /. teď bych postupovala tak, jak píše králíkovna a příště už si dáte určitě pozor ;)

18verca
Stálice 81 příspěvků 01.03.17 07:56

Dekuji za rady holky moc, jinak nikdy jsem nemela problem v brani, vzdycky to beru porad ve stejnou dobu, za ty 4 roky jsem si vzala pozdeji mozna 3 prasky :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama