Co na vlasy v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 17:59
Co na vlasy v těhotenství?

Ahoj, potřebovala bych nutně nějakou radu. Už po druhém porodu jsem měla problém s vypadáváním vlasů. Mám je dlouhé, ale strašně řídké. Pěšinka je opravdu dost vidět, snažím se nějak přehazovat vlasy aby nebyla vidět moje pleš. byla jsem u kožní apod. A ty mi poradili vitamíny, jenže ty byli bez jakéhokoliv úspěchu. Teď jsem těhotná znova a už zažívám fakt extrém. Když si myji hlavu, tak se zacpe odpad. chtěla bych vědět jaké vitaminy mohu v těhotenství na vlasy.

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 27.02.17 18:03

Na doporučení kadeřnice jsem teď začala používat vlasovou kosmetiku KHADÍ. Konkrétně AMLA olej a AMLA šampon. Cena není nijak závratná - dohromady cca 550kč.
Do měsíce by prý měla přijít výrazná změna - kadeřnice má kladné ohlasy od zákaznic.
Takže doufám :)

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 27.02.17 18:10

Já vlasy zkrátila a je to trochu lepší. je to teď par dni, ale pocituju, ze padají mnohem min

nani77
Kecalka 411 příspěvků 27.02.17 18:12

Zkrať vlasy, budou padat méně. Evidentně teď pokožka hlavy není schopná vyživit takový objem vlasů. Neboj, nejpozději po odstavení se to srovná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 18:17

Já je měla až k zadku, radí mi to všichni, ale vlasy se jen zkracují :nevim:.Nechtějí růst. Mám fakt hodně řídké dlouhé vlasy.

Avocado123
Kecalka 500 příspěvků 27.02.17 18:30
@Anonymní píše:
Já je měla až k zadku, radí mi to všichni, ale vlasy se jen zkracují :nevim:.Nechtějí růst. Mám fakt hodně řídké dlouhé vlasy.

Prave proto to zkrat. Nema cenu mit dlouhý vlasy kdyz nejsou hezké. Radsi po ramena treba. Mnohem lip se ti zlepší.

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 27.02.17 18:32
@Anonymní píše:
Já je měla až k zadku, radí mi to všichni, ale vlasy se jen zkracují :nevim:.Nechtějí růst. Mám fakt hodně řídké dlouhé vlasy.

Sla bych do razantniho zkraceni. A pak se zkus v lekarne poptat po nejakych vitaminech vhodnych v tehotenstvi. Ja treba beru Biosil, ale netusim, zda se muze v tehotenstvi.

pistamonta
Kecalka 390 příspěvků 27.02.17 18:42

Ahoj ja během těhotenství na vypadávání vlasu koupila šampony a vodicky MILVA a u me super účinek, mluvim jenom za sebe ted si to objednala i moje maminka s babičkou ale používají to krátce zatim

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 27.02.17 19:05

Doporucuju krystaly na vlasy, mi pomohly s lamavosti, vypadavanim a celkovy nezdravym vzhledem vlasu :palec:

Kriss Tina
Kelišová 5514 příspěvků 27.02.17 19:09

Ja si po tehotenstvi celou hlavu vzala masinkou, brodit se v tech dlouhejch vlasech co vsude padaly se nedalo, malej lez po koberci a nez ulez par metru byl obalenej vlasama :poblion: ono behem toho tehotenstvi a pri kojeni toho moc delat nejde hormony si delaj svy… ted sem si oholila hlavu zas kuli znicenym vlasum a beru biosil a mam sampony od Milvy plus naky vodicky a vlasy rostou jak divy :) chce to vydrzet vlasy pak dorostou zpatky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >