Reklama

Co na vlasy v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 17:59
Co na vlasy v těhotenství?

Ahoj, potřebovala bych nutně nějakou radu. Už po druhém porodu jsem měla problém s vypadáváním vlasů. Mám je dlouhé, ale strašně řídké. Pěšinka je opravdu dost vidět, snažím se nějak přehazovat vlasy aby nebyla vidět moje pleš. byla jsem u kožní apod. A ty mi poradili vitamíny, jenže ty byli bez jakéhokoliv úspěchu. Teď jsem těhotná znova a už zažívám fakt extrém. Když si myji hlavu, tak se zacpe odpad. chtěla bych vědět jaké vitaminy mohu v těhotenství na vlasy.

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 27.02.17 18:03

Na doporučení kadeřnice jsem teď začala používat vlasovou kosmetiku KHADÍ. Konkrétně AMLA olej a AMLA šampon. Cena není nijak závratná - dohromady cca 550kč.
Do měsíce by prý měla přijít výrazná změna - kadeřnice má kladné ohlasy od zákaznic.
Takže doufám :)

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 27.02.17 18:10

Já vlasy zkrátila a je to trochu lepší. je to teď par dni, ale pocituju, ze padají mnohem min

nani77
Kecalka 405 příspěvků 27.02.17 18:12

Zkrať vlasy, budou padat méně. Evidentně teď pokožka hlavy není schopná vyživit takový objem vlasů. Neboj, nejpozději po odstavení se to srovná.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 18:17

Já je měla až k zadku, radí mi to všichni, ale vlasy se jen zkracují :nevim:.Nechtějí růst. Mám fakt hodně řídké dlouhé vlasy.

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 27.02.17 18:30
@Anonymní píše:
Já je měla až k zadku, radí mi to všichni, ale vlasy se jen zkracují :nevim:.Nechtějí růst. Mám fakt hodně řídké dlouhé vlasy.

Prave proto to zkrat. Nema cenu mit dlouhý vlasy kdyz nejsou hezké. Radsi po ramena treba. Mnohem lip se ti zlepší.

nozu
Extra třída :D 11466 příspěvků 27.02.17 18:32
@Anonymní píše:
Já je měla až k zadku, radí mi to všichni, ale vlasy se jen zkracují :nevim:.Nechtějí růst. Mám fakt hodně řídké dlouhé vlasy.

Sla bych do razantniho zkraceni. A pak se zkus v lekarne poptat po nejakych vitaminech vhodnych v tehotenstvi. Ja treba beru Biosil, ale netusim, zda se muze v tehotenstvi.

pistamonta
Kecalka 385 příspěvků 27.02.17 18:42

Ahoj ja během těhotenství na vypadávání vlasu koupila šampony a vodicky MILVA a u me super účinek, mluvim jenom za sebe ted si to objednala i moje maminka s babičkou ale používají to krátce zatim

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 27.02.17 19:05

Doporucuju krystaly na vlasy, mi pomohly s lamavosti, vypadavanim a celkovy nezdravym vzhledem vlasu :palec:

Kriss Tina
Závislačka 4708 příspěvků 27.02.17 19:09

Ja si po tehotenstvi celou hlavu vzala masinkou, brodit se v tech dlouhejch vlasech co vsude padaly se nedalo, malej lez po koberci a nez ulez par metru byl obalenej vlasama :poblion: ono behem toho tehotenstvi a pri kojeni toho moc delat nejde hormony si delaj svy… ted sem si oholila hlavu zas kuli znicenym vlasum a beru biosil a mam sampony od Milvy plus naky vodicky a vlasy rostou jak divy :) chce to vydrzet vlasy pak dorostou zpatky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama