Reklama

Čekám druhé miminko a přítel nás opustil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 27.02.17 19:32
Čekám druhé miminko a přítel nás opustil

Ahojte všichni,
je tu maminka, která bude sama na dvě děti? ????Dcera má 7 a já jsem nyní v 7. měsíci. Dcera není biologicky jeho. Vlastně je to podruhé co si to chlap časem rozmyslel a zjistil, že miminko nechce. ????

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 27.02.17 19:36

Stejně si myslím, že pořídit si dítě s manželem než s kdejakým přítelem těmhle situacím alespoň z části zabrání.

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 27.02.17 19:38

No manželství tomu opravdu nepomohlo v prvním vztahu

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 19:42

Co to jsou za chlapi?

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 27.02.17 19:44

@Doe_Jane zvířata.. bohužel :,(

sediza
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 27.02.17 19:46

Z takovejch chlapů je mi :poblion:. Nechápu, jaký důvody může takovej člověk k tomuhle mít…Pokud někoho nemiluju, nedělám si s ním dítě. Snad bude aspon platit alimenty a o dítě se opravdu zajímat.

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 27.02.17 19:47
@Rosalin88 píše:
@Doe_Jane zvířata.. bohužel :,(

Spíš mizerný výběr.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 19:48
@hanka.br. píše:
Spíš mizerný výběr.

no to mě zajímá co to jsou zač, já jsem měla v životě hodně chlapů a se všemi jsem pořád v přátelském vztahu, za všechny bych dala ruku do ohně že by tohle mi ani žádné jiné nikdy neprovedli

Londenite
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 27.02.17 19:59

Skoda reci. Driv sis nevsimla, ze to bude asi magor? Moc ti drzim palce a urcite to zvladnes! Dokonce verim, ze si te nejde opravdovy muz a ne jenom nejakej obycejnej chlap bez zodpovednosti. Beztak si myslim, proc te opustil? To bylo tak vazny?

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 27.02.17 20:01

@Londenite nevsimla.. bohuzel.. laska je slepa. Proste si chce uzivat, mit svobodu… pritom miminko chtel…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 20:03

Prosím anonymní :kytka:
Mně se to také stalo. V prvém případě hezký vztah trvající 10 let, krásné dítko, fůra plánů, rozešli jsme se ze dne den 8) :oops: Další vztah - zlom přišel v těhotenství :oops: Otec prvý moc nefunguje, ale mají s dítkem hezký vztah. Otec druhý funguje, dítko tedy ještě malé. Já jsem tak určitě neplánovala, chtěla jsem mít velkou rodinu, vlastně jsem jediná v mé velké rodině, komu to nevyšlo, mí rodiče jsou spolu 50 let. Žádná kaše se nejí tak horká jako se uvaří 8) Hodně pracuji a hodně se věnuji dětem. Nebo obráceně :lol: Naštěstí mě obojí baví. ;)

Pesimistaa
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 27.02.17 20:07
@Rosalin88 píše:
Ahojte všichni,
je tu maminka, která bude sama na dvě děti? ????Dcera má 7 a já jsem nyní v 7. měsíci. Dcera není biologicky jeho. Vlastně je to podruhé co si to chlap časem rozmyslel a zjistil, že miminko nechce. ????

tak se zamysli nad tim, co maji ti dva ploditele spolecneho, jake rysy osobnosti, tam je odpoved, proc ti I ten druhy utekl, proste si vybiras naprosto stejne magiory, I kdyz to nemusi byt na prvni pohled zrejme

axelina
Ukecaná baba ;) 1891 příspěvků 3 inzeráty 27.02.17 20:10
@Anonymní píše:
Prosím anonymní :kytka:
Mně se to také stalo. V prvém případě hezký vztah trvající 10 let, krásné dítko, fůra plánů, rozešli jsme se ze dne den 8) :oops: Další vztah - zlom přišel v těhotenství :oops: Otec prvý moc nefunguje, ale mají s dítkem hezký vztah. Otec druhý funguje, dítko tedy ještě malé. Já jsem tak určitě neplánovala, chtěla jsem mít velkou rodinu, vlastně jsem jediná v mé velké rodině, komu to nevyšlo, mí rodiče jsou spolu 50 let. Žádná kaše se nejí tak horká jako se uvaří 8) Hodně pracuji a hodně se věnuji dětem. Nebo obráceně :lol: Naštěstí mě obojí baví. ;)

a dobře děláš..žádný chlap nestojí za to aby se člověk tím nervoval nebo nedejbože děti… lepší sama než s debilem :-)

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 27.02.17 20:14

Si na spatnem webu, zde jsou z 99,9% dokonale zeny, co maji dokonale muze a ty si to 0,01% ktere sem nezapada.
Zde totiz nikdo neveri, ze i po 20 letech se objevi nevera, po par letech vztahu chlap zdrhne ikdyz dite treba zprvu chtel, atd… doufam ze to financne das, to je nejdulezitejsi, zbytek zmaknes:))

Rosalin88
Povídálka 50 příspěvků 27.02.17 20:16

@AndelaCerna děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama