Přidat UM ke kojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Stálice 96 příspěvků 27.03.19 23:00
Přidat UM ke kojení?

Mám 13 ti měsíční holčičku. Stále ji kojím -v noci a večer a v poledne před usnutím. Připadá mi ale, že mléka už moc nemám, někdy se večer u prsu rozčiluje a pak se zklidni a usne az s čajem. Tak nevím, jestli mám mléka málo a bylo by lepší ji ještě dokrmovat um ať se ji dobře usíná? Mate někdo zkušenost? Problém je, že čaj vypije jen s trochou sirupu, takže obsahuje cukr. Děkuji za připadne názory.

Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 27.03.19 23:12

Mléko ho obsahuje také. Raději bych postupně snižovala množství sirupu v čaji, až si zvykne na neslazený, než zavádět UM.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 27.03.19 23:15

Ahoj, nevim jak u 13mesicni ale me dr.rikala ze mam zkusit odsat a pokud odsaju min jak 50ml ze mam dokrmovat UM. Ale to byla mala jeste miminko. A tak jsem postupne uz kojit prestala. A myslim ze se nam oboum ulevilo, mala se poradne napapala a ja sem se prestala stresovat kojenim

winter.gift
Stálice 96 příspěvků 27.03.19 23:20
@katyna1984 píše:
Mléko ho obsahuje také. Raději bych postupně snižovala množství sirupu v čaji, až si zvykne na neslazený, než zavádět UM.

My snižujeme sirupek porad, ale jakmile se to sniži na určitou hranici, odmítá a rozčiluje se :-)

katyna1984
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 27.03.19 23:23

@Renca8 malému jsou skoro dva roky, stále ho v noci kojím, od narození byl kojen plně a přesto jsem nikdy neodstříkala víc, jak 10ml 8o

Spousta lidi se tu v diskuzích rozčiluje, že se zpochybňují názory lékařů, ale tenhle je dle mého na odstřel a jak potom věřit pediatrovi, který hlásá do světa takové blbosti?

Martina84
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 27.03.19 23:32

V tomhle věku už kojení nemá funkci nasytit, spíš uklidnit. Tak si to rozmysli, jestli chces kojit nebo dat UM. Mozna bude ze zacatku UM odmitat. Me se chytly deti az tak na 3-4 pokus. S flaskou nastal konec kojeni.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 28.03.19 06:38
@katyna1984 píše:
„@Renca8“:
Spousta lidi se tu v diskuzích rozčiluje, že se zpochybňují názory lékařů, ale tenhle je dle mého na odstřel a jak potom věřit pediatrovi, který hlásá do světa takové blbosti?
ano, to mě také napadlo
Váš příspěvek
Reklama