Jak naučit mimi na láhev

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucisup
Nováček 6 příspěvků 23.03.19 20:28
Utnout kojení že dne na den?

Prosím o radu, dcera 5 měsíců odmítá láhev. Do 3 měsíců nebyl problém střídat prso i láhev a z ničeho nic prostě chce jen prso. Jako kdyby najednou nevěděla jak ze savicky pít. Dudlik nechce od narození takže cuca co jde, deku, plinu.. Plánovala jsem kojit do 6 měsíce a teď nevím jestli zkoušet pořád láhev nebo prostě kojení utnout hned a pretrpet nějak pláč :nevim:

Příspěvek upraven 23.03.19 v 21:14

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 23.03.19 20:38

Co jiný typ dudlíku? Naše nemá ráda ty placaté.

Janli
Echt Kelišová 8169 příspěvků 23.03.19 20:38

Nechci ti brát iluze, ale tohle je přesně ten důvod, proč kojím už rok a půl… :?

Lucisup
Nováček 6 příspěvků 23.03.19 20:42

Máme snad všechny druhy dudliku i savicek a nechce žádnou. Jestli se z ní stává zavislačka tak asi bude lepší ji odstavit dřív než později

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 23.03.19 21:31
@Lucisup píše:
Máme snad všechny druhy dudliku i savicek a nechce žádnou. Jestli se z ní stává zavislačka tak asi bude lepší ji odstavit dřív než později

Má 5 měsíců,proboha,jaká zavislacka?

Lucisup
Nováček 6 příspěvků 23.03.19 21:57
@Jana206 píše:
Má 5 měsíců,proboha,jaká zavislacka?

Takovou radu fakt nepotřebuji :roll:

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 24.03.19 04:47
@Lucisup píše:
Takovou radu fakt nepotřebuji :roll:

A co tady cekas,na webu,kde se kojení podporuje. Mám pochopení,kdyz to nejde,ale ne proto,kdyz chce nekdo skoncit jen tak z pleziru bez vážného duvodu a nazývá petimesicni dítě zavislackou :srdce:
Skoro si myslím,ze ta diskuze byla zalozena účelově k vyvolání hádky.
I kdybys sla do práce,lze najít nějaký kompromis.

Lucisup
Nováček 6 příspěvků 24.03.19 05:21
@Jana206 píše:
A co tady cekas,na webu,kde se kojení podporuje. Mám pochopení,kdyz to nejde,ale ne proto,kdyz chce nekdo skoncit jen tak z pleziru bez vážného duvodu a nazývá petimesicni dítě zavislackou :srdce:
Skoro si myslím,ze ta diskuze byla zalozena účelově k vyvolání hádky.
I kdybys sla do práce,lze najít nějaký kompromis.

To mi teda přijde horší jít do práce a dítě "opustit " než že sebe nechat dělat živý dudlik. Opravdu nevím proč bych měla vyvolávat hádku. Když se vám to nelíbí tak nereagujte.

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 24.03.19 06:54
@Lucisup píše:
To mi teda přijde horší jít do práce a dítě "opustit " než že sebe nechat dělat živý dudlik. Opravdu nevím proč bych měla vyvolávat hádku. Když se vám to nelíbí tak nereagujte.

Pocit ziveho dudliku v pěti měsících? Říká Ti neco růstový spurt?
Pokud jsi opravdu rozhodnuta přestat kojit,tak bude asi nejlepší dítě predat s flaskami nekomu jinému a odjet minimálně na víkend,protoze v peti měsících je časté kojení podle potreby normální. O to bolestivejsi,ze to detatko bude hledat a přirozeně mléka citit.

Lucisup
Nováček 6 příspěvků 24.03.19 07:16
@Jana206 píše:
Pocit ziveho dudliku v pěti měsících? Říká Ti neco růstový spurt?
Pokud jsi opravdu rozhodnuta přestat kojit,tak bude asi nejlepší dítě predat s flaskami nekomu jinému a odjet minimálně na víkend,protoze v peti měsících je časté kojení podle potreby normální. O to bolestivejsi,ze to detatko bude hledat a přirozeně mléka citit.

Prosím tě nemoralizuj,asi poznám kdy chce jen dudlat. Koj si své děti třeba i na zš, ale někdo prostě takove ambice nemá.

Jana206
Nadpozemská drbna 27157 příspěvků 24.03.19 07:29
@Lucisup píše:
Prosím tě nemoralizuj,asi poznám kdy chce jen dudlat. Koj si své děti třeba i na zš, ale někdo prostě takove ambice nemá.

Tak sama vidíš,ze sdílené osobní zkušenosti tady nenasla.
Moralizujes Ty,a to matky,které by chtely „opustit“ dítě a jít do práce :nevim: A to skloubit s kojenim.

Enicka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 24.03.19 07:38

Náš malý chtěl jediné láhev od aventu jinou nevzal.A nebylo to hned.Proste sem mu nabízela,trvalo to tak 14 dni a nakonec ji vzal.Má 4 měsíce. Úplně tě chápu ,že nechceš kojit ,dyl ne 6 měsíců :) Js to vzdala už ve třech.

Lucisup
Nováček 6 příspěvků 24.03.19 10:23
@Jana206 píše:
Tak sama vidíš,ze sdílené osobní zkušenosti tady nenasla.
Moralizujes Ty,a to matky,které by chtely „opustit“ dítě a jít do práce :nevim: A to skloubit s kojenim.

Já nikoho neodsuzuji, jen jsem napsala že mi to přijde horší než přestat s kojenim. Utocis tady jen ty. Jak vidíš tak asi sama nejsem.

Váš příspěvek
Reklama