Laktační poradna
MVDr. Anna Musilová
Máte zkušenost s Rossmann Babydream kojenecké mléko?
Přidejte zkušenost s Rossmann Babydrea...Tak to je blbý :-/ ještě pár starých krabic máme, tak ani nevím, kdy se to změnilo, zahlédla jsem jiný obal v drogerce teprve před pár dny..
Obnovuji diskuzi, již opět mlíčko Babydream od 1 roku v prodeji - nová receptura, jiné složení, méně sladké, v akci opět koupeno s věrnostní kartou za 99,90,–