Rossmann UM Babydream 4

263
20.3.19 22:22

Mně tvrdili ze to končí 10, změnili i balení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Rossmann Babydream kojenecké mléko?

Přidejte zkušenost s Rossmann Babydrea...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30
20.3.19 22:33

Tak to je blbý :-/ ještě pár starých krabic máme, tak ani nevím, kdy se to změnilo, zahlédla jsem jiný obal v drogerce teprve před pár dny..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.4.19 17:45

Obnovuji diskuzi, již opět mlíčko Babydream od 1 roku v prodeji - nová receptura, jiné složení, méně sladké, v akci opět koupeno s věrnostní kartou za 99,90,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová