Umělá mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nesheii
Nováček 2 příspěvky 19.03.19 11:30
Umělá mléka

Ahoj, už si opravdu nevím rady málá 4 měsice a kousek furt nemuzem nejak prijít na zprávné um po Hippu i Bebě zácpa..tak jsme vyzkoušeli Nutrilon pro futura ale ta zacpa ještě horší..pije čajik i koj. Vodu ale zadná změna nechci to furt střídat mleko má vzdy alespon 3 tydny ale všechno děs a hrůza poradite jake mléko vyzkoušet? (Dr říka at zkoušime ze něco ji musí sednout)

Reakce:
semisova
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 19.03.19 11:39

U nás ten samy problém, Hipp i Sunar tlačil chudák tvrde bobky a brecel u toho. Ve dvou mes jsem zkusila na doporučení Kendamil 1, nevýhoda je jen na vybraných eshopech ale už po dvou třech byla vidět změna. Takže jsme na něm dosud a budeme dal. A nove začínáme i kase. Teď má ukončeny 4mes.

Malej neměl NIKDY koliky, má jednu kašovitou stoličku denne, krasne prospívá a mliko je o proto jiným mlik opravdu dobre. Chutná Sladce podobne jako sunar.

Kukacka123
Závislačka 3339 příspěvků 19.03.19 11:47

Dve kamosky si hodne chvali Kendamil (pry i chutove nejlepsi). Mala UM nema, je kojena, zacpy a koliky nikdy taky ne. Nedelaji i nejake antikolikove? :think: nebo zkusit nejake HA. A rozhodne bych nasadila probiotika + male jsem davala Babycalm (prirodni a fajn) ;)

mikes89
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 19.03.19 12:24

Jedine Kendamil

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 19.03.19 13:28

Kendamil, koupit na netu, ta chuť je návyková a žádný problém nikdy nebyl ;)

DanielaS
Stálice 75 příspěvků 20.03.19 10:53

Nutrilon nejaky proti zacpe je, v lekarnach. Na rozpusteni potreboval vyssi teplotu, takze ho neslo pripravit a rovnou krmit, musel chvili chladnout.

tannul
Povídálka 28 příspěvků 20.03.19 10:55

Výborné je Naše mléko. Je z plnotučného kozího mléka, které je nejblíže mateřskému a je pro miminka dobře stravitelné, takže nezpůsobuje žádná bolení ani zácpy atd. Už jsem ho někde doporučovala a maminka mi celá vděčná psala, že má doma najednou úplně jiné miminko, před tím měli právě také problémy s bolením a se zácpou ;) Já, musím zaklepat, díky němu vůbec nevím co bolení bříška je a nikdy jsme neměli žádný problém:-)

Váš příspěvek
Reklama