Reklama

Přídavky na dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 01.10.18 22:03
Přídavky na dítě, dotaz

Holky mám dotaz. Malej se mi narodil 23. července, o přídavky na něj sem zažádala až teď ( vyplňování jsem první čtvrtletí ), přišlo mi už schválení. Vyplatí mi přídavky zpětně i za červenec, srpen a září? :roll:

Reklama

Reakce:

LLenule111
Závislačka 3343 příspěvků 3 inzeráty 01.10.18 22:39

Vždy je to zpětně o 3 měsíce. Podávají se teďka v říjnu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 22:40

@Adéla2946 Ahoj, měli by ti je vyplatit zpětně, žádáš si na celé třetí čtvrtletí, červenec, srpen a září. Dokládají se příjmy ze 2. čtvrtletí. Na 1. čtvrtletí si, myslím, žádat už nejde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 22:42

@Adéla2946 Měl by ti přijít i červenec, pokud máš teda nárok.

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 07:46
@Anonymní píše:
@Adéla2946 Ahoj, měli by ti je vyplatit zpětně, žádáš si na celé třetí čtvrtletí, červenec, srpen a září. Dokládají se příjmy ze 2. čtvrtletí. Na 1. čtvrtletí si, myslím, žádat už nejde.

Já sem papíry dostala už dřív když sem byla na sociálce, to po mě chtěla první čtvrtletí. To my bylo schválené. Jen sem to neudělala hned co sem dostala papíry ale o dva měsícem později, proto jsem se ptala jestli mi to pošlou zpětně

Příspěvek upraven 02.10.18 v 07:50

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 07:47
@Anonymní píše:
@Adéla2946 Měl by ti přijít i červenec, pokud máš teda nárok.

Nárok mám, bylo mi to schválené. Děkuji ;)

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 02.10.18 07:49
@LLenule111 píše:
Vždy je to zpětně o 3 měsíce. Podávají se teďka v říjnu.

Takže mě teď přijde za celé tři měsíce částka ? Za to první čtvrtletí tedy.

LLenule111
Závislačka 3343 příspěvků 3 inzeráty 02.10.18 09:28

@Adéla2946 Přijde to postupně každý měsíc za daný měsíc, ne naráz.

mamča-2009
Povídálka 16 příspěvků 02.10.18 20:05

Maminky mužů se Prosím zeptat žádám si poprvé o přídavek na dítě dostala jsem jeden papír žádost a dva na potvrzení příjmu a o co my jde jeden potvrdí přítel v práci a ten druhý když jsem na rodičovské mam potvrdit kde dekuji :roll:

mamča-2009
Povídálka 16 příspěvků 02.10.18 20:25
@mamča-2009 píše:
Maminky mužů se Prosím zeptat žádám si poprvé o přídavek na dítě dostala jsem jeden papír žádost a dva na potvrzení příjmu a o co my jde jeden potvrdí přítel v práci a ten druhý když jsem na rodičovské a pobírám alimenty na 10 letou dceru mám taky potvrzovat a kde děkují :roll:

Adéla2946
Nováček 8 příspěvků 03.10.18 18:34
@LLenule111 píše:
@Adéla2946 Přijde to postupně každý měsíc za daný měsíc, ne naráz.

To vím.. ale teď jak sem odevzdala papír ještě za první čtvrtletí, tak jestli mi pošlou za ty měsíce červenec, srpen a září.. tyhle měsíce mám namysli jestli mi to přijde naráz. Přece mi teď v říjnu nepřijdou za červenec a v listopadu za srpen ne? :roll:

balone
Kecalka 265 příspěvků 03.10.18 19:18

Dobry den mohu se taky zeptat? Manžel je OSVČ ,a mám doložit z OSSZ a ZP.potvrzeni nebo výpis o měsíčních zálohách .můj dotaz je ,za minulý rok 2017 nebo 2he a 3ti čtvrtletí 2018? Děkuji

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 16:17

Holky netušíte někdo ,jestli se počitá do přídavku rodičak za stejne měsíce jako u zaměstnání?tolik kolik jsem měla v zaří ,ale přišlo to v řijnu nebo se bere to co přišlo v září jako poslední příjem?

Sendulka
Nováček 1 příspěvek 17.10.18 16:55
Dotaz na přídavek na děti

Dobrý den mám dotaz prosím došel už někomu na účet přídavek na dítě do teď my nedošel a jelikož jsem nemocná nemohu se tam dostavit a bohužel už tři dny se tam snažím dovolat jsem z OV a bohužel info po emailu my nechtějí dát už nevím kde žádat o radu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >