Přídavky od Ledna 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.1.22 11:37

Přídavky od Ledna 2022

Holky vyplňují doklad o čtvrtletní příjmů abych mela navazování přídavku na děti které čtvrtletí 2021 se píše? 3.,2.,4.??🙄vůbec nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ibi
3386
19.1.22 12:08

No… dotaz je napsán fakt nesrozumitelné :nevim:. Pokud teď vyplňuješ příjmy na přídavky, tak by to mělo být za 4. Čtvrtletí roku 2021. Tedy období říjen, listopad, prosinec.

Pokud jsem tedy Tvůj dotaz pochopila správně :think:  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.22 12:15
@Ibi píše:
No… dotaz je napsán fakt nesrozumitelné :nevim:. Pokud teď vyplňuješ příjmy na přídavky, tak by to mělo být za 4. Čtvrtletí roku 2021. Tedy období říjen, listopad, prosinec.Pokud jsem tedy Tvůj dotaz pochopila správně :think: :nevim:

Noo pobiram je od loňska ale pani říkala abych je mela hned od příštího měsíce musim dokonce Ledna podat tak nevím které čtvrtletí tak děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
12829
19.1.22 12:34
@Anonymní píše:
Noo pobiram je od loňska ale pani říkala abych je mela hned od příštího měsíce musim dokonce Ledna podat tak nevím které čtvrtletí tak děkuji za odpověď
Říjen, listopad, prosinec
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
19.1.22 12:35

@Ibi můžu se taky zeptat? Dnes půjdu taky žádat a vůbec se v tom nevyznám. To musí být podle vyplatnice přesně do koruny? Nebo stačí orientačně na tisíce? Nebo potrebuju k tomu od mojeho nějaké potvrzení z práce? Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ibi
3386
19.1.22 12:49

@Krista 1 jee, tak to nevím. Ale myslím, že bys to měla mít potvrzené z práce a předpokládám, že přesnou částku, kterou jsi dostala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12829
19.1.22 12:56
@Krista 1 píše:
@Ibi můžu se taky zeptat? Dnes půjdu taky žádat a vůbec se v tom nevyznám. To musí být podle vyplatnice přesně do koruny? Nebo stačí orientačně na tisíce? Nebo potrebuju k tomu od mojeho nějaké potvrzení z práce? Dekuju

Tak jistě že to musíš mít potvrzené/doložené přesně na koruny. Nemůžeš si ty částky vymyslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3692
19.1.22 13:17
@Krista 1 píše:
@Ibi můžu se taky zeptat? Dnes půjdu taky žádat a vůbec se v tom nevyznám. To musí být podle vyplatnice přesně do koruny? Nebo stačí orientačně na tisíce? Nebo potrebuju k tomu od mojeho nějaké potvrzení z práce? Dekuju

Přesně na koruny a s razítkem z práce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
19.1.22 14:18

@Cenarius myslela jsem si to. A to chtějí i moje příjmy? Jako tu mateřskou, co mi chodí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ibi
3386
19.1.22 14:55

@Krista 1 ano, i materskou. A i alimenty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.22 06:45

Ahojky, holky nikdy jsme pridavky nepobirali, protoze pry mame moc penez 🤦🏼‍♀️ No nemame, jsme radi, ze to mame tak tak.. ale ted se vsechno silene zdrazuje a ja koukala do kalkulacky, tak i s nasimi prijmy (muz pracuje a pobiram rodicak) narok mame.. chodi se tedy na socialku vyplnit papir, ale co k tomu jeste, prosim potrebuju? Dekuju a krasny den.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.2.22 07:06
@Anonymní píše:
Ahojky, holky nikdy jsme pridavky nepobirali, protoze pry mame moc penez 🤦🏼‍♀️ No nemame, jsme radi, ze to mame tak tak.. ale ted se vsechno silene zdrazuje a ja koukala do kalkulacky, tak i s nasimi prijmy (muz pracuje a pobiram rodicak) narok mame.. chodi se tedy na socialku vyplnit papir, ale co k tomu jeste, prosim potrebuju? Dekuju a krasny den.

Tady v odkaze se to dozvíš:
https://www.mpsv.cz/…avek-na-dite

Jsou tam i formuláře všechny.
A koukám že i vyplněný vzor.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat