Přídavky, příspěvky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hancaaaa
Nováček 3 příspěvky 02.12.17 12:57
Přídavky, příspěvky

Dobrý den :), chtěla bych se zeptat na různý přídavky, příspěvky apod. na co mám nárok. Mám 18 let, jsem ve druhém měsíci těhotenství. Studuji druhým rokem střední školu. Přítel má 21 a pracuje, má cca 22000 někdy víc, někdy míň. Domácnost bude táhnout hlavně on, já na občasnou brigádu nebo tak. No a ke všemu ještě musí táhnout být (ten je sociální) Slyšela jsem i o nějakým porodným a dalším různým či tak. Chtěla bych poprosit na jaké přídavky, příspěvky mám nárok, co malý dostane apod. Děkuji :andel: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sojkka
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 02.12.17 13:00

@Hancaaaa Nárok máš na rodičovský příspěvek. Pak tě musí zabezpečit přítel a tvé brigády.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 13:13

Nedávno jsi psala že ti je 20… vzpamatuj se

Mallorka
Závislačka 2949 příspěvků 02.12.17 13:14

Přídavek na dítě a nejspíš také dosáhnete na porodne. Musíš se zeptat na příslušném úřadě.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 02.12.17 13:51

Po porodu dostanes 220000 Kc. Rodicovsky prispevek. Muzes si zvolit, jestli ho chces pobirat dva roky, tri nebo ctyri. Dle toho se pak vypocita jeho mesicni vyse.
Jinak mas narok na to, aby te zivil pritel.

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 02.12.17 14:01

#

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 02.12.17 14:15

Třeba na přídavky na dítě máš nárok, pokud je příjem rodiny menší jak 2,4 násobek životního minima, od ledna to bude dokonce 2,7 násobek. A ani tak na něj nedosáhnete, pokud má přítel 22tis a ty budeš mít dejme tomu 6 tis RP. Co byste taky chtěli? Při příjmu 28tis na jednu domácnost s jedním malým dítětem nejste zadní chudáci, jen nemůžete bezhlavě utrácet a musíte šetřit.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16028 příspěvků 02.12.17 15:12
@Hancaaaa píše:
Dobrý den :), chtěla bych se zeptat na různý přídavky, příspěvky apod. na co mám nárok. Mám 18 let, jsem ve druhém měsíci těhotenství. Studuji druhým rokem střední školu. Přítel má 21 a pracuje, má cca 22000 někdy víc, někdy míň. Domácnost bude táhnout hlavně on, já na občasnou brigádu nebo tak. No a ke všemu ještě musí táhnout být (ten je sociální) Slyšela jsem i o nějakým porodným a dalším různým či tak. Chtěla bych poprosit na jaké přídavky, příspěvky mám nárok, co malý dostane apod. Děkuji :andel: :srdce:

To máš s tím autobusákem, co ho ohromuješ prsama?

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1595 příspěvků 02.12.17 15:32
@Kobliha51 píše:
To máš s tím autobusákem, co ho ohromuješ prsama?

To byla rychlovka když ho teprv před 2 týdny chtěla sbalit. Ale víc by mě zajímalo jak omládla o 2 roky, to bych chtěla taky :mrgreen:

Netopirek
Echt Kelišová 7597 příspěvků 02.12.17 15:51

I jen příjem tvého přítele je 2,8 násobek životního minima pro dva dospělé a jedno dítě.
Budeš mít rodičák. Nic víc

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 02.12.17 16:18

@Kobliha51 :potlesk: :D

Lekninka91
Extra třída :D 10114 příspěvků 02.12.17 16:27

@Kobliha51 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

arinecka
Závislačka 4510 příspěvků 02.12.17 16:33

@Hancaaaa Tohle už neplatí??
Jak zaujmout muže

Ahoj :), tato otázka je i pro chlapy, tak pro ženy. Zaujal mě starší muž 38 ( mě je 20). Jezdí autobusem, dělá řidiče. Usmívá se na mě, dává mi jízdu autobusem zdarma(5 minut). Není ženatý, přítelkyni nemá. Dřív se mě ptal odkud jsem, apod.,ale teď nic. Teď mlčí, ale autobus mi furt dává zdarma, koukne na mě :), usměje se.. Chci se zeptat jak navázat řeč? Sedím u neho ve předu, ale nevim na co se ho zeptat, jak ho zaujmout(co by Vás zaujalo). Postavove jsmem akorát, ale mám velká prsa, což je asi výhoda :D. Chci se zeptat i ženských, i chlapů na zkušenosti, jak ho zaujmout(co Vás zaujme), na co se ho zeptat, řeč těla, co Vás přitahuje na ženských apod. Předem moc děkuji

Nechat vyřvat?
Zatím nenechávám, ale je to náročné. Nevím jestli jsou 2měsíční děti vyčurané, ale ten náš mrnous mi tak připadne. Uspáváme pokaždé at je den nebo noc. Uspíme spí tvrde položíme do postýlky do minuty otevře oči a za chvíli strašný řev vemem do náruče a zase spinká takže přes den mi spává na nohách a v noci snáma v posteli jinak se nevyspíme nikdo. Takže za 2měsíce jsem nic neudálá páč ho mám pořád na rukáchA je zvláštní že bolení, hlad ani plínku počaranou nemá a stejně když má ležet sám řve já si myslím že je to vyčůranost. Kdyby ho něco bolelo tak by plakal dál a né že zvednu drdám, skáču na balonu a je klid.Sice to pořád dělám, vyřvat nenechávám, ale je to hrůůůza. A když jsem jedenou zkošela nechat 10min plakat tak chvíli řval pak si hrál zase řval hrál si atd takže z těch 10min prořval asi 4minuty tak vážně nevím co si o tom myslet 8o 8o 8o 8o

Fofrník
Závislačka 3241 příspěvků 02.12.17 17:03
@Hancaaaa píše:
Dobrý den :), chtěla bych se zeptat na různý přídavky, příspěvky apod. na co mám nárok. Mám 18 let, jsem ve druhém měsíci těhotenství. Studuji druhým rokem střední školu. Přítel má 21 a pracuje, má cca 22000 někdy víc, někdy míň. Domácnost bude táhnout hlavně on, já na občasnou brigádu nebo tak. No a ke všemu ještě musí táhnout být (ten je sociální) Slyšela jsem i o nějakým porodným a dalším různým či tak. Chtěla bych poprosit na jaké přídavky, příspěvky mám nárok, co malý dostane apod. Děkuji :andel: :srdce:

Tak nárok na pár facek by mi přišel adekvátní. :think:

Netopirek
Echt Kelišová 7597 příspěvků 02.12.17 18:33
@arinecka píše:
@Hancaaaa Tohle už neplatí??
Jak zaujmout muže

Ahoj :), tato otázka je i pro chlapy, tak pro ženy. Zaujal mě starší muž 38 ( mě je 20). Jezdí autobusem, dělá řidiče. Usmívá se na mě, dává mi jízdu autobusem zdarma(5 minut). Není ženatý, přítelkyni nemá. Dřív se mě ptal odkud jsem, apod.,ale teď nic. Teď mlčí, ale autobus mi furt dává zdarma, koukne na mě :), usměje se.. Chci se zeptat jak navázat řeč? Sedím u neho ve předu, ale nevim na co se ho zeptat, jak ho zaujmout(co by Vás zaujalo). Postavove jsmem akorát, ale mám velká prsa, což je asi výhoda :D. Chci se zeptat i ženských, i chlapů na zkušenosti, jak ho zaujmout(co Vás zaujme), na co se ho zeptat, řeč těla, co Vás přitahuje na ženských apod. Předem moc děkuji

Nechat vyřvat?
Zatím nenechávám, ale je to náročné. Nevím jestli jsou 2měsíční děti vyčurané, ale ten náš mrnous mi tak připadne. Uspáváme pokaždé at je den nebo noc. Uspíme spí tvrde položíme do postýlky do minuty otevře oči a za chvíli strašný řev vemem do náruče a zase spinká takže přes den mi spává na nohách a v noci snáma v posteli jinak se nevyspíme nikdo. Takže za 2měsíce jsem nic neudálá páč ho mám pořád na rukáchA je zvláštní že bolení, hlad ani plínku počaranou nemá a stejně když má ležet sám řve já si myslím že je to vyčůranost. Kdyby ho něco bolelo tak by plakal dál a né že zvednu drdám, skáču na balonu a je klid.Sice to pořád dělám, vyřvat nenechávám, ale je to hrůůůza. A když jsem jedenou zkošela nechat 10min plakat tak chvíli řval pak si hrál zase řval hrál si atd takže z těch 10min prořval asi 4minuty tak vážně nevím co si o tom myslet 8o 8o 8o 8o

8o 8o 8o To jsem zas nějaké diskuze propásla. Třeba má zakladatelka roztrojenou osobnost :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama