Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ja bych sla,taky uz jsem nad tim premyslela,v nejhorsim proste jen prijdes o to co jsi zaplatila.
Ja si cirkus pamatuju z dob kdy jsem chodila do skoly,bylo to super,dokonce k nam do tridy chodila vzdy holka ktera byla „cirkusacka“a vzdy kdyz byl cirkus u nas tak u nas byla,chodila jsem tam s ni denne a pamatuji si,ze jsem i mati rikala at se dame k cirkusu,ze to bude suuuuuupeeeeeeer
![]()
Ale asi to tehdy bylo jine,nez ted,drive bylo vice zvirat,ted co tak koukam uz jich moc nevozi.
rubberbear píše:momi33 píše:tak na to jsem nikdy nenarazila, ale bylo by to fajn
Nedělají třeba nějaká speciální představení pro menší děti?
Myslím,že bývají představení pro předškoláky,kamarádka učitelka kdysi cosi povídala ![]()
my jsme byli v malem cirkuse pred par lety (jen sami, jeste bezdetni) a bylo tam spousty malych deti, uzasne si to uzivali. tam jsou jen domaci zvirata, malinko akrobacie v kostymech a klauni. detem se koupi blikaci rohy a mavatka a cele predsataveni se huci a pobiha. myslim, ze tyhle male cirkusy jsou pro deti super. s triletakem by mozna stacila pulka do prestavky.
Ahoj, my byli letos s malou poprvé(3,5), ze zvířat byla unešená, artisti jí taky bavili, jen některých vystoupení v maskách se trochu bála- byla tma a vypadali strašidelně. Ale zážitek to pro ni byl velký, mluvila o tom ještě 2 týdny
.
Ahoj. Anežka byla v cirkuse poprvé až letos (cirkus Bernes od nás odjel minulý týden) a jít „musela“, protože se o tom bavili ve školce
. Já ani manžel cirkus moc nemusíme, tak jsme koupili lístek a šel s ní dědeček.
Jen k tomu cirkusu Bernes - velmi mě překvapilo, že nemají dětské vstupné. Děti do tří let neplatí, ale od tří let platí totéž co dospělí
a není to zrovna málo. My měli naštěstí volňáska ze školky (volňásek pro děti podmíněný platícím doprovodem), jinak bych ty prachy za to dát nechtěla a už vůbec ne velmi nepříjemné pokladní. Takže dítě chodí do školky, možná i tam jsou k dispozici tyto volňásky (nebo se zeptejte někoho, kdo do školky chodí).
Anežce se to líbilo, dědečkovi už tolik ne (nemají ani tygry
).
Tady možnost jen si prohlédnout zvířátka nebyla, jen po představení bylo možné nechat projet dítě koníkovi (asi poníkovi) nebo vyfotit na velbloudovi.
Ahojte, boli ste niekto teraz v cirkuse v OL? Našla som jedinú info, že predstavenie začína až o 17:30, skorej nie. Okrem soboty a nedele (14:00 a 11:00) Neviem aké je vstupné, a či náhodou ak tam prídeme už teraz, sa budeme mocť aspoň prejsť pomedzi zvieratká, rada by som ich ukázala malej (9mes.), pretože máme cez Olomouc cestu. Díky moc.
Ahojk holky, máme ve městě cirkus Berosini, neznáte někdo? Kamarádka mě láká, ať jdu s ní a že vezmeme děti (3roky oba). Ale nechci platit vstup a zjistit, že to o ničem nebylo.
Já byla a chodím jen na Original Berousek, jinak jsem v žádném ještě nebyla ![]()
@atominnka zkus kouknout na jejich webovky http://www.cirkusberosini.wbs.cz/…Program.html Mají tam i video ukázky. Ale třeba pro našeho by to nebylo… líbí se mu jiná zvířata (nadšený byl z cirkusu Humberto).
@lucenka na webovky jsem koukala, ale z videoukázek se toho moc usuzovat nedá, chtěla jsem spíš zkušenost s tímhle cirkusem, jestli to stojí za to atd ![]()
Ale děkuju ![]()
@atominnka jasný… já vybírám cirkus podle toho, co mají za zvířata, protože to je jediný, co kluka baví
Ještě zkusit prohledat youtube, jestli tam nebude nějaká delší ukázka.
@lucenka určitě
My jsme ještě nikde s malou nebyli, ale asi půjdem, uvid¨íme,. Je ošklivě, co venku
a malá má vstupenku zdarma ![]()
@atominnka zkusit se má všechno
a ještě když má vstupenku zdarma, tak je to v pohodě. My šli vybavený jídlem a pitím, kdyby ho to moc nebralo. Měla jsem strach, jak to zvládne a jestli nepůjdem po 10 minutách domů. A poprvý vydržel skoro tříhodinový program celkem v klidu (a to je fakt neposeda), jenom při akrobatických číslech zkoumal stan
Podruhý během krátké doby ho to bavilo míň. Ale seděli jsme dost stranou od většinového davu, takže když se chvílema nudil a hrál si s podobně starou holčičkou, tak nikoho nerušili.
Ahojky holky:-) byl jste někdo v cirkusu s dvouletým dítětem? Myslíte, že by vydržela koukat? Včera k nám přijel cirkus, zvířátka miluje. Ale stále nevím, jestli jít jen do té jejich minizoo, nebo na celé představení? On je docela rozdíl dat 30korun, a 250. Jedná se o cirkus jo joo.
BYla jsem v jo jo s dcerou prvně když měla 3,5 a bylo to tak akorát. Ty představení jsou hrozně dlouhé - 3 hodiny. Kamarádka měla s sebou i mladší dvouletou a odcházeli v půlce, protože to už malou nebavilo sedět a zdrhala všemožně pod lavičkama pryč.
@smudlik.esta já bych s dvouletým dítětem do cirkusu nešla. Zvlášť za ty peníze. To dítě z toho moc mít nebude, ideálně je to od čtyř, pěti let. Však cirkus jezdí každý rok. ![]()