Přijetí do školky

24.5.17 09:58

přijetí do školky

Dobrý den, malá půjde od září do školky mám rodíčák do listopadu, musím nastoupit taky od září do práce nebo můžu až od října až budu vědět na 100% že malá to zvládá bez problému. Máte některá zkušenost? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32862
24.5.17 10:02

Pokud máš v práci nahlášeno do listopadu, mužeš nastoupit až v listopadu..je pak jen na zaměstnavateli jestli tě vezme dřív - třeba v říjnu..to už je na domluvě..
pokud za tebe mají náhradu která má smlouvu až do listopadu, tak tě třeba ani dřív nevezmou..jak říkám to je na domluvě..ale určitě nemusíš do práce hned v září

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7918
24.5.17 10:05

Nemusíš nastoupit v září do práce, tam nastupuješ po ukončení čerpání rodičovského příspěvku, popř. po domluvě dříve či později. Jak to máš domluvené v práci?
PS. malá to určitě zvládne, to spíš maminky ten nástup do školky nesou špatně a pak to přenáší na děti :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 10:30

Děkuji moc. ano to bude přesně u nas maminka bude trpět a mala is bude užívat ve školce. Už teď slyším,,Ja do školky za dětmi :-),,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11238
24.5.17 10:33

@Maty80 do práce se nastupuje po skončení rodičovské dovolené, rodičovský příspěvek s tím nijak nesouvisí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.17 11:45

Byly to nejhezčí tři měsíce mého života :D dítě ve školce, já bez práce, bez starostí, prostě paráda :palec:
Takže ano, samozřejmě to jde, od dvou let dítěte můžeš klidně dát prcka do školky a přitom zůstávat na RD.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
24.5.17 11:57

Můžu se zeptat, jak se má v práci nahlásit, kdy nastoupím do práce? Volala jsem na pracák a rodičák mám do konce listopadu. Mám tam poslat dopis, nebo zajít osobně? A zajít za šéfem, nebo za účetní? Vůbec nevím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7538
24.5.17 12:17

@adra1 Před odchodem na RD jsi musela dávat žádost o RD a v ní uvést datum návratu. Pokud tam datum nebylo, tak se počítá s tím, že jsi na RD do 3 let věku dítěte. Do práce stačí zavolat nebo poslat mail šéfovi, že se blíží konec RD a že den po konci RD nastoupíš. Pokud bys chtěla nastoupit dřív než jste se dohodli při odchodu na RD, tak podej písemnou žádost, ale to ti nemusí vyhovět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
24.5.17 12:23

@Lendeš díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu