Pohádka pro 3,5 letou dceru

370
23.5.17 08:28

Pohádka pro 3,5 letou dceru

Ahoj všem. Poradíte nějakou chytlavou pohádku pro 3,5 letou dceru? Nejlépe o nějakých princeznach nebo i zvířátkach, kde se hodne zpívá. Druhy den marodíme a už fakt nevím čím ji zabavit. A po příšerne noci i já rada na chvilku vypnu mozek a nebo i přimhourim oko :oops: za normálních okolnostech ji moc pohádky nedovoluji a ona ani moc nevyžaduje. Max občas par dílu Pepiny a nebo žížalaky. Co teda zná a miluje je Ledové kralostvi. To má vysloveně za odměnu, když ji chce. Včera jsem zkoušela pustit Na vlásku, ale to ji moc nechytlo. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
23.5.17 08:31

@nico2
V této době měla malá asi nejraději Medvídka Pú. Je ke stažení na uložto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27601
23.5.17 08:35

@nico2 tak Disney má spoustu animovaných pohádek - Aladin, Popelka, Sněhurka, Šípková Růženka, Hledá se Nemo, Rebelka, Zvonilka má asi 5 filmů, Kráska a zvíře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
23.5.17 08:35

Doktorka Plyšáková?:-) na filmy nevím, záleží jakou má trpělivost, většinou takhle malé děti nepochytí souvislosti. Ale krátkých seriálových animáků jsou mraky. Déčko na TV nemáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
23.5.17 08:38

Já vůbec ty pohádky nesleduji. Zatím jsem měla pocit, ze je na ne dcera malá. Elsu přitáhla ze školky. Děkuji za tipy. Zkusím prohledat ty Disney. Vím, ze kdysi hrozne letělo Lvi král. Tak snad ji něco zaujme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
23.5.17 08:43

Teď jsem si vzpomněla, ze kdysi běžela po večerníčku princezna Sofie první. To se ji docela líbilo a byly to krátké příběhy. To je asi taky Disney. Prave, ze nemá trpělivost na ty klasické dlouhé pohádky. Asi není ani zvykla. I to ledové kralostvi nevydrží koukat. Poslouchá hlavně ty písničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
23.5.17 08:47

@nico2 dcera má ráda Boba a Bobka a Krtka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3239
23.5.17 08:52

Lví král, Bambi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 08:54

Odvážná Viana, na vlásku, zpívej, kozý příběh se sýrem, hledá se nemo, hledá se dory, mimini, já padouch, doba ledová, legendární parta, raubíř ralf, Trollové, v Hlavě, Angri birds to je jen zlomek co si pamatuju a co ma dcera na flešce co ji ted momentálne baví a sleduje v srpnu ji budou 4 roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
23.5.17 09:02

Ty dlouhé pohádky mi nedává ani šestiletá, vždy si je dává nadvakrát, mě teda taky nudí:-)) Sofie je dobrá. Na Youtube je toho všeho hromada, na stahovacích webech taky. Nebo naši milujou Máša a medvěd. Mickeyho klubík, tam se zpívá hezky a je to i trochu poučné :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19247
23.5.17 09:03

Koukám, že mé dítě začíná mít těžké nedostatky ve vzdělání Z dlouhých pohádek viděl akorát šmoulí ztracenou vesnici. :mrgreen: Jinak si vystačíme s 10 min pohádkami typu máša a medvědem, Pepina, Chuggington, Mašina Tomáš, Krtek, Jája a Matýsek, Zvířátka pana Krbce.
Hodně se mu líbil Babar a Badu, tam jsou zvířátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
26750
23.5.17 09:08

@Svistice jo to já taky koukám :lol:
Pustím Boba a Bobka aby se aspoň najedla a jinak ji to neba. Jako že by koukala celej film, to ani náhodou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19247
23.5.17 09:19
@Berousik píše:
@Svistice jo to já taky koukám :lol:
Pustím Boba a Bobka aby se aspoň najedla a jinak ji to neba. Jako že by koukala celej film, to ani náhodou :lol:

Tak to náš by už i vydržel. Ale nechávám si to na dobu, kdy bude opravdu nemocný a nepůjde ho už zabavit jinak.
Jinak mají dohromady s dvouletou 3 pohádky před večeří a tím končíme. Myslím, že u telky a počítače se ještě nasedí až až, tak proč začínat takhle brzo.
Sousedk upsávala dvouleťáka nonstop bežícím DVD přehravačem. Teď je klukovi deset a ona si stežuje, že je věčně přilepený jen na mobilu nebo na tabletu. Pro mě dost odstrašující případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
370
23.5.17 09:37

Ja to prave taky neznam. Mala je porad venku a s detmi. Ale ted ji bohuzel musim udrzet alespon trochu v klidu doma a to je jak tygr v kleci. U nas je obcas vecernicek. Ale to uz musi byt, ktery ji zaujme. Vetsinou je radeji jeste venku. A Elsu zvlada spis jako kulisu…ty pisnicky se i mne moc libi. Mala si rada zpiva. Ted jsem ji pustila Sofii a stejne na to nekouka. Prijde mi, ze to vubec nepobira. Tak stejne asi vytahnu knizku a puzzle. Jen ja na to uz unavou nevidim. Trochu zavidim ty pohadkove deti. Jsou situace kdy bych byla vdecna za 2 hodky klidu :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19247
23.5.17 09:40

@nico2 A zkoušela jsi ty zpívané pohádky od Svěráka s Uhlířem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama