Prijezdovy formulář Polsko

Anonymní
14.8.21 00:07

prijezdovy formulář Polsko

Dobrý den, manžel byl dnes se synem na výletě, byli ve Spindlu a překročili hranici Polska… pěšky jen asi na 5 min, syn měl zážitek, že je v jiném státě. No a manželovi hned přišla SMS, že musí vyplnit prijezdovy formulář z Polska, co s tím? Musíme to vyplňovat nebo ne, není za to nějaká pokuta, když se na to vykasleme? Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2009
14.8.21 00:11

Ignorovat já jich mám už asi 5 :lol: posílají se automaticky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9031
14.8.21 00:40

Mně ta sms přišla, i když jsem hranici nepřekročila, byla jsem pár desítek metrů od ní. Už je to asi měsíc, nikdo se neozval. Takže bych to s klidem ignorovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17160
14.8.21 00:42
@Anonymní píše:
Dobrý den, manžel byl dnes se synem na výletě, byli ve Spindlu a překročili hranici Polska… pěšky jen asi na 5 min, syn měl zážitek, že je v jiném státě. No a manželovi hned přišla SMS, že musí vyplnit prijezdovy formulář z Polska, co s tím? Musíme to vyplňovat nebo ne, není za to nějaká pokuta, když se na to vykasleme? Diky

Jezdime tam na nakupy a nikdy nic neprislo.
U formularu je podminka pobytu delsiho jak tusim 12 hodin. Takze sms smazat a hotovo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
14.8.21 00:56

Hele ja sedím doma na gauči a přijde mi sms Vítejte v Polsku, jsme blízko hranic. Nereš vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
14.8.21 06:12

Mě taky přišla v Krkonoších a to jsem hranice nepřekročila… Teď jsme byli na Kosu a naproti je Turecko a asi v půlce pobytu mi přišlo tentokrát na služební mobil ať to vyplním i za Turecko, vyplnila jsem jen Řecko, hlavně tam je podmínka být tam 24 hodin, tak to neřeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 08:17

Moc děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie