Nedostavení se k příjmačkám na VŠ

37
29.4.21 13:32

Přijímačky

Dobré dopoledne,
přátelé, mám na Vás dotaz.
Poslala jsem si přihlášku na vysokou školu, ale uvědomila jsem si, že tam vlastně nechci. Dneska mi přišla pozvánka k přijímacím zkouškám. Já se ale rozhodla, že na školu nechci nastoupit, a proto mi přijde zbytečné chodit k přijímačkám. Pokud bych nepřišla, je to trestný čin, nebo se nic nestane? Nebo mám napsat nějakou omluvu, že nepřijdu? Jak byste postupovaly Vy? Moc Vám děkuji.
Přeji příjemný zbytek odpoledne.

V podstatě mi vlastně stačí jim napsat, že se nedostavím, že nemám zájem? A poslat na adresu?

Příspěvek upraven 29.04.21 v 13:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63701
29.4.21 13:33

@Mia2020 twl.. Jako fakt? Trestný čin? Šmajra.. Možná bys měla studovat.. Jinak normálně napiš, že se nedostaví a hotovo. Hledáš vědu, kde není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
29.4.21 13:36

@Mia2020 no nestane se nic, ale je snad základní slušnost se teda omluvit a napsat, že už nemáš zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.4.21 13:37
@martina.se píše:
@Mia2020 twl.. Jako fakt? Trestný čin? Šmajra.. Možná bys měla studovat.. Jinak normálně napiš, že se nedostaví a hotovo. Hledáš vědu, kde není

Já právě nevím, proto jsem se raději ptala. Někde jsem slyšela, že se může platit pokuta, což mi přijde zvláštní. Takže máme jenom jeden termín, jiný není, tak napíšu, že se nedostavím. Pošlu to poštou, ale musím počítat s tím, že už na tu školu nemohu jít.
Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63701
29.4.21 13:43
@Mia2020 píše:
Já právě nevím, proto jsem se raději ptala. Někde jsem slyšela, že se může platit pokuta, což mi přijde zvláštní. Takže máme jenom jeden termín, jiný není, tak napíšu, že se nedostavím. Pošlu to poštou, ale musím počítat s tím, že už na tu školu nemohu jít.
Děkuji :)

Pokuty se platí v případech, kdy víš, že nenastoupís a zabírás místo zájemci.. A vesměs jen na soukromých školách. Tady je to fuk, pac tě ještě nevzali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9054
29.4.21 13:47
@Mia2020 píše:
Dobré dopoledne,
přátelé, mám na Vás dotaz.
Poslala jsem si přihlášku na vysokou školu, ale uvědomila jsem si, že tam vlastně nechci. Dneska mi přišla pozvánka k přijímacím zkouškám. Já se ale rozhodla, že na školu nechci nastoupit, a proto mi přijde zbytečné chodit k přijímačkám. Pokud bych nepřišla, je to trestný čin, nebo se nic nestane? Nebo mám napsat nějakou omluvu, že nepřijdu? Jak byste postupovaly Vy? Moc Vám děkuji.
Přeji příjemný zbytek odpoledne.V podstatě mi vlastně stačí jim napsat, že se nedostavím, že nemám zájem? A poslat na adresu?

Ntv… 8o Prozradíš, co jsi chtěla studovat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.4.21 13:55
@SAJ píše:
Ntv… 8o Prozradíš, co jsi chtěla studovat? :think:

Chtěla jsem Pedagogickout fakultu. Jeden předmět mi na základě známek a žádosti prominuli, druhý budu dělat zkoušky, to jsem dostala pozvánku. Ale já si to rozmyslela, nechci tam jít. Mam víc škol.
Já právě nevěděla, co dělat, bála jsem se, aby z toho nebyl průšvih.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14612
29.4.21 14:01
@Mia2020 píše:
Děkuji :)

Staci, kdyz se na studijnim omluvis mailem.
Hlavni je, aby vcas vedeli, ze neprijedes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
29.4.21 14:04
@cecetka píše:
Staci, kdyz se na studijnim omluvis mailem.
Hlavni je, aby vcas vedeli, ze neprijedes.

Moc Vám děkuji za zprávu. Mám napsat, že nemám zájem, nebo to nemám nějak rozepisovat? Moc Vám děkuji za radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14612
29.4.21 14:10
@Mia2020 píše:
Moc Vám děkuji za zprávu. Mám napsat, že nemám zájem, nebo to nemám nějak rozepisovat? Moc Vám děkuji za radu :)

Jen, ze se nezucastnis. Dovudy je nezajimaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9054
29.4.21 14:10
@Mia2020 píše:
Chtěla jsem Pedagogickout fakultu. Jeden předmět mi na základě známek a žádosti prominuli, druhý budu dělat zkoušky, to jsem dostala pozvánku. Ale já si to rozmyslela, nechci tam jít. Mam víc škol.
:zed: :zed: :zed: Upřímně ti děkuji, že sis to rozmyslela.

Napiš mail na studijní, důvody nikoho nezajímají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
29.4.21 14:21
@Mia2020 píše:

A které obory, jestli se můžu zeptat??? Za mých mladých let se musely dělat přijímačky všude…dokonce někde i písemné a ústní. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47479
29.4.21 14:36
@Mia2020 píše:

to je dobre, ze sis to rozmyslela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
29.4.21 14:36

@Mia2020 budeš pro výstrahu zastřelena s celou rodinou 😁 neee probožky, stačí napsat e-mail na sekretariát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53476
29.4.21 14:42

Nic se neděje. O jednoho uchazeče bude míň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat