Příkrm - alergie a pravidlo tří dnů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 16:57
Příkrm - alergie

Ahoj chci se zeptat je důležitý novou zeleninu do příkrmu dávat tři dny po sobě? Uz asi dvakrát se mi stalo ze jsem ji dala jen 2×, příklad dostal samotný hrasek, poté hrasek brambora maso (maso mame zavedené ), a třetí den jsem vyndala z mrazaku zase mrkvicku z masem :/ nedošlo mi pravidlo tři dnů, vadí to hodně? A ještě se zeptám od kdy můžou těstoviny, ryzi? Zatím délam jen bramboru :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.19 17:35

Nikdo nic?/

Sallyna
Kecalka 269 příspěvků 23.04.19 18:00

A pozorujes nejakou alergickou reakci? Ty tri dny je na to, abys tu reakci umela priradit spravne k nove slozce. Nic jineho se nestane, akorat to nepoznas, z ceho to bylo.

Hrnekmleka
Kecalka 150 příspěvků 23.04.19 18:03

Podle mne je to uplne jedno. Taky zaciname s prikrmy a co je po ruce, to dostane. Nekdy samotne, nekdy v kombinaci a neco jenom jednou… Podle aktualni situace. Je to 3. Dite a starsi 2 to ve zdravi prezili.

Káťa19
Extra třída :D 12493 příspěvků 18 inzerátů 23.04.19 18:07

Je dobre to dodrzet, abys proste poznala kdyby nahodou byla reakce…nehlede na to, ze si mimco vlastne zvyka na novou chut a nekdy trva klidne deset ochutnani, nez si zvykne

Sallyna
Kecalka 269 příspěvků 23.04.19 18:32
Váš příspěvek
Reklama