Příkrm ob den

642
12.7.21 16:48

Příkrm ob den

Holky, pomalu začínáme ochutnávat zeleninu. Neuvědomila jsem si to a udělala včera prckovi brokolici, ktera na zítra už nedá. Dnes ji měl prvně. Je blbe zítra příkrm nedat a dát až den další? Do obchodu už se nedostanu. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.7.21 16:54

Klidně dej nějaký jiný, jednou se to nezblázní :andel: ale raději taky jednodruhový, abys vyzkoušela jestli taky nebude vadit. podle mne lepší než vynechat, když si zvyká na čas kdy se papá

Příspěvek upraven 12.07.21 v 17:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22627
12.7.21 16:57

Dej něco jiného, zas jeden druh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15119
12.7.21 17:15

A to má zatím ochutnanou jen brokolici? Tak mu dej něco jiného, co už jedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
12.7.21 18:02

Zatím jsme zkoušeli jen mrkev a brambor. Tak nevím jestli třeba den ne počkat. Plně kojím, tak to nějak ještě nehrotim. Měli jsme mrkev třikrát za sebou a pak dva dny nic, pak brambor a pak zase chvíli nic a tak. Dělám to špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.7.21 18:32

@Drndadvě měla bys dávat dva dny nebo tři jeden druh, kvůli tomu kdyby vznikla případná alergie, abys věděla z čeho to je. Postupně vyzkoušet a potom začít míchat mezi sebou. O pauze nevím kde jsi slyšela. :nevim: Normálně podávat každý den, tak dej zítra zas třeba tu mrkev

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
897
12.7.21 19:08

Prosim te…pokud nemate v rodine alergie, tak na to kasli a normalne davej vsechno. Akorat bez soli. Ja jsem oddalila trochu jen obiloviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15436
12.7.21 20:29

Nepíšeš, jak je starý, ale ono je to fuk. Příkrm je o ochutnavani. Ja jsem teda pauzy nedelala, dcera mela prikrmy rada. Osobně bych dala mrkev nebo beambor, ale není to otázka zivota ci smrti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
12.7.21 21:50

Máme necelých pět měsíců a plně kojíme. Tak uvidíme. Při nejhorším to necháme na pozítří. Zase teď řešíme různé problémy skrz abkm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14557
13.7.21 13:14

Klidně bych dala to, co už máte vyzkoušené.
Jednodruhová zelenina by se měla přidávat po 3 dnech..já jsem to dodržovala.
3 dny jeden druh, pak jsem nabalovala to, co už holky znaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat