Jídelníček ročního?

119
31.5.21 12:00

Jídelníček ročního?

Ahoj, syn oslavil první narozeniny :) A chtěla jsem se zeptat, jak vypadá váš jídelníček ročního prcka :)? Co už dáváte? Doktorka říkala, že už můžu dávat všechno :) Dáváte třeba už sýry, co dáváte k snídani nebo k večeři? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6546
31.5.21 12:07

Sýry jsem dávala ještě před rokem. V roce jedla vse co my. Nikdy jsem se neptala co davat. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
31.5.21 12:10

Záleží, co jste zvyklí doma snídat/večeřet.. chleba se šunkou, míchaná vajíčka, jogurt s müsli, nebo palačinky.. jestli děláte teplé, studené.. jen bych ještě počkala s houbami, to je asi vše

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
31.5.21 12:11

@Lucek35 já jsem dávala na snídani různé kaše s ovocem a na večeři husté zeleninové polévky. Chleba jsem dala s lucinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5380
31.5.21 12:31

Já třeba nedávala hned tak vše… jakože rok uplynul… postupně jsem přidávala, ochutnávala. OBědy jsem dceři stále nesolila. Ale začala jsem dávat pečivo se sýrem, lučinou, do ruky plátkový sýr. Nedávala jsem šunky, párky… ty až tak ke druhému roku. Snídala většinou kaše, jogurty, domáci pribiňák, banán, vafle, lívance… obědy jsem ji stále řešila zvlášt nesolené, solit obědy jsem začala po 18m a stále trošičku. Řekla bych že s námi jedla kolem toho 20-24m a to ne vše. Pečené maso prostě jsem ji pekla zvlášť mín slané… mi to dosolované nechutnalo. Omáčky apod. jsem dceři odebrala nám dosolila. Polévky se taky ji odebrali nám dochutili… ale vařený brambor jsem ji uvaři zvlášť… Jídlo jsem řešila dost.
Na večeři jedla v tom věku zeleninové polévky, nebo placky zeleninové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
31.5.21 13:02

Přesně si to nepamatuji. Každopádně každé další dítě dostalo něco naprosto nevhodného dříve než předchozí, sourozenci se rádi podělili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3536
31.5.21 13:13

U nas je to s jidlem dost děsný 🙈 prvního jsem ještě docela resila, druheho uz skoro vubec a když mu odeberu a nam dochutim, stejně to svoje nechce. Takže aby se moje dite najedlo, dostává to co my. Uz nad tim moc nedumam. Jime klasickou ceskou domácí stravu, ja teda pro sebe varim zdravěji, ale to ji jen mladší, zbytku rodiny to nechutna. A kdyz vidim, co pak ji stejně staré děti treba u svagrove nebo kamaradek, vychází mi, ze beztak by se nejradši furt cpaly sladkym :lol: a to některé ty deti mely fakt dobrej zaklad od maminek, ja jsem lempl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
31.5.21 13:19

Vše, co my, jen jsem tolik nesolila a nekořenila. Nedávali jsme hermelín, jinak jedli vše, třeba i jeden hribek v omacce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat