Příkrmy a dovolená u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bechy
Stálice 56 příspěvků 29.03.18 05:28
Prikrmy a dovolená u moře

Mela bych dostat. V červnu letime ba dovcu. Konkrétně Kypr. Jak to děláte s prikrmy?? Vezete je sebou nebo si je tam kupujete? Malemu bude téměř 7 měsíců. Prosím o zkušenosti

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 29.03.18 06:12

Já s sebou vždy vozila. Věřím, ze se daji koupit i na Kypru, ale já chtěla mít pohodu, jídlo jsme měli v hotelu, tak jsem nechtěla někde schánet po obchodech skleničky s prikrmem.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2379 příspěvků 29.03.18 06:45

Vozila

nozu
Extra třída :D 11160 příspěvků 29.03.18 07:08

Pro takhle male jsem vozila. ale urcite pujdou sehnat i v lekarne.

radkka
Neúnavná pisatelka 19930 příspěvků 29.03.18 07:38

Vezla bych, jistě budou mít kvalitní, ale měla bych lepší pocit z těch, na které je dítě zvyklé :kytka:

lucynka25
Kelišová 6727 příspěvků 29.03.18 08:05

@Bechy vozím s sebou komplet co potřebuji, vždy jsme si navýšili pro cestu tam váhu na kufry ;)

marin
Echt Kelišová 8845 příspěvků 29.03.18 08:10

Vezla jsem. Záleží, kam jedete, zda do města. Ale stejně, i když je to stejná značka, tak chutě jsou asi jiné. Třeba, když jsem se dívala, tak většinou byly s jehněčím masem. Zkusila jsem jednu koupit, protože jsem jich nevezla tolik, ale já měla skleničky pro jistotu. Už jí byl rok a něco v tu dobu.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9802 příspěvků 29.03.18 08:14

Moje dcera byla na druhy skleniček vybíravá, takže jsem vezla tuzemské. Ale fakt je, že jí bylo už 13m (do roka mi přijde hazard s dítětem cestovat), takže si žužlala těstoviny nebo tak, a tímhle jsem ji „dojídala“ - spotřebovala tak půlku denně.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 29.03.18 08:18

Ja jsem část vezla - masité a část ty ovocné kupovala.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 29.03.18 08:19

Vezli jsme s sebou, hlavně jako pojistku. Je teda fakt, že u moře se hodně rozkojila a tolik nehltala příkrmy jak doma, tak ani neměla nijak velkou spotřebu. Jinak měli běžně k dostání v lékárně.

dickys
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 29.03.18 08:49

Vezli jsme si, těch pár skleniček se do kufru v pohodě vešlo. Tam v obchodě měli samozřejmě taky, jenom jiné značky, ale nezkoušeli jsme je.

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 29.03.18 09:09

Já vezla a nakonec je tam vyhodila, syn byl zvyklý na domácí a sklenky nechtěl..měli jsme apartmam s kuchyňským koutem tak jsem šla na trh pro zeleninu a můj původní záměr nevarit na dovolené bohužel nevyšel :D vynahradila jsem si to až predloni a vloni v jeho dvou a třech letech ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 05.04.18 17:30

Vozim s sebou. Tak zalezi, kam presne jedete, jestli tam bude pobliz nejaky obchod, ale i tak bych aspon na prvni dny pro jistotu nejaky vzala. Nez se stresovat, co kde hned prvni den budu schanet..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Taclík z Dukly 61 chtěl utajit svatbu s Pavlou. Udělal ale jednu chybu!

Herec Marek Taclík, který exceloval v roli jednoho z horníků v Dukle 61, je v... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama