Příkrmy a dovolená u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bechy
Stálice 56 příspěvků 29.03.18 05:28
Prikrmy a dovolená u moře

Mela bych dostat. V červnu letime ba dovcu. Konkrétně Kypr. Jak to děláte s prikrmy?? Vezete je sebou nebo si je tam kupujete? Malemu bude téměř 7 měsíců. Prosím o zkušenosti

Reakce:
Judithkaj
Nováček 29.03.18 06:12

Já s sebou vždy vozila. Věřím, ze se daji koupit i na Kypru, ale já chtěla mít pohodu, jídlo jsme měli v hotelu, tak jsem nechtěla někde schánet po obchodech skleničky s prikrmem.

elinka90
Závislačka 2561 příspěvků 29.03.18 06:45

Vozila

nozu
Extra třída :D 11956 příspěvků 29.03.18 07:08

Pro takhle male jsem vozila. ale urcite pujdou sehnat i v lekarne.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 29.03.18 07:38

Vezla bych, jistě budou mít kvalitní, ale měla bych lepší pocit z těch, na které je dítě zvyklé :kytka:

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 8322 příspěvků 29.03.18 08:05

@Bechy vozím s sebou komplet co potřebuji, vždy jsme si navýšili pro cestu tam váhu na kufry ;)

Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 9422 příspěvků 29.03.18 08:10

Vezla jsem. Záleží, kam jedete, zda do města. Ale stejně, i když je to stejná značka, tak chutě jsou asi jiné. Třeba, když jsem se dívala, tak většinou byly s jehněčím masem. Zkusila jsem jednu koupit, protože jsem jich nevezla tolik, ale já měla skleničky pro jistotu. Už jí byl rok a něco v tu dobu.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10216 příspěvků 29.03.18 08:14

Moje dcera byla na druhy skleniček vybíravá, takže jsem vezla tuzemské. Ale fakt je, že jí bylo už 13m (do roka mi přijde hazard s dítětem cestovat), takže si žužlala těstoviny nebo tak, a tímhle jsem ji „dojídala“ - spotřebovala tak půlku denně.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 08:18

Ja jsem část vezla - masité a část ty ovocné kupovala.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2025 příspěvků 29.03.18 08:19

Vezli jsme s sebou, hlavně jako pojistku. Je teda fakt, že u moře se hodně rozkojila a tolik nehltala příkrmy jak doma, tak ani neměla nijak velkou spotřebu. Jinak měli běžně k dostání v lékárně.

dickys
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 29.03.18 08:49

Vezli jsme si, těch pár skleniček se do kufru v pohodě vešlo. Tam v obchodě měli samozřejmě taky, jenom jiné značky, ale nezkoušeli jsme je.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 29.03.18 09:09

Já vezla a nakonec je tam vyhodila, syn byl zvyklý na domácí a sklenky nechtěl..měli jsme apartmam s kuchyňským koutem tak jsem šla na trh pro zeleninu a můj původní záměr nevarit na dovolené bohužel nevyšel :D vynahradila jsem si to až predloni a vloni v jeho dvou a třech letech ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 05.04.18 17:30

Vozim s sebou. Tak zalezi, kam presne jedete, jestli tam bude pobliz nejaky obchod, ale i tak bych aspon na prvni dny pro jistotu nejaky vzala. Nez se stresovat, co kde hned prvni den budu schanet..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >