Reklama

Příkrmy a dovolená u moře

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bechy
Stálice 56 příspěvků 29.03.18 05:28
Prikrmy a dovolená u moře

Mela bych dostat. V červnu letime ba dovcu. Konkrétně Kypr. Jak to děláte s prikrmy?? Vezete je sebou nebo si je tam kupujete? Malemu bude téměř 7 měsíců. Prosím o zkušenosti

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 29.03.18 06:12

Já s sebou vždy vozila. Věřím, ze se daji koupit i na Kypru, ale já chtěla mít pohodu, jídlo jsme měli v hotelu, tak jsem nechtěla někde schánet po obchodech skleničky s prikrmem.

elinka90
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 29.03.18 06:45

Vozila

nozu
Extra třída :D 11587 příspěvků 29.03.18 07:08

Pro takhle male jsem vozila. ale urcite pujdou sehnat i v lekarne.

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 29.03.18 07:38

Vezla bych, jistě budou mít kvalitní, ale měla bych lepší pocit z těch, na které je dítě zvyklé :kytka:

lucynka25
Kelišová 7401 příspěvků 2 inzeráty 29.03.18 08:05

@Bechy vozím s sebou komplet co potřebuji, vždy jsme si navýšili pro cestu tam váhu na kufry ;)

marin
Echt Kelišová 9108 příspěvků 29.03.18 08:10

Vezla jsem. Záleží, kam jedete, zda do města. Ale stejně, i když je to stejná značka, tak chutě jsou asi jiné. Třeba, když jsem se dívala, tak většinou byly s jehněčím masem. Zkusila jsem jednu koupit, protože jsem jich nevezla tolik, ale já měla skleničky pro jistotu. Už jí byl rok a něco v tu dobu.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10040 příspěvků 29.03.18 08:14

Moje dcera byla na druhy skleniček vybíravá, takže jsem vezla tuzemské. Ale fakt je, že jí bylo už 13m (do roka mi přijde hazard s dítětem cestovat), takže si žužlala těstoviny nebo tak, a tímhle jsem ji „dojídala“ - spotřebovala tak půlku denně.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1526 příspěvků 29.03.18 08:18

Ja jsem část vezla - masité a část ty ovocné kupovala.

lamicina
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 29.03.18 08:19

Vezli jsme s sebou, hlavně jako pojistku. Je teda fakt, že u moře se hodně rozkojila a tolik nehltala příkrmy jak doma, tak ani neměla nijak velkou spotřebu. Jinak měli běžně k dostání v lékárně.

dickys
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 29.03.18 08:49

Vezli jsme si, těch pár skleniček se do kufru v pohodě vešlo. Tam v obchodě měli samozřejmě taky, jenom jiné značky, ale nezkoušeli jsme je.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 29.03.18 09:09

Já vezla a nakonec je tam vyhodila, syn byl zvyklý na domácí a sklenky nechtěl..měli jsme apartmam s kuchyňským koutem tak jsem šla na trh pro zeleninu a můj původní záměr nevarit na dovolené bohužel nevyšel :D vynahradila jsem si to až predloni a vloni v jeho dvou a třech letech ;)

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 2 inzeráty 05.04.18 17:30

Vozim s sebou. Tak zalezi, kam presne jedete, jestli tam bude pobliz nejaky obchod, ale i tak bych aspon na prvni dny pro jistotu nejaky vzala. Nez se stresovat, co kde hned prvni den budu schanet..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >