Přímá adopce - přejeme si miminko

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.1.22 10:13

Přímá adopce - přejeme si miminko

Přímá ADOPCE…👪 💝přejeme si miminko💝 👪
Chtěly bychom touto cestou oslovit, těhotnou ženu, slečnu i dívku, která si své miminko nemůže z jakéhokoliv důvodu nechat a zvažuje o přímé adopci.
Přeješ si aby se Tvé miminko dostalo do té správné rodiny a mělo milující a krásný domov? Jsme připraveni dát děťátku všechnu lásku, pozornost a správnou výchovu do života.
Budeme rádi, když nás poznáš a sama se rozhodneš, jestli jsme pro Tvoje miminko ti správní budoucí rodiče… Tvé soukromí a případnou anonymitu budeme akceptovat. Jde nám hlavně o miminko a nechceme Tě poučovat a moralizovat.
Jsme za nedlouho budoucí manželský pár, který se snaží žít šťastný a plnohodnotný život. Jediné co nám chybí k úplnému štěstí a radosti ze života je kompletní rodina s dětmi. Sami si pořídit miminko nemůžeme, kvůli zdravotním problémům mé družky, která nemůže mít děti 😥.
Pokud jsi VÁŽNĚ rozhodnutá pro přímou adopci, ozvy se…
Děkujeme Ti… Honza a Eliška****

edit adminom - e-mail

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1459
18.1.22 10:38

Zkus tady pohledat v diskuzích, tady průběžně píšou holky, že hledají náhradní rodinu, že si nemůžou dítě nechat, bylo to tu nedávno. Ale samozřejmě těch co chtějí dítě je více než těch co ho nabízejí, to je jasné. Přeji hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
417
18.1.22 12:07

Pardon, ale oprav si hrubky. Já teda nejsem tvoje cílovka, ale kdybych byla, tak rozhodně nedám své miminko páru, který má v příspěvku takové pravopisné chyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
18.1.22 12:22
@Lutocerrado píše:
Chtěly bychom touto cestou oslovit, těhotnou ženu, slečnu i dívku, která si své miminko nemůže z jakéhokoliv důvodu nechat a zvažuje o přímé adopci.
Přeješ si aby se Tvé miminko dostalo do té správné rodiny a mělo milující a krásný domov? Jsme připraveni dát děťátku všechnu lásku, pozornost a správnou výchovu do života.
Budeme rádi, když nás poznáš a sama se rozhodneš, jestli jsme pro Tvoje miminko ti správní budoucí rodiče… Tvé soukromí a případnou anonymitu budeme akceptovat. Jde nám hlavně o miminko a nechceme Tě poučovat a moralizovat.
Jsme za nedlouho budoucí manželský pár, který se snaží žít šťastný a plnohodnotný život. Jediné co nám chybí k úplnému štěstí a radosti ze života je kompletní rodina s dětmi. Sami si pořídit miminko nemůžeme, kvůli zdravotním problémům mé družky, která nemůže mít děti 😥.
Děkujeme Ti… Honza a Eliška
chcemedetatko@gmail.com

To je jak blbý letáček lákající na letní tábor :zed: Pokud chcete dítě, které mít nemůžete, obraťte se na příslušné instituce. Nehledejte dítě po intetnetech. Není to ojetá kára nebo exotická dovolená. A koukám, že hrubky jste si ještě neopravili :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13927
18.1.22 12:26

Me by zajimala ta spravna vychova. Prosim rada bych manual :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
18.1.22 12:38
@Šarlota4 píše:
Me by zajimala ta spravna vychova. Prosim rada bych manual :)

Tak oni ještě děti nemají a ví s jistotou, že budou dobří rodiče. No tak jim tu iluzi necháme… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
18.1.22 12:53

Správná rodina by to formulovala spíš tak, že chtějí dát domov dítěti, o které se rodič nedokáže postarat… ale chceme miminko, jsme skvělí, úžasní… jak kdyby ste kupovali štěně.

Mate jít jinou cestou a komise to vybere tak, že budete nejvhodnější rodiče pro to konkrétní dítě, a tak by to mělo být, měli by být vybráni rodiče dítěti a ne naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
18.1.22 13:19
@Lutocerrado píše:
Děkujeme Ti… Honza a Eliška
chcemedetatko@gmail.com

Tady si miminko nekoupíš, jdi na Bazoš, tam budeš mít větší úspěch 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 03:27

:potlesk: :potlesk: :potlesk:
Děkujeme za vaše srdcervoucí názory… Akorát vůbec nechápu co z toho co tu píšete se týká tématu diskuze??? Omlouvám se, nejsem tak chytrý jak vy všichni, což usuzují podle vašich trapných komentářů…
Russet: Hrubky si ani neopravím, nechci… A prosím pěkně internet je ta poslední možnost, kde jsme se zdovolenim ozvaly. Mimochodem vy víte že jsme se na „příslušné“ instituce neozvaly? Šarkota4/Russet: Jste si jistí, že ani jeden z nás dítě už nemá? Respektive, z čeho usuzujete, že mimo snoubenky, která děti mít nemůže (a proč mi přijde že z toho máte srandu/legraci), nemám já 8letou dceru? 🤔 :wink: 👍
DV_JANA: Vůči Vám mě opravdu mrzí, že nejsme špatní lidé. Máte problém s lidmy kteří si věří? Lituji vás… Nicméně z čeho usuzujete že jsme neskusily i jinou (pro Vás tu nejsprávnější)cestu?!
hopsalka: My si miminko ani kupovat nechceme…ve své podstatě, k tvému komentáři nemám slov. Nechci mít tak stupidní řeči…jako znění tvého komentáře…

Nečekaly jsme, že i na této diskuzní stránce se najdou tak zlí a směšní lidé, kteří rejpou a dělají si legraci z lidí, kteří si to nezaslouží. Ale bohužel takový je život a každý má svůj názor…občas je lepší mlčet 👋 👋 👋
Děkujeme za podporu…👏 👏 👏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6710
19.1.22 07:46

Zakladateli, pises jak tatar, a nejen pravopisne a s Tvym charakterem to taky nebude zadna vyhra.
Ryjes do prispevovatelek, urazis je, jak jsou zle a smesne, ale narozdil od Tebe a Tve drahe, maji vlastni dite/deti.
Takze ze Tve strany jen zavist a frustrace.
Opravdu vhodny osobnostni typ pro adopci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1610
19.1.22 08:34

@Lutocerrado já sama mám dítě v PP a jsem budoucí osvojitel, ani netušíš čím vším jsem si prošla, ale cestou jako vy jsme rozhodně nešli (tj. říkat si o dítě jak o housku na krámě).

Všechno má svůj proces, jděte oficiální cestou.

Mimo to v systému NRP, konkrétně v osvojení se vybírají rodiče dítěti, nikoli obráceně. Pokud máte dojem, že NRP je plné dětí mladých, bílých vysokoškolaček, které místo rodiny chtějí studovat, tak jste na omylu. Z 90% jde o děti alkoholiček, feťaček, minimum dětí má vyjasněný „původ“ neboť často v RL není zapsán žádný otec.

Pokud se chcete vydat cestou přímé adopce pohybujete se na velmi tenkém ledě, nejen s ohledem na podvod vůči vám (žena vám slíbí dítě, Vy neoficiálně zaplatíte a žádné dítě nebude, a takhle se to může opakovat několikrát, než narazíte na solidní matku, která vás nebude tahat za fusekli), ale jste na hraně i z hlediska případného trestně právního důsledku (TČ obchodování s lidmi), tak si vše dobře rozmyslete.

Jinak pravděpodobnost, že Vás nějaká matka natáhne je daleko vyšší, než že na konci procesu přímé adopce budete skutečně nějaké dítě mít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41882
19.1.22 12:52
@Lutocerrado píše: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Děkujeme za vaše srdcervoucí názory… Akorát vůbec nechápu co z toho co tu píšete se týká tématu diskuze??? Omlouvám se, nejsem tak chytrý jak vy všichni, což usuzují podle vašich trapných komentářů…
Russet: Hrubky si ani neopravím, nechci… A prosím pěkně internet je ta poslední možnost, kde jsme se zdovolenim ozvaly. Mimochodem vy víte že jsme se na „příslušné“ instituce neozvaly? Šarkota4/Russet: Jste si jistí, že ani jeden z nás dítě už nemá? Respektive, z čeho usuzujete, že mimo snoubenky, která děti mít nemůže (a proč mi přijde že z toho máte srandu/legraci), nemám já 8letou dceru? 🤔 :wink: 👍
DV_JANA: Vůči Vám mě opravdu mrzí, že nejsme špatní lidé. Máte problém s lidmy kteří si věří? Lituji vás… Nicméně z čeho usuzujete že jsme neskusily i jinou (pro Vás tu nejsprávnější)cestu?!
hopsalka: My si miminko ani kupovat nechceme…ve své podstatě, k tvému komentáři nemám slov. Nechci mít tak stupidní řeči…jako znění tvého komentáře…Nečekaly jsme, že i na této diskuzní stránce se najdou tak zlí a směšní lidé, kteří rejpou a dělají si legraci z lidí, kteří si to nezaslouží. Ale bohužel takový je život a každý má svůj názor…občas je lepší mlčet 👋 👋 👋
Děkujeme za podporu…👏 👏 👏

Kdo myslíš, že se ti na takovou výzvu ozve? Abys nad děťátkem později hořce nezaplakal. Máš vlastní dítě z jiného vztahu. Myslíš, že jsi tedy připraven vzít si naprosto cizí dítě s nejistým původem, nemocné, nezvladatelné? Kdo myslíš, že se opravdu vzdá vlastního dítěte? Po světě nechodí hejna mladých studentek, co si nemohou dovolit dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
19.1.22 14:40
@Lutocerrado píše: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
hopsalka: My si miminko ani kupovat nechceme…ve své podstatě, k tvému komentáři nemám slov. Nechci mít tak stupidní řeči…jako znění tvého komentáře…Nečekaly jsme, že i na této diskuzní stránce se najdou tak zlí a směšní lidé, kteří rejpou a dělají si legraci z lidí, kteří si to nezaslouží. Ale bohužel takový je život a každý má svůj názor…občas je lepší mlčet 👋 👋 👋
Děkujeme za podporu…👏 👏 👏

Pokud jste zkusili, tak byl nejspis shledan důvod proč zatím miminko nemáte :) buď musíte ještě vyčkat na to správné dítko, nebo jste byli z nějakého důvodu nevhodní :) tím nemyslím špatní ale hraje roli i věkový rozdíl manželů apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108410
19.1.22 14:44

@Lutocerrado vy jste dvě ženy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 15:41

@Anna766 Ne nejsme… :)

• Citovat