Príma pokec

Beppo
23.3.20 00:47

Príma pokec

Bavme se o všem možném :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2853
23.3.20 02:00
@Beppo píše:
Bavme se o všem možném :lol: :lol:

Jak se máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41190
23.3.20 06:45
@chelsinka1988 píše:
Jak se máš?

Venku nasněžilo a já ležím v posteli. Nechce se mi ještě vstávat. Doma mám svoji čtyřletou dcerku - už od minulé středy, školka je kvůli těm našim Italům zavřená. Je hodně společenská, divoká, chybí jí kamarádi, pohyb. Teď se dívá na televizi, běží u nás často počítač. Požárník Sam, Prasátko Pepa, Bing. Na hodinku odpoledne třeba jít nakoupit, nebo v rouškach do parku. Jen přemýšlím, kdy se to vše vrátí do starých, zaběhlých kolejí.
Blíží se Velikonoce a my nikdo nevíme, co bude dál.
Chtěli bychom jet za dědou a babičkou do Bruntálu. Anička se tam vždycky těší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1939
23.3.20 07:19

Tak já už sice vstala, ale je klid, protože menší holky se válejí v posteli a větší jsou u babičky a dědy.. jsem doma, protože školka je zavřená a tím pádem tam jakožto asistentka nemám do čeho píchnout :jazyk: štěstí, že můžeme aspoň na zahradu, tam se vyvětráme i bez roušek..
telka má docela napilno, sice i tvoříme umění, technické skvosty ze stavebnic, a kulinářské perly, ale i tak jsou chvíle, kdy musí situaci zachránit Zvonilka nebo uječení Poníci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Beppo
23.3.20 09:33
@chelsinka1988 píše:
Jak se máš?

Já se mám fajn, :lol: co ty?

• Nahlásit
  • Citovat
Beppo
23.3.20 09:35
@mrav píše:
Venku nasněžilo a já ležím v posteli. Nechce se mi ještě vstávat. Doma mám svoji čtyřletou dcerku - už od minulé středy, školka je kvůli těm našim Italům zavřená. Je hodně společenská, divoká, chybí jí kamarádi, pohyb. Teď se dívá na televizi, běží u nás často počítač. Požárník Sam, Prasátko Pepa, Bing. Na hodinku odpoledne třeba jít nakoupit, nebo v rouškach do parku. Jen přemýšlím, kdy se to vše vrátí do starých, zaběhlých kolejí.
Chtěli bychom jet za dědou a babičkou do Bruntálu. Anička se tam vždycky těší…

Bo myslím si, že Velikonoce tento rok normální nebudou. Jinak přeji pevné zdraví :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Beppo
23.3.20 09:39
@sinapis.alba píše:
Tak já už sice vstala, ale je klid, protože menší holky se válejí v posteli a větší jsou u babičky a dědy.. jsem doma, protože školka je zavřená a tím pádem tam jakožto asistentka nemám do čeho píchnout :jazyk: štěstí, že můžeme aspoň na zahradu, tam se vyvětráme i bez roušek..
telka má docela napilno, sice i tvoříme umění, technické skvosty ze stavebnic, a kulinářské perly, ale i tak jsou chvíle, kdy musí situaci zachránit Zvonilka nebo uječení Poníci

To jo no lituju ty co zahradu nemají :(
Tak tvořte dál a přeji hodně zdraví :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
2853
23.3.20 10:54
@mrav píše:
Chtěli bychom jet za dědou a babičkou do Bruntálu. Anička se tam vždycky těší…

Ahoj, také se nemůžu dočkat, až se vše vrátí do starých kolejí… Už aby to bylo. Tak u nás také jede Bing a Prasátko Pepa. A aby toho nebylo málo, tak ty postavičky mám v ložnici poházený v podobě plyšáků. Konkrétně Pepu a Toma. Moje 2,5 letá je miluje. Za to já už tu pohádku nemůžu ani slyšet :mrgreen: Ty Velikonoce asi všichni letos přečkáme doma :( ale o to víc si pak vše užijeme, až to skončí. :pray:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2853
23.3.20 10:54
@Beppo píše:
Já se mám fajn, :lol: co ty?

No mohlo by být o mnoooooooohem líp :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2853
23.3.20 10:59
@sinapis.alba píše:
telka má docela napilno, sice i tvoříme umění, technické skvosty ze stavebnic, a kulinářské perly, ale i tak jsou chvíle, kdy musí situaci zachránit Zvonilka nebo uječení Poníci

Ty dnešní pohádky, hlavně pro ty menší, to děs :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Beppo
23.3.20 11:00
@chelsinka1988 píše:
No mohlo by být o mnoooooooohem líp :mrgreen:

Co nebaví tě se dívat na pohádky. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
2853
23.3.20 11:01
@Beppo píše:
Co nebaví tě se dívat na pohádky. :mrgreen:

Ne. To nejsou pohádky, to je blbost :mrgreen:

Jedinou, kterou snesu s malou sledovat je Máša a Mědvěd. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41190
23.3.20 11:19
@chelsinka1988 píše:
Ahoj, také se nemůžu dočkat, až se vše vrátí do starých kolejí… Už aby to bylo. Tak u nás také jede Bing a Prasátko Pepa. A aby toho nebylo málo, tak ty postavičky mám v ložnici poházený v podobě plyšáků. Konkrétně Pepu a Toma. Moje 2,5 letá je miluje. Za to já už tu pohádku nemůžu ani slyšet :mrgreen: Ty Velikonoce asi všichni letos přečkáme doma :( ale o to víc si pak vše užijeme, až to skončí. :pray:

To u nás máme plyšáků plno - kočičky, pejsky, žirafky, zajíčka i Starsonga s jeho ukolébavkou. :roll: Jenom s těmato plyšákama Anička spává. Hodně se u nás staví puzzle. Dětem chybí ten sociální kontakt, moje přítelkyně má zhruba stejně starou holčičku, jako máš ty. Teď jsou, stejně jako my s Aničkou doma. Odpoledne asi vyrazíme na hodinku do parku do města duchů - v sobotu jsme dokonce potkali kačenu, která si to promenádovala po mostě. :lol: No - je potřeba alespoň trošku vybít tu její energii :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Beppo
23.3.20 11:21
@chelsinka1988 píše:
Ne. To nejsou pohádky, to je blbost :mrgreen:Jedinou, kterou snesu s malou sledovat je Máša a Mědvěd. :mrgreen:

Máša a Medvěd ruská klasika :mrgreen: :mrgreen:
Jinak dnes pohádky jsou o ničem s tím souhlasím

• Nahlásit
  • Citovat
2853
23.3.20 11:25
@mrav píše:
To u nás máme plyšáků plno - kočičky, pejsky, žirafky, zajíčka i Starsonga s jeho ukolébavkou. :roll: Jenom s těmato plyšákama Anička spává. Hodně se u nás staví puzzle. Dětem chybí ten sociální kontakt, moje přítelkyně má zhruba stejně starou holčičku, jako máš ty. Teď jsou, stejně jako my s Aničkou doma. Odpoledne asi vyrazíme na hodinku do parku do města duchů - v sobotu jsme dokonce potkali kačenu, která si to promenádovala po mostě. :lol: No - je potřeba alespoň trošku vybít tu její energii :mavam:

Takže taky zaplněno plyšákama :mrgreen:

Je to těžké pro ty prcky :,( mojí chybí babička, setřenice a pořád ji volá a kouká z okna. Jenže ji to nevysvětlíš. Tak se ji alespoň snažíme vše možně zabavit. Ven se moc nedostanem, protože nechce roušku. Pláče a strhává jí :,( už ať je to zase jako dřív.

Tak to malá měla radost z kačeny, viď. :mrgreen:

Příspěvek upraven 23.03.20 v 11:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama