Příměstský tábor s lyžováním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tabitta
Kecalka 475 příspěvků 25.01.19 11:51
Příměstský tábor s lyžováním

Ahoj, ráda bych, aby se syn naučil lyžovat. Bohužel já nelyžuji a ani nemáme lyžařskou školu někde poblíž. Našla jsem příměstský tábor na jarní prazdniny s lyžováním.
Nevím ale, jestli to splní účel. Lyžovat budou tři dny. Naučí se? Je to 5 dnů, dva dny jsou hry, tři lyžování. Jídlo + doprava + lektoři + skipas + zapůjčení výbavy 4200 Kč. Každý večer přijede domu. Mám do toho jít?
Díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
laetti
Kecalka 499 příspěvků 25.01.19 12:01

Dcera jezdila ve školce na 4 hodiny denně celý týden a pak uměla lyžovat parádně. Samozřejmě je to dítě od dítěte, ale čím dřív začnou, tím líp a určitě mu to dá hodně :kytka:

tabitta
Kecalka 475 příspěvků 25.01.19 12:05

Synovi je uz 8. Nějak jsem to zanedbala. :oops:

Hroznej puberťák
Kelišová 6158 příspěvků 25.01.19 12:12
@tabitta píše:

To problém není, spíš jak budou jezdit daleko? Každej den je někam vozit je dost opruz…

vlcacek01
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 25.01.19 12:13

@tabitta jak se na to tváří syn?chtěl by jet?pokud jo,tak bych ho poslala.čím dřív to zkusí tím bude mít menší ostych.

tabitta
Kecalka 475 příspěvků 25.01.19 12:14

Praha - Moninec

Anik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 25.01.19 12:17

Pokud nemáte opravdu jinou možnost, tak bych do toho šla, je to v hodině dvanácté, není nač čekat.

Já teda volila jinou cestu, ,,, taky nelyžuju, ale když byla dcera v první třídě, jely jsme na hory na jarňáky, tam prošla kurzem dvakrát po hodině, sama s instuktorem, a pak jezdila sama. Od té doby teda jezdíme každý rok, chytlo ji to. Čili za ten týden se to může v poho naučit. Ale chtělo by to pak v tom pokračovat.

Na druhou stranu kamarádky syn se začal učit cca v 9 letech, ale nedal to, ačkoliv normálně nemá pud sebezáchovy a do všeho jde po hlavě, tak tohle prostě nedal, strach, měl tři hodinový lekce a vzdal to. Ale to je dítko od dítka, čím starší tím je to jakoby horší.

tabitta
Kecalka 475 příspěvků 25.01.19 12:17

Jeste to neví :mrgreen: Dohodli jsme se ale, ze se letos nebo příští rok naučí, aby uměl. Prijde mi to lepší než dojíždět nekam o vikendu..

elen-ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 17 inzerátů 25.01.19 12:31
@tabitta píše:
Praha - Moninec

To je tak hodina cesty tam a pak zpět. Zvládne to? A když se to nyní naučí a bude chtít do budoucna lyžovat, co dál? Budete s ním jezdit na hory, když nelyžuješ? Dceři je 8 let a přiznám se, že bych ji samotnou jezdit po sjezdovce nenechala. Kdo s ním pak bude jezdit?

Na jednu stranu mi přijde jako dobré děti naučit lyžovat, ale pokud rodina nelyžuje, tak dle mě jsou to vyhozené peníze.

madyb
Kecalka 126 příspěvků 25.01.19 13:30
@tabitta píše:
Praha - Moninec

To je sice dost daleko, ale v 8 to zvládne. Za mě určitě ano, pokud bude sám chtit.
@elen-ka A příští roky může jezdit na hory zas s nějakou organizaci, pokud rodiče nelyžují.

tabitta
Kecalka 475 příspěvků 25.01.19 13:40

On je zvykly jezdit.Sam jezdi po Praze a o vikendech jezdime za babickou.

madyb
Kecalka 126 příspěvků 25.01.19 13:45
@tabitta píše:
On je zvykly jezdit.Sam jezdi po Praze a o vikendech jezdime za babickou.

Tak to jo, naše děti. když byly malé tak v busu blinkaly.

ontar
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 27.01.19 16:27
@tabitta píše:

Nezanedbala, je to v pohodě…daleko horší je, když pobláznění rodiče ženou do lyžování 3 leté děti…jsou vyjímky, kterém to jde, ale většinou je to trápení pro všechny…vím o čem mluvím, jsem lyžařský instruktor…

tabitta
Kecalka 475 příspěvků 27.01.19 16:56
@ontar píše:
Nezanedbala, je to v pohodě…daleko horší je, když pobláznění rodiče ženou do lyžování 3 leté děti…jsou vyjímky, kterém to jde, ale většinou je to trápení pro všechny…vím o čem mluvím, jsem lyžařský instruktor…

Díky. Tak jsi me povzbudil :kytka:

elen-ka
Extra třída :D 12934 příspěvků 17 inzerátů 28.01.19 08:29
@madyb píše:
To je sice dost daleko, ale v 8 to zvládne. Za mě určitě ano, pokud bude sám chtit.
@elen-ka A příští roky může jezdit na hory zas s nějakou organizaci, pokud rodiče nelyžují.

To určitě ano, ale i to je potřeba promyslet, aby dítko v následujících letech lyžovat jezdilo, když rodiče nelyžují.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >