Priority vztahu

2377
20.5.18 00:14

Priority vztahu

Jake mate priority ve? A na jakem miste je u Vas sex? Chlap mi rekl, ze sem blazen, kdyz to chci 2 tydne. On ma na prvnim miste materialni prosperitu, slovo jako romantika nema ve slovniku :? A sex mu staci jednou za mesic. Co u Vas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.5.18 03:20

@kissi u nás to má chlap také tak. Finance, práce kolem domu, děti, na vztah mezi námi mu jaksi nezbýval čas, takže jsme si pohovořili s tím, že kamarádů mám dost. Spíš než sex mi obecně chybí intimita, doteky. Pro mě jsou tyto věci důležité a když chybí, jde vztah do háje. Dva dny se snažil, teď se musím zase připomínat, takže ví bůh, jak to dopadne. Prosím anonym, jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
20.5.18 06:45

Na prvním místě máme oba určitě syna s tím se pojí zabezpečit ho, dopřát co je potřeba. Pak určitě manžel a celá rodina. S tím se samozřejmě pojí i finanční a materiální stránka, ale ta myslím, že ani pro jednoho z nás není tak podstatná :) A sex? Ten mě podle chuti, někdy denně, někdy 3× v týdnu, jindy ani jednou, prostě podle chuti, nálady, času atd :)
Jinak k těm dotekům atp manžel není naučený dávat najevo city (doma to tak prostě neměli) ale od doby co máme syna (a po dobu těhotenství se dost změnil) pro něj se větší „vyznání lásky“ že mě plácne po zadku nebo tak něco, tak ho nechávám a já se pak přijdu přitulit, sednu mu na klín nebo si k němu lehnu když syn usne a oba jsme spokojení :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30066
20.5.18 07:12

U nás nefunguje nic, pokud není pohoda. Takže primárně jde o to, abychom byli ve shodě, co chceme. Na tom se domlouváme. Někdy je to docela složité, jindy jednodušší, ale aspoň nikdo nebručí, když by druhý dělal něco, s čím ten první nesouhlasí. Z toho tedy vyplývá, že na prvním místě je vztah nás dvou, potom děti, pak až vše ostatní. Máme k sobě hodně blízko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12299
20.5.18 08:43

1× za mesic je malo, ale kdybyste nemeli kde bydlet a co jist, tak bys na sex chut asi nemela. Takze to zajisteni je dulezi, pro klid rodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
20.5.18 09:25

Pro mě je důležitý nás vztah, vášeň, láska, společné chvíle. Je mi jedno, jestli budu večeřet rohlík s kečupem nebo budu mít na to, abych si zajela na pizzu do Říma, protože se mi chce.
Manžel podniká, co máme děti tráví víc času doma, aby si nás užil, na úkor výdělku. Sex máme denně.
Kdyby nám šlo o střechu nad hlavou, je to samozřejmě jiné, ale žijeme normálně, není důvod dřít se a zničit si vztah.
Peníze byly jsou a budou, když na to přijde nebojím se jakékoli práce, ale druhého manžela nenajdu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4664
20.5.18 10:08
@kissi píše:
Jake mate priority ve? A na jakem miste je u Vas sex? Chlap mi rekl, ze sem blazen, kdyz to chci 2 tydne. On ma na prvnim miste materialni prosperitu, slovo jako romantika nema ve slovniku :? A sex mu staci jednou za mesic. Co u Vas?

No a k cemu ti to pomuze, kdyz ti tady x lidi rekne, ze sexuji x krat do mesice nebo vubec? Kazdej to ma prece jinak. Intimita a blizkost by mela mit v partnerstvi vzdycky svoje misto, ale u kazdeho je to misto jine, a muze se vlivem okolnosti menit.

Je mozny, ze je hodne vycerpanej, utahanej, ma hromadu starosti tak se mu nechce a radsi se poradne vyspi, treba je starsi a testosteron ubývá, mozna na to nikdy nikdy extra nebyl a ta prvotni zamilovanost, ktera ho dokazala v zacatnich nabudit opadla, moznosti je hodne… :nevim:.

On ti tady kdekdo napise, ze do toho treba busi denne a maji romantiku az na pudu, ale stejne ten stereotyp navstivi temer kazdeho, to je normalni.
Pri beznym ziti se romantika jak z filmu udrzuje fakt tezko, mozna na to jen neni? :nevim:

Musite si otevrene promluvit a dej mu najevo, ze je to pro tebe problem, jinak se to nevyresi. To ze jsi „blazen“ fakt neni odpoved. Jestli se pro vas v dulezitych vecech mijite, a neni prostor pro kompromis tak aby byla spokojnost na obou stranach, tak to asi stejne nema cenu. :nevim:.

Příspěvek upraven 20.05.18 v 10:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.18 10:09

Mít ve vztahu společné hodnoty je hodně důležité, protože z toho se celý vztah skládá a pokud ty hodnoty společné nejsou, tak je jen otázka času, kdy se váš vztah rozpadne. To, jaké má hodnoty tvůj partner je jedna věc, ale to, že ty máš jiné hodnoty, je věc druhá a to je právě ten průšvih.

Je jedno, jestli má tvůj chlap jako hlavní prioritu peníze, práci atd., podstatné je to, že pokud ty priority nemáš stejné, tak budeš z toho flustrovaná a váš vztah bude fungovat jen na dobu určitou.

• Citovat
  • Nahlásit
20.5.18 10:10

No 1× za mesic mi taky prijde docela malo, zkus s nim promluvit, snad se domluvite aby vam to vyhovovalo obema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
20.5.18 10:13
@Andělka1333 píše:
No 1× za mesic mi taky prijde docela malo, zkus s nim promluvit, snad se domluvite aby vam to vyhovovalo obema

s tím souhlasím s tebou, vztah má fungovat tak, aby byli spokojení oba, ne jenom jeden. A pokud to tak není, tak vztah bude časem spět do zdárného konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1653
20.5.18 10:19

Koukám jak puk, co tady čtu za ty vztahy..
a jinak si myslím, že na prvním místě by mělo být partnerství a pak až děti..zní to možná blbě, ale podřídit vše dítěti, být ve vztahu jen kvůli dítěti atd je podle mě blbě..až vyletí za chvíli z hnízda, tak si pak člověk může jít hodit mašli, protože nic nemá..

a tvůj chlap je sobec, kterýho tvoje potřeby zrovna moc nezajímají, jak tak vidím.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4664
20.5.18 10:22
@Mrkanda píše:
s tím souhlasím s tebou, vztah má fungovat tak, aby byli spokojení oba, ne jenom jeden. A pokud to tak není, tak vztah bude časem spět do zdárného konce.

Souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56682
20.5.18 11:00
@kissi píše:

na jednom z předních míst..ne že bych měla tak vysokou potřebu..ale je to pro mně ukazatel toho, že vztah funguje… samozřejmě i dotyky, které k sexu nevedou..to je možná ještě důležitější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24212
20.5.18 11:10

Podle mě se priority proměňují v čase. Jednou je to ta dvojice, pak přijde děti a už není tolik času pro sebe, potřeby rodičů se přirozeně upozaďují. Pak děti odrostou a je zase více času pro sebe. Normální vývoj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
20.5.18 11:18

Pro mě je prioritou, abych se svou slečnou byl šťastný a nepociťoval dlouhodobou frustraci (z čehokoliv). A je pro mě stejně důležitou prioritou, aby to bylo i naopak. K tomu je ale potřeba umět spolu mluvit a mít alespoň trochu podobné životní cíle a priority.

Někde jsem četl, aby partneři napsali tři věci, které považují v životě za nejdůležitejší a naopak tři potřeby/cíle, které považují ve svém životě za nejméně důležité. A pro funkční vztah je důležité, aby se protnuli alespoň v jedné důležité potřebě či cíli. A naopak se nesmí promítnou potřeba/cíl důležitý pro jednoho partnera do potřeby/cíle nedůležité pro partnera druhého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama