Připadám si jak hypochondr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 00:57
Připadám si jak hypochondr

Dobrý večer třeba někdo má podobné problémy jako já. Před 14 dny mě v noci probudila nevolnost a zvracení nebyla jsem schopná vůbec usnout hůř se mi dychalo a brnely mi ruce. Druhý den jsem se vypravila k doktorce která mi udělala EKG a vše ok. Dostala jsem omeprazol. Zítra máme letět na dovolenou tak jsem na předpis začala jist i detralex. Dneska stejná situace nevolnost tentokrát bez zvracení nespavost pálení zahy přidal se průjem a brnění nohou a rukou. Ještě dodam že asi 2 dny jsem Měla rozpustný hořčík kvůli tiku na lícní kosti. Už se bojím jít s tím k doktorce aby se mi zas nevysmalA. Nemůže to mít souvislost se zítřejším letem? Případně co si vzít na zklidnění žaludku a na průjem co zabira rychle.? Díky vsem

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11058 příspěvků 18.06.19 01:07

A ty máš strach z letu? Lecos může být z nervu, průjem bych tipla, že způsobil ten hořčík, ten často působí projimave. Jinak teda s brněním rukou bych šla spíš na neurologii, z EKG se toho moc nepozná :nevim:

Ou
Echt Kelišová 8172 příspěvků 18.06.19 01:10

Nejsli nervozní z té cesty, nemáš obecně nějaké větší starosti či úzkosti?

Pokud ne, tak chceš aby tě viděl neurolog.

Na jak dlouho a jak daleko letíš? Jak spolehlivé máš zdravotní pojištění?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 01:18

Tak trošku obavy mám minule jsme chytili turbulence ale že by zas až takový… Letíme s Fischerem pojištění máme od nich a beru sebou lékárničku. Pokud by to bylo z nervů tak by to snad po přistání mělo zmizet ne? Já už jsem fakt zoufalá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.19 01:18

@Ou letíme do Bulharska let 2 hodiny

Evkad
Kecalka 221 příspěvků 18.06.19 04:15
@Anonymní píše:
Tak trošku obavy mám minule jsme chytili turbulence ale že by zas až takový… Letíme s Fischerem pojištění máme od nich a beru sebou lékárničku. Pokud by to bylo z nervů tak by to snad po přistání mělo zmizet ne? Já už jsem fakt zoufalá…

Spíše až po příletu domů. Poletíš i zpátky.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 18.06.19 07:20
@Anonymní píše:
Dobrý večer třeba někdo má podobné problémy jako já. Před 14 dny mě v noci probudila nevolnost a zvracení nebyla jsem schopná vůbec usnout hůř se mi dychalo a brnely mi ruce. Druhý den jsem se vypravila k doktorce která mi udělala EKG a vše ok. Dostala jsem omeprazol. Zítra máme letět na dovolenou tak jsem na předpis začala jist i detralex. Dneska stejná situace nevolnost tentokrát bez zvracení nespavost pálení zahy přidal se průjem a brnění nohou a rukou. Ještě dodam že asi 2 dny jsem Měla rozpustný hořčík kvůli tiku na lícní kosti. Už se bojím jít s tím k doktorce aby se mi zas nevysmalA. Nemůže to mít souvislost se zítřejším letem? Případně co si vzít na zklidnění žaludku a na průjem co zabira rychle.? Díky vsem

Nejsem Dr.ale vím z širokého okolí jakou neplechu může spáchat příliš nízká nebo naopak vysoká hladina některých prvků minerálů v těle, dala bych si udělat krevní obraz na toto zaměřený..nebo jak říká Ou je to neurologický problém..nějaký skřípnutý nerv

Váš příspěvek
Reklama