Připadám si jak simulant

Anonymní
22.5.20 14:34

Připadám si jak simulant

Začnu od začátku. Asi před dvěma měsíci mi začalo svědění spodku. Hned jsem si vzala Rosalgin, který zatím vždy pomohl. Tentokrát ulevil jen částečně. Tak jsem vyrazila do lékárny, kde mi poradili cosi na mykozu, zase nepomohlo. Pak jsem tedy zavolala svému lékaři a ten mi doporučil Jenemazoll. Ten také nezabral. Během té doby mě začalo bolet v podbřišku a šlo to až do zad. Dle moci jasný zánět močového měchýře. Od pondělí beru ATB a bolest je stejná. Nicméně v týdnu mě manžel vzal na gynekologickou pohotovost, můj gyn. lékař marodí a odcházela jsem s tím, že je to zánět močáku a kvasinky. Na kvasinky mi dali Clotrimazol čípky. Vyšetření proběhlo jen na koze, bez stěru, bez utz. Několikrát já opakovala, že kvasinky jsem prelecovala několikrát vždy jen odpověděl, že je tam stále mám. Dnes mě obvodní poslala na chirurgii, kde mi vzali krev a kde jsem dala moč, moč ok, krev ok, rtg břicha ok. Prostě nic neshledali. ALE podbřišek bolí a bolest vystřeluje do beder. Jsem už vážně zoufalá, naštvaná a kdoví co ještě. Sami na chirurgii říkali, že by to chtělo podrobnější gynekologické vyšetření, ale kam jako jít? Na pohotovosti jsem byla, tam jsem byla akorát tak pro smích. Že tam leží s kvasinkami a můj gynekolog neordinuje a ani zástup nemá…co teď? Bolesti mám stále ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33226
22.5.20 14:38
@Anonymní píše:
Začnu od začátku. Asi před dvěma měsíci mi začalo svědění spodku. Hned jsem si vzala Rosalgin, který zatím vždy pomohl. Tentokrát ulevil jen částečně. Tak jsem vyrazila do lékárny, kde mi poradili cosi na mykozu, zase nepomohlo. Pak jsem tedy zavolala svému lékaři a ten mi doporučil Jenemazoll. Ten také nezabral. Během té doby mě začalo bolet v podbřišku a šlo to až do zad. Dle moci jasný zánět močového měchýře. Od pondělí beru ATB a bolest je stejná. Nicméně v týdnu mě manžel vzal na gynekologickou pohotovost, můj gyn. lékař marodí a odcházela jsem s tím, že je to zánět močáku a kvasinky. Na kvasinky mi dali Clotrimazol čípky. Vyšetření proběhlo jen na koze, bez stěru, bez utz. Několikrát já opakovala, že kvasinky jsem prelecovala několikrát vždy jen odpověděl, že je tam stále mám. Dnes mě obvodní poslala na chirurgii, kde mi vzali krev a kde jsem dala moč, moč ok, krev ok, rtg břicha ok. Prostě nic neshledali. ALE podbřišek bolí a bolest vystřeluje do beder. Jsem už vážně zoufalá, naštvaná a kdoví co ještě. Sami na chirurgii říkali, že by to chtělo podrobnější gynekologické vyšetření, ale kam jako jít? Na pohotovosti jsem byla, tam jsem byla akorát tak pro smích. Že tam leží s kvasinkami a můj gynekolog neordinuje a ani zástup nemá…co teď? Bolesti mám stále ????

A přeléčilas manžela?

Ono to nejspíš máš od něj, pak můžeš brát všechny léky dokola a pokud se on nepřeléčí, bude to znova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 14:43

@free333 manžel se léčí, ale manželem nebylo nic víc jak 14 dní

• Citovat
  • Nahlásit
7605
22.5.20 14:43

Přesně, jestli spolu spíte, tak přeléčit manžela. Dle mě se dají kvasinky rozeznat dost jasně bez steru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33226
22.5.20 14:44
@Anonymní píše:
@free333 manžel se léčí, ale manželem nebylo nic víc jak 14 dní

Chtělo by to opravdu ty stěry… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 14:45

@free333 jo to vím

• Citovat
  • Nahlásit
Meredithx
22.5.20 15:38

Zajdi si prosimte znovu na pohotovost nebo na jiné gynekologické pracoviště. Já jsem taky jednou takto šla, když doktorka měla dovolenou a nešlo to vydržet. Nikdo se na mě špatně nekoukal, jen jsem si vystala frontu, aby neztratili ti objednaní. Jak se toho nezbavis pořádně, bude se to s tebou tahnout ještě pár měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
1470
22.5.20 15:39

Zkus obvolat ostatní gynekology ve městě, vysvětli situaci, že tvůj mudr neordinuje a třeba tě někdo vezme :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 15:56

Mám nárok jet na jinou pohotovost? Já už prostě na tu samou nechci, jednali tam se mnou celkem arogantně. Bolesti mám stále 😔

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 20:22

P

Příspěvek upraven 23.05.20 v 23:35

• Citovat
  • Nahlásit
3195
23.5.20 20:42

Mas svobodnou volbu lekare, muzes jet kamkoli. Kdybys byla zrovna na dovoleny na druhy strane republiky a mela akutni problem, tak se taky nebudes vracet do mista bydliste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 11:22

Díky všem, ležím teď v nemocnici, zítra budou výsledky a pak se nasadí případně cílená atb

• Citovat
  • Nahlásit
33226
24.5.20 11:46
@Anonymní píše:
Díky všem, ležím teď v nemocnici, zítra budou výsledky a pak se nasadí případně cílená atb

Moc přeji, aby to bylo co nejdříve dobré…

Dej pak vědět, taky jsem si říkala, aby to nebyl zánět vaječníků nebo ledvin, ach jo… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 13:27

@free333 mám cystu a nejspíš ten zánět močového měchýře, ale praktická zvolila nejspíše špatná ATB, tak dělají kultivaci moči a pak rozhodnou

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat