Rehabilitace a masáže páteře

17
22.5.20 01:16

Rehabilitace a masáže

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s rehabilitacemi a masážemi páteře. Nedávno mi ve spánku kruplo v krční páteři a od té doby to bolí, už můžu aspoň se víc hybat..Obvodní lékařka mě konečně posílá na rehabilitace… Jdu už zítra a mám docela strach. Před 12dny jsem byla na masáži (u někoho jiného) a po 3dnech se mi stalo to, že se to zablokovalo. Mám strach aby se to zase nezhorsilo. Každé tělo je jiné ale budu ráda za zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.5.20 06:16

No, na masáž bych šla opravdu k někomu, kdo tomu rozumí a hlavně s potvrzenou diagnózou. Jinak je to o ničem. No a rhb to samé. Případně zase pod vedením fyzioterapeuta, který by aspoň trochu měl vědět.

Pokud se to bude zhoršovat trvej na neurologii a pořádném vyšetření. Já takhle chodila 2 roky. Chvilku dobré, pak horší. Nakonec jsem si neurologii domluvila sama, protože kombinace rtg, obstrik, brhb nic neřešila. Až teď vim, že mám výhřez a přesně mám cvičení a na to správnou medikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
17
22.5.20 13:19
@Anonymní píše:
No, na masáž bych šla opravdu k někomu…

Dekuji já jdu právě už na doporučení lékařky a prý je ten fyzioterapeut dobrý.. Ale neurologie mě taky čeka kvůli magnetické rezonanci mozku tak poprosím neurologa aby mi tam napsal i tu páteř… toho jsem si ale domluvila sama. Každopádně děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 14:47
@N.n.k píše:
@Anonymní píše:
No, na masáž bych šla opravdu k někomu…Dekuji já jdu právě už na doporučení lékařky a prý je ten fyzioterapeut dobrý.. Ale neurologie mě taky čeka kvůli magnetické rezonanci mozku tak poprosím neurologa aby mi tam napsal i tu páteř… toho jsem si ale domluvila sama. Každopádně děkuji :hug:

No to může být sebelepší fyzioterapie, pokud neví, co ti je, tak spíš na hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
17
22.5.20 21:46
@Anonymní píše:
No to může být sebelepší fyzioterapie, pokud neví, co ti je, tak spíš na hůř.

No tak to dopadlo tak, že mi to nahral, že mě bude pak štípat po páteři a cítila jsem jak tam byli některé obratle vyhozený..pak ať se posadim, Sednu si rovně a pak otočím hlavu do leva a prava.. pak se mi udělalo na omdlení tak jsme přestali- nevím jestli to mělo nasledek toho a nebo nízký tlak kterým hodně trpím a mám kolikrát 86/60

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.5.20 23:26
@N.n.k píše:
No tak to dopadlo tak, že mi to nahral, že mě bude pak štípat po páteři a cítila jsem jak tam byli některé obratle vyhozený..pak ať se posadim, Sednu si rovně a pak otočím hlavu do leva a prava.. pak se mi udělalo na omdlení tak jsme přestali- nevím jestli to mělo nasledek toho a nebo nízký tlak kterým hodně trpím a mám kolikrát 86/60

Vyhozené obratle??? Není to spíš Dornova metoda?

• Nahlásit
  • Citovat
17
23.5.20 20:24
@Anonymní píše:
Vyhozené obratle??? Není to spíš Dornova metoda?

To je možný já se v tom nevyznám jen jsem nevěděla k čemu to přirovnat :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama