Příprava Beby 1 AR

25.4.08 13:42

Příprava Beby 1 AR

Najde se někdo, kdo mi poradí, jak tohle mlíčko správně připravit?
Ať dělám, co dělám, mám v tom pořád neskutečné množství hrudek, které nejdou nijak rozpustit. Řeším to tak, že je nakonec propasíruju přes sítko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

989
25.4.08 14:16

Ahoj mně takhle zlobil Nutrilon LowLactose, zkus jinou teplotu vody, já jsem to míchala skoro do studené a pak jsem to v MW ohřívala protože do teplé mi to dělalo hrudky - hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.08 16:28

Příprava Beby 1 AR

Ivusho , děkuji za radu, vyzkoušela jsem, ale bohužel je to pořád stejné.. :cry:
Na krabici píšou, že stačí protřepat - tak to fakt tedy nevím, jak to myslí… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
347
25.4.08 16:54

ahoj

my jsme s Bebou zacinali, ackoliv ne HA, ale normalni a hrudky se mi tvorily taky za vsech okolnosti. Ted jsme na Nutrilonu a ten mi to nedela. Takze vlastne nejakou uzitecnou radu nemam, jen ze mam s Bebou tytez zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
25.4.08 17:45

Obcas se mi taky stane, ze v lahvicce zustane nejaka hrudka, ale neni to rozhodne vzdycky spis vyjimecne. Bebu delame uz 5 mesicu. Delam to tak, ze v lahvicce ohreju mlicko, pak nasypu Bebu a delam v podstate sejkr. Jaka je teplota fakt nevim, je to ruzny, nekdy zjistim, ze jsem to prepiskla a jeste lahvicku chladim. Ale nemyslim si, ze by to melo nejaky vliv na hrudky. Spis me napadla jina vec a to skladovani Beby. Uvadi se, ze by mela byt spis v chladnu a ne v lednici. Ja ji mam v chladne spizi, zakolickovanou, aby mi nevlhla. Tak me napadlo, zda ti treba nenavlhla a pak se spatne rozmichava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
25.4.08 20:56

Ono toje hodně o rozpustnosti mlíka a taky jeho hustotě … třeba sunar a hami se rozpouštějí suprově, stačí voda akurát na pití a hrudka žádná. Největší problémy mi dělal Hipp, ten je dle mého nejhustší.
Teď máme mlíčko z DM, a ebu jsme měli 1 balík od kamarádky … Chce tomít vodu teplou tak akorát … abys v ní udržela prst a přeci jen byla malinko teplejší než na pití. On to tenprášek stejně schladí.A řádně třepat a třepat …
Jinak třeba Hupp jsem míchala v hrnečku, a měla jsem na to kverlačku takovou plastovou a okolo je do spirálky namotaný drátek … tuto
http://www.vesko.cz/…-120x120.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
26.4.08 08:40

Příprava Beby 1 AR

My jsme nejdříve měli Bebu 1 HA a ta nám šla rozpustit opravdu jen protřepáním. Teď máme tu proti ublinkávání a ta je teda hrozná. Je v ní bramborový škrob, tak jestli to nedělá on. Celkově je pak to mlíčko oproti té předcházející značce strašně husté. Ještě zkusím tu švrlačku, co používá Anděla.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
28.4.08 11:40

My teda máme Nutrilon comfort,a ten zas dělá takové jakoby vločky, co uspávají savičku, ale k té Bebě - jestli je tam škrob,tak to je ten problém. To je jako když vaříš puding, taky ten škrobovej prášek musíš něčim rozmíchat,jinak udělá hrudky. Jinak to míchátko, co radí andela, je fakt super věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama