Přišla sms na očkování Covid

Anonymní
5.4.21 23:25

Přišla sms na očkování Covid

Přišla mi SMS, že si mám vybrat termín na očkování (pedagog),ale prozatím nejsem pevně rozhodnuta…co mám dělat? Když nebudu na SMS reagovat a termín si nevyberu, přijde nějaká další SMS s odstupem času?(případně za jak dlouho?)
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5172
5.4.21 23:30

Pak ti možnost propadne a budeš se muset registrovat znovu. Myslím, že platnost kódu pro učitele už vypršela, takže tím pádem se na tebe nejspíš dostane řada až jako na běžného občana někdy v létě, pokud nejsi starší.

Já bych neváhala a šla do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14247
5.4.21 23:41

Pokud si nejsi jistá, tak si dej den dva na rozmyšlenou - něco si pročti. Pokud bys i tak nebyla rozhodnutá a byla bys více proti, tak bych to nechala být a počkala až si budeš jistá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 23:42

Myslíte, že bude nutná nová registrace? A co když mi prostě nebude vyhovovat žádný termín?

• Citovat
  • Nahlásit
14247
5.4.21 23:43
@Anonymní píše:
Myslíte, že bude nutná nová registrace? A co když mi prostě nebude vyhovovat žádný termín?

To nevím, předpokládám že ano - aby v tom nebyl zmatek :nevim: Ale nevím, prarodiče šli hned jak dostali termín :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
5.4.21 23:51

Kolarkaa?! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5172
6.4.21 00:00
@Anonymní píše:

Ano, nová registrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5172
6.4.21 00:04

Po 72 hodinách propadá pin2 i registrace.

Zdroj např. zde:

https://ockovani.kr-stredocesky.cz/…-zrusenipin2

Znovu už se ti na učitelský kód nepodaří registrovat, protože 28.3. jim skončila platnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52916
6.4.21 00:23

Máš na to tři dny. Dále píšou „Pokud si termín do 3 dní nevyberete, jste vráceni mezi čekající a časem vám znovu přijde PIN2.“ Mně z toho plyne, že registrovaná furt zůstaneš, jen budeš dále čekající, ale kdo ví, jak je to s tím kódem pro učitele. Já dostala kód jako chronický pacient a vyrozuměla jsem, že platí do určitého data - do toho data se musím registrovat. Ale PIN2 může klidně přijít až po té době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
6.4.21 07:09
@ugluk píše:
Máš na to tři dny. Dále píšou „Pokud si termín do 3 dní nevyberete, jste vráceni mezi čekající a časem vám znovu přijde PIN2.“ Mně z toho plyne, že registrovaná furt zůstaneš, jen budeš dále čekající, ale kdo ví, jak je to s tím kódem pro učitele. Já dostala kód jako chronický pacient a vyrozuměla jsem, že platí do určitého data - do toho data se musím registrovat. Ale PIN2 může klidně přijít až po té době.

No, asi bych necekala, ze bude kod chodit do nekonecna. Kdyz ted odmitne, bude to podruhe.Ona se stejne za mesic nerozhodne, takze bych se asi pripravila spis na variantu bud ockovani ted, nebo za pul roku s tim, ze mezitim nebude mit na vyber. A tusim, co si vybere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
6.4.21 07:23

A uz jsi prodelala, myslis, ze bys mela protilátky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52916
6.4.21 07:54

@mroe podruhé? Já nějak nejsem v celkovém obrazu :-) To netuším, jak mají ten systém nastavený, ale v rámci nějaké spravedlnosti doufám, že donekonečna to nepůjde. Už jen kvůli tomu, že většina lidí v pořadníku o ten termín fakt stojí, táta už je v registru měsíc a furt ho nemá. A já budu mít vzhledem k věku před sebou nejspíš všechny nerozhodnuté učitele a policajty hlídající okresy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20688
6.4.21 08:11
@Anonymní píše:
Přišla mi SMS, že si mám vybrat termín na očkování (pedagog),ale prozatím nejsem pevně rozhodnuta…co mám dělat? Když nebudu na SMS reagovat a termín si nevyberu, přijde nějaká další SMS s odstupem času?(případně za jak dlouho?)
Děkuji

PIN 2 ti pošlou celkem 3×, pak už tvá registrace propadá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 10:30
@Elishka1 píše:
A uz jsi prodelala, myslis, ze bys mela protilátky?

Nevím, myslím že ne

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 14:07
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat