Pocit kouře měsíc po covidu

127
2.4.21 22:28

pocit kouře měsíc po covidu

Dobrý večer, od dnešního rána mám pocit, že pořád cítím kouř :think: Jsem měcíc po covidu kdy jsem teda ztratila čich. Ten se po asi týdnu vrátil. Večer jsem to řekla manželovi, ketrý přišel z práce a ten mi teda řekl, že už něco takového slyšel, že někteří lidi po covidu cítí kouř. A teda cítím ho jen já. Tak mě jen zajímá jestli máte někdo po covidu podobnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
860
2.4.21 22:31

Ano, mam. Jakoby mi bekdo porad vykuroval pod bos, je to otravny :roll: koronac jsem mela koncem listopadu a pocit koure trva dodnes :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
2.4.21 22:38

Jak píšete, je to dost nepříjemné, pořád chodím a kontroluji jestli náhodou někde něco nehoří a s tím vykuřováním je to přesné :roll: Tak to trvá teda vážně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
2.4.21 23:14

Píší to. Někteří pacienti prý zase cítí moč. Tak nevím, co je lepší. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
2.4.21 23:34

No obojí je na nic :nevim:,mě z toho trochu pobolívá hlava. Doufám že to brzy přejde. Předpokládám, že se s tím asi nedá nic dělat :think: nebo se chodí na nějaké vyšetření, přece jen je to divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 23:38

Ztratila jsem čich v listopadu. Nejdřív jsem cítila cigarety a kouř. Pak dlouho nic. Pak občas trošku závan nějaké vůně, ale strašně slabe. Dneska jsem měla pocit, že mi vyprané prádlo smrdí kouřem - manžel kouří. Nikdy mi prádlo nesmrdelo. Tak uvidím zítra, jestli to bude stejne.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 22:17

Take mam tuto zkusenost. Ztratila jsem uplne cich a najednou jsem citila kour??? Nemela jsem to trvale, ale cas od casu. A i dnes, po 5 mesicich, jej obcas citim.

• Citovat
  • Nahlásit
27732
8.4.21 22:32

Já cítím ve všem nějakej chemické sajrajt. Nedokážu pecifikovat. Smrdí mi škrobenka, parfémy, já :roll: :mrgreen: všechno. Jen jídlo naštěstí cítím normálně. Je to ujetý. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
9.4.21 18:26

Já právě při tom covidu neměla čich, ale jen týden +/- pak jsem normálně cítila vše. Teď cítím věci normálně, není to takové, že by mi něco smrdělo jinak, jen k tomu všemu cítím ten kouř. Volala jsem obvodní doktorce ta mě odeslala na pracoviště ORL, kam teda teprve půjdu. Tak uvidím, co mi řeknou a doporučí. Snad to bude jediná divnost co se ve spojení s covidem projeví :think: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat