Nejasný výsledek testu Covid

Anonymní
3.4.21 12:52

Nejasný výsledek testu Covid

Ahoj, dnes dopoledne mi přišel výsledek testu Covid. Výsledek testu je nejasný. Test je prý nutno znovu opakovat.Jsme z toho všichni nanervy. Nechápu, co to znamená, ze je nejasný. Buď ano nebo ne. Mate někdo stejnou zkušenost? Jaký výsledek vám vyšel, když jste podstoupili test znovu?
Dekuji :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10503
3.4.21 12:54

Stejně nám to vyšlo u dcery, výsledek nešel vyhodnotit. Může se to stát chybou při vyhodnocení výsledků v laboratoři a nebo bylo málo odebraného materiálu k testování. Další výsledek byl negativní. Ale na nervy jsem byla taky. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
3.4.21 12:54

Stát se to může :) vůbec bych nepanikařila. Možná odebrali málo, nebo i oni mohli nakapat málo množství tekutiny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.4.21 13:02

Syn to takhle měl poprvé a i z druhého odběru. A to měl jasné příznaky a my, celý zbytek rodiny, byli jednoznačně pozitivní. Nejblbější bylo, že hygiena o jeho nejasném výsledků vůbec nevěděla, nikdo mi to nebral ani v laboratoři, ani na hygieně, můj obvodní i synova doktorka v pátek odpoledne už měli dávno po ordinační době…Takže jsem volala po všech čertech, abychom měli novou žádanku na testy, jinak bychom je museli platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 13:22

Měla jsem taky „hraniční výsledek PCR, test nutno v nejbližší době zopakovat“. Termín mi ale dali až za další 4 pracovní dny, snažila jsem se jim vysvětlit, že jsem kvůli tomu doma a nepracuju a že snad pro tyto případy mají nějaké kapacity, ale poslali mě do háje. Takže další dny zbytečně doma, test byl potom negativní. Co přesně je „hraniční“ mi nebyl schopen ani potom nikdo říct, takže podle mě taky ten test jen nevyhodnotili správně nebo byl nějaký jiný technický problém, který nikdo nechtěl přiznat, tak radši napsali „hraniční“.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.21 14:14

Mela jsem suspektni vysledek. Znamena to, ze ve vzorku bylo zachycen covid, ale v prilis malem mnozstvi, aby se dal oznacit za pozitivni. Proto vas zvou na testovani znovu, aby se zjistilo, zda pritomnost viru v tele stoupla (a tedy jste nakazeny a potencialne infekcni) nebo klesla (covid jste prekonali nebo byla virova naloz v malem mnozstvi a telo se s ni vyporadalo). Zalezi tedy v jakem cyklu byl vir detekovan.

Napr. zde je vysvetleno, jak technologie PCR funguje: https://labguide.cz/metody/pcr/

Prosim anonym, nebo smazat - info o zdravotnim stavu.

• Citovat
  • Nahlásit
38
3.4.21 14:15
:)

Příspěvek upraven 03.04.21 v 17:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75907
3.4.21 16:42

@Andys31 Na covid vypadas negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
3.4.21 17:23

@Andys31 no, řekla bych, že minimálně ducha vidím už od prvního testu a na tom nejposlednějším je vidět pěkně. Ale to asi nejsou testy na covid, že😜

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3357
4.4.21 02:02

Někomu to tak vyjde opakovaně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu