Přišli jsme o pejska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 20.02.11 16:49
Přišli jsme o pejska

Ahoj holky,
v pátek jsme přišli o 3.letého pejska. Celá rodina je v šoku :cry: a já Vás teď prosím o názor: máme počkat až to přebolí, nebo bolavé srdíčko ,,zalepit" pořízením nového??
Já jsem zatím ve stadiu, že už nikdy žádné zvíře domů nechci, ale........
Takže- čekat, nebo rychle pro nového??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Amálka777
Echt Kelišová 8460 příspěvků 20.02.11 16:54

Ahoj, je to smutný když odejde „člen“ rodiny. My jsme přišli o fenku a to ticho doma bylo strašně smutný, takže jsme za 3 dny jeli pro nové štěně :wink: smutek to určitě zmírnilo :hug:

Cherilin
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 20.02.11 16:56

To je mi líto :hug: Já bych počkala až to trošku přebolí.I když záleží na vás,zase nový pejsek vám přinese plno radosti,ale já bych to musela nejdřív vstřebat a novýho člena bych si pořídila až za pár měsíců.

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 20.02.11 16:58

Rychle pro noveho. Mne umrel pes po patnacti letech spolecneho zivota a za pet dni jsem mela doma nove stene a urcite to bylo dobre :wink:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.02.11 16:58

Ahojky

Jemi moc líto vaší ztráty :cry: :cry:

8.2. to byl rok co jsme nechali uspat půlroční štěně labík z důvodů srdeční vady.Do týdne jsme měli doma jiného.Samozřej­mě,že to pro nás byla velká ztráta-i manžel brečel a to psy moc nemusí.Udělali jsme dobře.Adámek se jen zeptá kde je první Samíček,tak říkám,že pluje na nebíčku na mráčku a dává na nás pozor.

Nikdy nezapomenu,ale nový člen smečky nám hodně pomohl(ikdyž je to pako :lol: )

za mě tedy rozhodně ANO :wink:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.11 16:59

Já bych pořídila nového…ten vás z toho dostane :)

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 20.02.11 16:59

Ahoj, tak já žádný zvíře nechci, takže bych asi ani radit neměla, ale přesto napíšu. Je mi to líto, ale asi bych nového pejska pořídila hned, protože se o něj budete muset starat a určitě se s ním budete mazlit, takže ten smutek rychleji přejde. Moje babička taky přišla několikrát o kocoura (asi o 3 v rozmezí hodně let!) a vždy říkala, že žádnýho už nechce, ale vždy si stejně za pár dní pořídila nového a byl to vždy její mazlíček a smutnění bylo hned pryč.

anonymo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.11 17:01

Ahoj,ja musela pred rokem nechat uspat naseho psa.Bylo to to nejhorsi,co jsem v zivote udelala a dodnes jsem se s tim nesmirila.Jeste psa nemam,chtela bych,ale zatim ne.Vim,ze bez psa nebudu,ale pro me je to stale hodne bolestive :oops: a nevim,kdy prijde chvile,ze si noveho sa poridim.
Asi hodne zalezi jak to beres ty,jak to citis…nekdo ma psa hned,nekdo uz nikdy v zivote.

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 20.02.11 17:01

Pořídit co nejdřív, ale pokud možno jinou rasu/nebo aspoň barvu (u některých plemen to nejde, jasně)
a dát jiné jméno…

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 20.02.11 17:06

Ahoj,to je smutné,ale být tebou,tak se podívám po dalším,protože později už by bylo těžké si ho pořídit…vím to,naši měli psa 13 let,a ke konci byl nemocný,ale netušili jak moc,a když šli na veterinu,tak jim doktor řekl,co všechno má za nemoci,a doporučili jim utracení…jeli k doktoru se psem,kterému relativně nic nebylo,a vrátili se bez něj.Taky to byl šok…nejvíc to odnesla máma,byla na něj fixovaná.Chtěla jsem jim taky pořídit psa,ale pak už nechtěli…a to by se měl dobře,bydlí kousek od lesa,mají zahradu.
A uvidíš,štěňátko je roztomilé,hra­vé,trápení přebolí :hug:

Mia82
Neúnavná pisatelka 17281 příspěvků 20.02.11 17:08

Jen chci jěště dodat,že jsme pořídili stejného a i se stejně jmenuje.někdo nás od toho zrazoval,ale pro syna to takhle bylo nejlepší.Mě samotné trvalo měsíc než jsem se s novým sblížila(nevím jak to napsat,měla jsem ho ráda hned,ale prostě jsem měla v srdíčku pořád tamtoho a po večerech brečela)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.11 17:09

když se nám to stalo,pořídili jsme nového do pár dnů. Ale nikdy mi nepřirost k srdci,pořád jsem srovnávala,nebylo to ono…Nakonec musel kvůli nemoci dítěte z domu,nesměli jsme žádné zvíře doma.
Po letech mně děti zase ukecaly a je to super,čas rány zahojil a člověk to bere jinak.

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 20.02.11 17:13

Tohle má asi každý jinak… :nevim:

ať to brzo přebolí :hug:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 20.02.11 17:15

Ahoj. Přišla jsem kdysi o psa - byl ochrnutý, operovali ho, jeho stav se nelepšil, půl roku po operaci ho moje máma bez mého vědomí nechala uspat. Pár dní nato dotáhla domů štěně. Můžu říct, že toho nového psa jsem upřímně nenáviděla a nemám ho ráda doteď (je to už 9 let). Takže já bych v téhle situaci počkala, až přebolí odchod starého pejska a nepřelepovala bych tu ránu novým štěnětem. Ale každý jsme jiný, řiď se svým srdcem a pocitem. :hug:

kacudka
Echt Kelišová 7804 příspěvků 20.02.11 17:16

když nám umřel před 9 lety náš jezevčík,tak jsem jiného nechtěla a do měsíce jsme měli doma zase jezevčíka i jsme mu dali stejné jméno.
Až odejde i tenhle,tak si koupíme určitě dalšího psa,jen ne už jezevčíka.Bydleli jsme v paneláku a tam se jezevčík hodil,ale teď k baráku bych chtěla velkého psa.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >