Přítel a cizí ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.19 00:49
Přítel a cizi ženy

Dobry večer, nejdřív počáteční info.
Je mi 23 let a přítel má 26 let. Já ještě studuji VŠ v Brně (od pondělí do středy). Přítel začal pracovat v Praze (cca od března). Snažim se za nim ve středu/čtvrek jezdit. Jinak já jsem z Olomouce a on je z Hradce Králové. Jsme spolu 1,5 roku. Bydlet s nim jeste úplně nechci a on si chtěl zkusit živit a práci v Praze, než se společně někam přesuneme. Je to můj čtvrtý vztah a osobně doufám, že poslední. Přítel je skvělý, ale mám jeden problém. Každou chvíli, když já jsem v Brně, tak on po práci (většinou tak v 18-19 hod) jde na pivo s nějakou svoji kamarádkou (je jich hodně). Řekne mi to (říká mi skoro vše) a já jsem pak naštvaná. Nelíbí se mi, že po nocích trajda na pivě s nějakou jinou. On mi na to řekne, že je cely den v kancu a že čas od času se s nějakou někam zajde. Že já si jeste užívám VŠ života a on prostě taky chce pokecat s holkama z gymplu či ze školy, které jsou momentálně v Praze. Že hodně z nich je zadaných, tak ať nejančim. Mě že miluje a mu za to žádný prc nestoji.
Chtěla jsem po něm, aby šel pracovat do Brna, ale to ne, že jsem jeste nechtěla spolecny bydlení a on chtěl jit do Prahy. Po moji škole se přesune. Oba jsme byli/jsme na právech.

No, a můj dotaz/anketa je taková, jestli byste mu to tolerovali? Zatím nemám podezření na nevěru, ale bojím se, že jednou nějaký zbytečně podlehne…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
adriana24
Závislačka 3097 příspěvků 28.08.19 01:10

Ne tohle by se mi nelíbilo, nevím kde se takový kamarádky berou :nevim: když už tak společně s celou partou. Jedinej můj spolužák s kterým jdu v pohodě sama na skleničku je teplej, jinak to bylo vždycky ve stylu, že doufali v něco víc

Westie777
Stálice 53 příspěvků 28.08.19 01:39

Muj manzel ma kamaradky, vubec mi to nevadi a nemam problem, kdyz se s nimi vida. Bud v nej mas duveru nebo ne, ale ver, ze pokud bude chtit, milenku si najde i bez kamaradek. Prijde mi to jako zbytecne histerceni. Bud rada, ze ti to rika a nic v tom nehledej. Nejhorsi je, kdyz ho zacnes omezovat, to pk nebude o kamaradkach, ale o tom, ze na tebe bude akorat nastvany.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 28.08.19 01:48
@Anonymní píše:
jestli byste mu to tolerovali?

Já bych partnerovi hlavně netolerovala, kdyby si osoboval právo mi rozhodovat o tom, s kým se já „smím“ a „nesmím“ přátelit. ;)
Podívej, kámoše ze školy má většina lidí… obého pohlaví. Mám je taky, má je můj chlap, on se vídá s kámoškami, já se spolužáky… dokonce oba máme přátele i mezi „novými“ lidmi, hrozný, co ;)

Mimochodem… kolik máš ty spolužáků, který denně vídáš ve škole a se kterýma by ses teoreticky mohla vyspat???
Ale „to je něco jinýho“, že jo :mrgreen: Bo sex přes den asi nejde a „co kdybys nějakýmu podlehla“ je nesmysl :D

Promiň, ale řešíš kraviny :) život bez přátel je na draka, a průměrnej člověk se fakt nechce a ani nepotřebuje vychrápat s každým, koho potká. Jestli chceš tenhle vztah udržet, nech chlapa dýchat. ;)

Levandule121
Závislačka 2585 příspěvků 28.08.19 03:50

Také jsme to tak za svobodna a pak před dětmi měli, vlastně oba. Neberte si navzájem přátele, nemá to cenu. 20 let uplynulo a jak přijde rodina, starosti, je míň času na přátele. Takže dobře za každého, který zůstane.

Jinak mi přijde, že my tady v Čechách (nebo na východě) toto moc hrotíme. Moji přátelé cizinci se mnohem nenuceněji baví napříč pohlavími, aniž by za tím něco bylo a mně přijde, že se tím našim nastavením tady hodně ochuzujeme. Člověku by jen prospělo mít i kamarády opačného pohlaví a možnost s nimi probrat věci z opačného úhlu pohledu. Neboj se o přítele a užívejte mládí!

cecetka
Echt Kelišová 8747 příspěvků 28.08.19 04:01

Na jeho miste by mi vyskocil obrovsky cerveny vykricnik a hodne bych premyslela, jestli chci s tak majetnickou zenskou stravit cely zivot.
Souhlasim plne s tim, jak to napsala @LAlezane
Hod hodne rychle zpatecku, jinak ti ten chlap utece. A nikdy se nehadej a problemy s partnerem neres po telefonu :mrgreen:

Kačus82
Echt Kelišová 7598 příspěvků 28.08.19 05:10

Tuna kamaradek na schazecky po jedne by mi vadila (ale ja uz jsem zase starsi, na vs se to bralo jinak), ale taky zalezi, co je to za typa. Mela jsem v mladi takove kamarády, co milovali rozebiracky z holkama, ale pro me byli povetsinou nepritazlivi, takove jine ženské. Muzni muzi se zase neschazeli po jednom uplne jen tak, v parte jo, leda ze by to byla fakt hromada, takze se s kazdou vidi jednou za rok. No nechtela bych si tveho hlidat, v nejhorsim si budes muset najit nekoho podobne zalozeneho :nevim: a trochu me teda prekvapilo, ze uz mas ctvrty „vztah“. To ses moc dotedka nepobavila, myslim takove to nezavazne blbnuti v partě, mozna proto tak silis. Tezko radit i soudit, musela bych tveho videt ;)

kve-tinka
Kelišová 5338 příspěvků 4 inzeráty 28.08.19 05:46

Tady najdes dva druhy odpovedi- netolerovala X jsi stihacka. Takze za me diplomaticka odpoved: nebyla bych z toho paf, ale taky bych s tim nic nedelala :nevim: a ano, za me ciste pratelstvi mezi muzem a zenou neexistuje. Muze se vyvinout- z toho ze jeden toho druheho nechce a zamilovanost se vytrati a zacne pratelstvi.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 28.08.19 05:54

Kdyz si zvykne na Prahu urcite nepujde zpatky do Brna, ty studujes a vyhazujes prachy za cestovani do Prahy, on nekdy na vikend prijel? V patek po praci se muze prece sebrat a jet taky za tebou… ja tyhle vztahy na dalku nemusim, me by to vadilo. Mesic-dva bez sebe kvuli praci, stazi nebo tak ok. I tak bych mela blbej pocit. Ted rika jak nikoho nechce, kdo vi jak to bude za tyden. Ty ho ohledne jinejch bab nestihej a ignoruj to, delej ze te to nezajima. Uvidis jak dlouho to sama vydrzis

terien
Extra třída :D 12398 příspěvků 28.08.19 06:24

Nelíbilo by se mi to, dřív nebo později někdo po někom vystartuje. Ale to se může stát i bez kafíčka, takže s tím toho moc neuděláš. Nech to být.

Russet
Neúnavná pisatelka 18309 příspěvků 28.08.19 06:32
@Anonymní píše:
Je mi 23 let a přítel má 26 let. Já ještě studuji VŠ v Brně (od pondělí do středy). Přítel začal pracovat v Praze (cca od března). Snažim se za nim ve středu/čtvrek jezdit. Jinak já jsem z Olomouce a on je z Hradce Králové. Jsme spolu 1,5 roku. Bydlet s nim jeste úplně nechci a on si chtěl zkusit živit a práci v Praze, než se společně někam přesuneme. Je to můj čtvrtý vztah a osobně doufám, že poslední. Přítel je skvělý, ale mám jeden problém. Každou chvíli, když já jsem v Brně, tak on po práci (většinou tak v 18-19 hod) jde na pivo s nějakou svoji kamarádkou (je jich hodně). Řekne mi to (říká mi skoro vše) a já jsem pak naštvaná. Nelíbí se mi, že po nocích trajda na pivě s nějakou jinou. On mi na to řekne, že je cely den v kancu a že čas od času se s nějakou někam zajde. Že já si jeste užívám VŠ života a on prostě taky chce pokecat s holkama z gymplu či ze školy, které jsou momentálně v Praze. Že hodně z nich je zadaných, tak ať nejančim. Mě že miluje a mu za to žádný prc nestoji.
Chtěla jsem po něm, aby šel pracovat do Brna, ale to ne, že jsem jeste nechtěla spolecny bydlení a on chtěl jit do Prahy. Po moji škole se přesune. Oba jsme byli/jsme na právech.No, a můj dotaz/anketa je taková, jestli byste mu to tolerovali? Zatím nemám podezření na nevěru, ale bojím se, že jednou nějaký zbytečně podlehne…

Mně by to vadilo, protože osobně nemám ráda chlapy, co musí po práci nutně se ženskou vykecávat v baru. V partě občas jo, ale kdyby měl takovou potřebu dvakrát do týdne a tvrdil mi, jak je to v pohodě, zbystřila bych. Já to mám nastaveno tak, že pokud jsem ve vztahu, nekafíčkuju a nerozebírám problémy s chlapem. Naše problémy by mi to stejně nepomohlo řešit, nemám na to čas a ani chuť. Jiný chlap mě nezajímá, jsou mi buřt jeho problémy. Sejdu se s kamarádkou, proberem život ze všech stran. Občas. Partner je naštěstí podobného ražení.

mrav
Vesmírná mluvilka 32178 příspěvků 28.08.19 06:33

Pokud s nima jenom chodí na pivo, nechal bych to tak. :mavam:

hani28
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 28.08.19 06:37

Rikas, ze je zna jeste z gymplu, takze je zna dyl jak tebe - u tech by mi to nevadilo. Pokud to jsou nove zname co teprve poznal v Praze tak vadilo. Ale asi moc nenadelas…

Crystal87
Generální žvanilka 24370 příspěvků 28.08.19 07:02
@Anonymní píše:
Chtěla jsem po něm, aby šel pracovat do Brna, ale to ne, že jsem jeste nechtěla spolecny bydlení a on chtěl jit do Prahy. Po moji škole se přesune. Oba jsme byli/jsme na právec
A to nemá žádné kamarády se kterýma může jít na to pivo? Mně by to vadilo…že jen tolik kamarádek a ve dvou sami… :nevim: Však taky začni chodit s kamarádama na pivo a je to no.
Annabela11
Závislačka 4472 příspěvků 28.08.19 07:08
@Anonymní píše:
Chtěla jsem po něm, aby šel pracovat do Brna, ale to ne, že jsem jeste nechtěla spolecny bydlení a on chtěl jit do Prahy. Po moji škole se přesune. Oba jsme byli/jsme na právech.No, a můj dotaz/anketa je taková, jestli byste mu to tolerovali? Zatím nemám podezření na nevěru, ale bojím se, že jednou nějaký zbytečně podlehne…

Ne, to by se mi fakt nelibilo, a nechapu jak to nekdo muze tolerovat nebo rikat:me to nevadi :nevim:.Tak chod taky s kámošem…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama