Neodešla jsem od přítele a teď toho lituji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 21:22
Jsem asi divná ????

Nevím co to má být ale včera na noční jsem se brutálně pohadala s přítelem a on mi řekl ze až přijdeme z noční ze se mám vyspat a vypadnout a zmizet mu ze života atd. Mno tak jsem po příchodu domu se začala balit a chtěla jít hned a on mi tu začal brecet st nechodím atd a já hloupá zůstala i když mi nadával ze jsem pi**, kr*** atd. A teď toho strašně lituji ze jsem neodešla nevím co dělat ???????????????? jsem asi až moc Blba no ze jsem neodesla predtim ???? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAduš8
Kelišová 5535 příspěvků 27.08.19 21:23

Jo, jses blbá, že s takovým idiotem vůbec bydlíš

Lexter
Ukecaná baba ;) 2100 příspěvků 27.08.19 21:25

A pohádali jste se proč? Třeba jsi nejenom blbá.

Azeretereza
Závislačka 3018 příspěvků 27.08.19 21:31

Jsi hloupá, jasně ti řekl, že se máš prvně vyspat a pak jít, proto brečel…

Čičorečka
Závislačka 2813 příspěvků 27.08.19 21:34

Když lituješ, že jsi prve neodešla, tak odejdi teď, ne? Nebo to můžeš odcházet jen když ti to v danou dobu povolí?

zu.syk
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.08.19 21:38

Přišli jste z noční a on se těšil, že se vyspí, a tys mu do toho začala balit? To by rozplakalo každýho :lol:

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 27.08.19 21:39

A proč neodejdeš ted? 8o

Safrik
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 27.08.19 21:41

Jo ses blba, tohle by mi manzel nikdy nerekl.

Ennny
Závislačka 4234 příspěvků 27.08.19 21:44

Jo blbá budeš asi dost, ale ten tvor co s tebou zatím bydlí je asi taky pěkný mamlas

zu.syk
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 27.08.19 21:48
@Ennny píše:
Jo blbá budeš asi dost, ale ten tvor co s tebou zatím bydlí je asi taky pěkný mamlas

Takže jakej šel, takovou potkal :lol:

Ennny
Závislačka 4234 příspěvků 27.08.19 21:50

@zu.syk přesně… zůstaňte spolu :mrgreen:

someargue
Kecalka 277 příspěvků 27.08.19 21:51
@Azeretereza píše:
Jsi hloupá, jasně ti řekl, že se máš prvně vyspat a pak jít, proto brečel…
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Afrikana
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 27.08.19 22:04

Inu. Pokud to bylo poprve a ty mas svedomi ciste, protoze hnusny byl on na tebe a ne ty na nej (v tomhle bode doporucuji provest dukladnou sebereflexi), tak bych si s nim sedla a vysvetlila si, ze nektera podstatna jmena vztazena na svou osobu tolerovat nehodlas.

Pokud te takhle tituluje casteji, tak bych odesla. Ostatne odejit muzes vzdycky, zejo, takze nechapu, proc litujes, ze jsi neodesla. Pokud toho litujes, tak proste bez :nevim:

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19170 příspěvků 27.08.19 22:13

Nerozumim tomu, kdyz ted litujes, tak nejdes? Ses nesvepravna? Nebo potrebujes jeho,,pozehnani s titulama,, znova?…No, hlavni je, proc jste se pohadali.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 27.08.19 22:21
@Anonymní píše:
Nevím co to má být ale včera na noční jsem se brutálně pohadala s přítelem a on mi řekl ze až přijdeme z noční ze se mám vyspat a vypadnout a zmizet mu ze života atd. Mno tak jsem po příchodu domu se začala balit a chtěla jít hned a on mi tu začal brecet st nechodím atd a já hloupá zůstala i když mi nadával ze jsem pi**, kr*** atd. A teď toho strašně lituji ze jsem neodešla nevím co dělat ???????????????? jsem asi až moc Blba no ze jsem neodesla predtim ???? :zed: :zed: :zed: :zed: :zed: :pocitac:

Jo jsi, mela si odejit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama