Přítel a občasné drogy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 19:19

Přítel a občasné drogy

Všechny zdravím. Ráda bych názor někoho nestranného. Jsme ve vztahu už skoro 6 let. Je mi 24 let. Do vztahu jsem šla s tím, že odmítám drogy jakéhokoli typu vzhledem k zkušenostem rodinným i okolním. Přítel s tím byl srozuměn a souhlasil. Bohužel jen do té doby, co se objevil ve snadném přístupu kokain. Bere ho pokaždé co jde na pivo. Tedy pokud se sejde měsíc, tak ob víkend. Dokonce byli měsíce, kdy ho bral i přes týden zatímco jsem šla spát a poté polykal prášky na spaní, aby lépe usnul. Prosila jsem milionkrát, vyhrožovala a odjížděla pryč, abych ho o tom nechala přemýšlet, ale nic nepomáhá. Stále doma nacházím zbytky či ruličky a následují další hádky. Přítel mi pořad slibuje a tvrdí, že s tím přestane a uvědomuje si důležitost našeho vztahu, ale dozvím se o dalším selhání každých par týdnu. Už nevím, zda mam vztah držet s tím, že to skončí a nás vztah může mít budoucnost nebo to vzdát. Záleží mi na něm a skvěle si rozumíme, ale tohle nemohu mít v životě. Co si o tom myslíte? Děkuji za každý názor.

Příspěvek upraven 01.12.21 v 19:28

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2153
1.12.21 19:21

Dát ultimátum, ale pak ho i dodržet.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
1.12.21 19:23

Skonči to. A každý týden nejsou občasné drogy.

Příspěvek upraven 01.12.21 v 19:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1193
1.12.21 19:24

Jsi mladá, žít s narkomanem, není život. To jsou jen sliby. Když nebude chtít on, nikdy neskončí. A jak píšeš x krát si na to přišla a nic.
Odejdi od něj, kdyby chtěl přestane. A ty s ním jen ztrácíš zbytečně čas, roky.. S takovým si nemůžeš založit ani rodinu..
Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55462
1.12.21 19:25

Tak když něco řekneš musíš to dodržet. Pokud drogy jsou pro tebe nepřípustné tak to máš ukončit. nečekej že s tím přestane :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
1.12.21 19:28

Urcite rozchod!!preci se nechces takhle v mladem veku zahrabat s fetakem. Milujes jo, proto mas ruzove bryle a doufas….drzim palecky :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9240
1.12.21 19:29

Kopni toho feťáka do pr… A hodně rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31114
1.12.21 19:34

Feťák fuj. :cert: :poblion:
Kopni ho někam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4091
1.12.21 19:36

Drogy odmitas a uz minimalne nekolik mesicu zijes s fetakem? Uz jsi mu mela davno sbalit kufry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28764
1.12.21 19:36

Dala bych podmínku, buď se pujde léčit, nebo rozchod. Tohle se samo nezlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7619
1.12.21 19:48

Jestli ho chceš tak si ho nech.Jen ty hřebíky do rakve pořádně zatluc. Dokážeš si představit, že byste měli dítě a on se sjede?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41863
1.12.21 19:53
@Anonymní píše:
Všechny zdravím. Ráda bych názor někoho nestranného. Jsme ve vztahu už skoro 6 let. Je mi 24 let. Do vztahu jsem šla s tím, že odmítám drogy jakéhokoli typu vzhledem k zkušenostem rodinným i okolním. Přítel s tím byl srozuměn a souhlasil. Bohužel jen do té doby, co se objevil ve snadném přístupu kokain. Bere ho pokaždé co jde na pivo. Tedy pokud se sejde měsíc, tak ob víkend. Dokonce byli měsíce, kdy ho bral i přes týden zatímco jsem šla spát a poté polykal prášky na spaní, aby lépe usnul. Prosila jsem milionkrát, vyhrožovala a odjížděla pryč, abych ho o tom nechala přemýšlet, ale nic nepomáhá. Stále doma nacházím zbytky či ruličky a následují další hádky. Přítel mi pořad slibuje a tvrdí, že s tím přestane a uvědomuje si důležitost našeho vztahu, ale dozvím se o dalším selhání každých par týdnu. Už nevím, zda mam vztah držet s tím, že to skončí a nás vztah může mít budoucnost nebo to vzdát. Záleží mi na něm a skvěle si rozumíme, ale tohle nemohu mít v životě. Co si o tom myslíte? Děkuji za každý názor.Příspěvek upraven 01.12.21 v 19:28

Nebrat. Ukončit. Kopnout do zádele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LP4
602
1.12.21 20:01

Rozesla bych se s ním okamzite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2419
1.12.21 20:03

Jeminacku, ty se na tohle potrebujes nekoho ptat? Hlavne si s nim nedelej mimiska…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
1.12.21 20:11

To není chlap, ale znuděnej budižkničemu. Prima muž do života dělá něco pořádnýho a ne že bere drogy a chlastá s kámošema. Tak seš mladá a asi si to zatím neuvědomuješ, ale tohle fakt nechceš pokud nejsi úplně mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat