Přítel chce být u porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Megiee
Povídálka 27 příspěvků 10.05.18 08:43
Přítel chce být u porodu

Zdravím děvčata. Jsem ve 38tt a porod se mi kvapem blíží. Co mě ale začalo trápit je to, že partner prostě chce jít se mnou k porodu, chce semnou být i na nadstandartu na 6ti-nedělí (pokud proběhne všechno v pořádku), ale já vlastně nevím jestli to chci. Spousta „dobrých“ duší mě totiž straší, že po tom zážitku semnou už přítel nebude chtít mít sex a že už mě nikdy nebude brát jako „sexuální objekt“ ale jen jako matku jeho dítěte a že si časem najde milenku a tak dále, což mě teda dost vyděsilo. Ještě než jsem vůbec otěhotněla jsem si řikala jak by to bylo hezký, kdyby semnou byl u toho porodu, ale na druhou stranu nevím jestli je to dobrý nápad :zed: Jak to máte vy? Měly jste přítele u porodu? popřípadě jak se potom změnil váš vztah? :oops: Předem díky za odpovědi :* :mrgreen:

Přečtěte si článek: Otec u porodu - ano či ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Alyss1
Závislačka 2871 příspěvků 1 inzerát 10.05.18 08:47

Jste partneri. V dobrem i ve zlem. Dite bude spolecne.

Ty chvile po narozeni syna kdy hsme tam byli tri jsou jedny z nejkrasnejsich okamziku s mym partnerem.

elinka90
Závislačka 2543 příspěvků 10.05.18 08:48

Já jsem manžela u porodu nejdříve chtěla a on se moc nestvářil, potom jsem si to rozmyslela, že ne a on zas chtěl. Nakonec jsme se domluvili, že semnou půjde a pokud nám bude něco vadit, tak ho buď pošlu pryč a nebo sám odejde. Nakonec jsem byla šťastná, že tam byl. Měla jsem rychlý porod, ale vnímala jsem jen jeho a ne porodní asistentku. Tak všechno po ní opakoval a porod proběhl bez problému. A že bych ho už nepřitahovala se říct nedá :-D :-D myslím, že to jsou jen kecy. Všechny páry co znám, tak s tím problém nemají i když byl partner u porodu.

Uživatel je onlineElishka1
Závislačka 2783 příspěvků 10.05.18 08:48

Manžel byl u porodu, nic to nezměnilo, az na to, ze byl u důležitého okamžiku pro celou rodinu :)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30025 příspěvků 10.05.18 08:49

Neměla jsem přítele a pak manžela ani u jednoho porodu..nechtěl on, nechtěla jsem ani já..nakonec první nestihl a při druhém se staral o první dítě..
Někdy si ale říkám že mohl vidět co jsem pro děti vytrpěla, třeba by si toho více vážil ( ne že by si mě nevážil, ale v podstatě si to neumí ani představit jak to probíhá atd )
Mám dojem že jestli chce, měla bys mu to dovolit, je to i jeho dítě..může být třeba jen v první fázi a na tlačení odejít, nebo naopak, hlavně stát jen u hlavy a nedívat se dolů:-))) to jsem říkala že nikdy, at stojí u hlavy, případně mě drží za ruku nebo něco jak se žena cítí, ale ne at vidí něco zdola.. :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10926 příspěvků 10.05.18 08:51

Nebyl ani u jednoho porodu. Nechtěla jsem ho tam a on to respektoval. Rodis ty, takže se řiď tím, jak to cítis

Kukacka123
Závislačka 2508 příspěvků 10.05.18 08:51

@Megiee manzel se mnou k porodu pujde :srdce: a nevidim duvod, proc by si pak hledal milenku…vsak dolu ti koukat nemusi, muze celou dobu byt u tve hlavy a jen te drzet :nevim: cekame ted prvni, tak nedokazu rict :nevim: jinak manzel se mnou byl na vyvolavanem porodu (potratu) po ZT v 17tt celou dobu a nas vztah to rozhodne nepoznamenalo, naopak mi byl velkou oporou :andel: asi zalezi i na chlapovi…a i na tobe, jak to citis - chces/nechces, ale je to dite vas obou ;)

Příspěvek upraven 10.05.18 v 08:53

Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 10.05.18 08:53

Mám pohled z OBOU případu.
1.syn partner u porodu být NECHTĚL, nebyl a sex po porodu byl normální. On chtěl teda víc ja. Do dvou let si našel milenku a odešel.
2.syn nový partner u porodu být CHTĚL, byl a sex po porodu je pořad pěkný, touží po mě a nic se nezměnilo.
Takže z těchto ohledu i když bude tvůj muž u porodu neznamená to te te nebude už chtít a najde si milenku. To muže i bez toho :lol: :mrgreen:

Innocence
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 1 inzerát 10.05.18 08:53

Ahoj, mám čerstvou zkušenost. Přítel u porodu byl a můžu říct, že nevím, jak bych to zvládala, kdyby tam nebyl. Neuveritelna opora a podpora, držel mě za ruku, prožíval to se mnou, pořád se ptal, jestli chci napít a trpelivě nosil skleničku s vodou, při kontrakci na mě „foukal“ studený vzduch. Vážně, jsem vděčná za to, že tam byl se mnou. Když jsem rodila, viděl i tam dolů, nepřipadá mi, že by se jeho vztah ke mně nějak změnil. Naopak bylo super, že si mohl miminko hned pochovat, jít s ním na vyšetření a vůbec, že byl při jeho narození. Byly to krásný okamžiky a já bych si to i přes tu bolest střihla klidně znova, a to jsem u porodu brečela, že už nikdy víc :D :palec:. Já bych se tomu nebránila, ale samozřejmě záleží nejvíc na tobě. Držím palce, ať se rozhodneš správně :kytka:.

Rive
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 10.05.18 08:54

Já jsem u porodu manžela měla, ve chvílích, kdy mi to nebylo příjemné, tak odešel a pak zase přišel :lol: nic se mezi namá nezměnilo.

dickys
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 10.05.18 08:55

Já jsem u porodu muže měla a jsem za to ráda, trvalo to dlouho a sama bych tam být nechtěla a nikoho jiného si tam představit neumím. Na tlačení jsem mu říkala, ať nekouká dolů, no porodní asistentka „koukněte, už leze hlavička“ :lol: Tak se tam i díval… Mimochodem mně navrhovala, ať si tam na tu hlavičku i sáhnu, ale na to jsem nějak neměla :D Vztah ani sex to neovlivnilo. Jestli tam chce sám, tak bych si ho k porodu určitě vzala, na kecy ostatních bych se vykašlala.

Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 10.05.18 08:58

Já ho tam chtěla, on nechtěl, respektovala jsem ho (myslím, že když tam chlapa donutíš, tak to není dobré) a domluvila jsem se s maminkou. Měsíc před porodem se rozmyslel, byl tam a moc mi to pomohlo. Byl jen u hlavy, aby neviděl něco traumatizujícího a bylo to krásný, když jsme potom svého syna viděli společně…

Sexu po porodu jsem se bála (že nebudu mít chuť, že to bdue bolet), ale i přes vnitřní poranění a nástřih jsme to po šestinedělí zkusili a jde to a ani jeden pokles touhy nemáme…

Na dobré duše se vykašli, pokud ty ho tam chceš a on také, běžte dotoho, pokud ta nejistota pramení jen zvenčí, tak dobré, pokud ho tam ty vnitřně nechceš, tak by tě měl respektovat… ale z tvého popisu mi přijde, že bys chtěla a dobré duše tě přemluvily…

pistamonta
Kecalka 392 příspěvků 10.05.18 08:59

Ahoj muj partner zezacatku vubec nechtel k porodu ale casem sam prisel k presvedceni ze ano chce, take jsme byli domluveni ze bude se mnou bude na me mluvit pripadne kdybych chtela utrit oblicej a kolem abaraku kolem a kdyby bylo nejhur odejde, nebyl problem zvladl to, uprimne sam rikal u porodu placenty ze videl dost ale vubec nic se nezmenilo, naopak mi prislo ze si toho vic vážil, sexualni zivot nic neovlivnilo a take byl se mnou na nadstandartu nemohl se odpoutat a odejit jsou to krasne chvíle a jak uz nahore psala v dobrem i zlem.

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 6757 příspěvků 10.05.18 09:02

Nečetla jsem odpovědi. Ale myslím, že to je blbost - je to o osobnosti chlapa. Já jsem měla manžela sebou. Stál za hlavou a jen mě držel za ruku - teda já jsem ho drtila. Nějak nebyl čas vnímat „jeho“. byla jsem ráda, že tam je. Na konci si jen pamatuji, že mu Dr. říkala, že je statečný chlap (u mě to byly trochu jatka) že to ustál i v takovej krvavé lázní. Na to jen hodil ramenem. Sex máme i tak. čekáme teď druhé a sex máme i teď. Z jeho strany se nic nezměnilo, jen já jsem byla unavená z toho začátku. Milenku myslím nemá :)

Megiee
Povídálka 27 příspěvků 10.05.18 09:05

Moc všem děkuju za reakce :) potěšily jste mě. Tak partnera bych tam chtěla noo :) a je dobrý nápad teda s tim poslat ho když tak za dveře, kdyby se buď jemu nebo mě něco nezdálo :D. Na miminko se už strašně těší :srdce: :hug: Tak uvidíme, jak to taťka bude zvládat :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >