Přítel, ex, co s tím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 07:47
Přítel, ex, co s tím

Ahoj, chci slyšet vás názor. Já 25, přítel 39. Neco okolo roku a půl jsem byla s nim. Byl to nejlepší rok a půl mého života. Všude jsme spolu jezdili, plnili si to, co jsme chtěli. Po sexuální stránce to taky klapalo. Bohužel se pak stalo to, že mi řekl, že se mu nelíbí kontakt. Líbání, objetí atp. Říkám ok, v pohodě. Nejsem taky velkým zastáncem toho. Jenže pak jsme se rozešli. V klidu, že jako kamarádi. Jelikož si nikdo z nás nikoho nenašel, scházeli jsme se aspoň za jedním účelem. Samozřejmě. Já stále ho miluji. Pak jsme to dali dohromady, zase prostě paráda. A zase to samé. Už mě to přestalo bavit, našla jsem si přítele. Přítel je na mě strašně hodný, udělá, co mi na očích vidí, ale pro mě prostě to asi není ono. Stále mě to táhne k mymu ex. Vždy, když vidím svého ex, jsem jaksi asi stastna, nebo nevím. Prostě jsem se s ním cítila dobře a asi se nemůžu prostě od něj odlepit… Nevím, jestli to je správně. Oba mám ráda, přítele samozřejmě vic, ale pořád tam je něco, co mě táhne k ex. Ale vím, že spolu nemůžeme být, protože by to on nechtěl a já.. Taky ne. Nevím, co to je, co mě to k němu táhne, můj nynější přítel je stejně starý jako já. S ex se stále vídám, jen kamarádsky. Pokecáme, dáme oběd. To je vše. Ale to vše mi nějak stačí… Prosím o názor… Nevím, co to se mnou je.

Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16576 příspěvků 20.05.19 07:56
@Anonymní píše:
Ahoj, chci slyšet vás názor. Já 25, přítel 39. Neco okolo roku a půl jsem byla s nim. Byl to nejlepší rok a půl mého života. Všude jsme spolu jezdili, plnili si to, co jsme chtěli. Po sexuální stránce to taky klapalo. Bohužel se pak stalo to, že mi řekl, že se mu nelíbí kontakt. Líbání, objetí atp. Říkám ok, v pohodě. Nejsem taky velkým zastáncem toho. Jenže pak jsme se rozešli. V klidu, že jako kamarádi. Jelikož si nikdo z nás nikoho nenašel, scházeli jsme se aspoň za jedním účelem. Samozřejmě. Já stále ho miluji. Pak jsme to dali dohromady, zase prostě paráda. A zase to samé. Už mě to přestalo bavit, našla jsem si přítele. Přítel je na mě strašně hodný, udělá, co mi na očích vidí, ale pro mě prostě to asi není ono. Stále mě to táhne k mymu ex. Vždy, když vidím svého ex, jsem jaksi asi stastna, nebo nevím. Prostě jsem se s ním cítila dobře a asi se nemůžu prostě od něj odlepit… Nevím, jestli to je správně. Oba mám ráda, přítele samozřejmě vic, ale pořád tam je něco, co mě táhne k ex. Ale vím, že spolu nemůžeme být, protože by to on nechtěl a já.. Taky ne. Nevím, co to je, co mě to k němu táhne, můj nynější přítel je stejně starý jako já. S ex se stále vídám, jen kamarádsky. Pokecáme, dáme oběd. To je vše. Ale to vše mi nějak stačí… Prosím o názor… Nevím, co to se mnou je.

Budeš si muset vybrat. Tobě by se líbilo, kdyby tvůj nový přítel toužil po bejvalce, obědval s ní a myslel na ni? Asi ne, viď? Bývalého odstřihni, nekontaktuj a časem to přejde. Nebo se k němu na pseudovztah vrať, ale rozejdi se se současníkem. Ať si může najít holku, co ho bude mít opravdu ráda.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15317 příspěvků 20.05.19 07:57

Můj názor je, že by jsi se s ex neměla vůbec stýkat. Ani na ten oběd. Dokud tě to nepřejde. Sama píšeš, že s ním být nemůžeš a vlastně ani nechceš, tak proč v sobě pořád rozdmýcháváš ty pocity? Vůči tvému příteli je to nefér. Přátelství mezi ex může a často funguje skvěle, ale musí to mít obě strany uzavřené a vyřešené.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14876 příspěvků 20.05.19 08:01

Souhlasím s holkami - řešení je proste. Přestaň se stýkat s ex

Michelle_M
Závislačka 2690 příspěvků 20.05.19 08:09

Taky souhlasím, dokud to v sobě budeš přiživovat, tak se toho nezbavíš. Utni veškerý kontakt aspoň do doby, než si opravdu budeš schopná upřímně říct, že ti na něm nezáleží víc než na kamarádovi. Osobně si myslím, že v některých případech, pro klid duše, je lepší tyhle osudové bývalé vůbec nevyhledávat. Tvůj přítel ví, co pro tebe ten chlápek znamenal a že se s ním stále scházíš? Jestli jo, tak je dost tolerantní.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 20.05.19 08:55
@Anonymní píše:
Ahoj, chci slyšet vás názor. Já 25, přítel 39. Neco okolo roku a půl jsem byla s nim. Byl to nejlepší rok a půl mého života. Všude jsme spolu jezdili, plnili si to, co jsme chtěli. Po sexuální stránce to taky klapalo. Bohužel se pak stalo to, že mi řekl, že se mu nelíbí kontakt. Líbání, objetí atp. Říkám ok, v pohodě. Nejsem taky velkým zastáncem toho. Jenže pak jsme se rozešli. V klidu, že jako kamarádi. Jelikož si nikdo z nás nikoho nenašel, scházeli jsme se aspoň za jedním účelem. Samozřejmě. Já stále ho miluji. Pak jsme to dali dohromady, zase prostě paráda. A zase to samé. Už mě to přestalo bavit, našla jsem si přítele. Přítel je na mě strašně hodný, udělá, co mi na očích vidí, ale pro mě prostě to asi není ono. Stále mě to táhne k mymu ex. Vždy, když vidím svého ex, jsem jaksi asi stastna, nebo nevím. Prostě jsem se s ním cítila dobře a asi se nemůžu prostě od něj odlepit… Nevím, jestli to je správně. Oba mám ráda, přítele samozřejmě vic, ale pořád tam je něco, co mě táhne k ex. Ale vím, že spolu nemůžeme být, protože by to on nechtěl a já.. Taky ne. Nevím, co to je, co mě to k němu táhne, můj nynější přítel je stejně starý jako já. S ex se stále vídám, jen kamarádsky. Pokecáme, dáme oběd. To je vše. Ale to vše mi nějak stačí… Prosím o názor… Nevím, co to se mnou je.

tak pokud s ním udržuješ takovéto styky, tak se z toho opravdu jen tak nevyvážeš a mluvím z vlastní zkušenosti. Zde opravdu platí, že sejde z očí, sejde z mysli. Nestýkat se, nepsat si, nesondovat na facebooku. Prostě ho odstřihnout, alespoň na pár měsíců, ať se můžeš plně věnovat současnému příteli. Za dva měsíce zjistíš, že ex už ti ani tolik nechybí … Taky jsem byla takhle „platonicky“ zamilovaná do svého ex a jelikož jsme si párkrát do týdne napsali (jen tohle stačilo!), ty pocity ve mě pořád přetrvávaly. Až mi jednou došla trpělivost (prostě mě tahal za nos a jistil si zadní vrátka), přestala jsem psát, komunikovat, nekoukala jsem m na profil nic a ono mě to za tři měsíce přešlo, díky bohu :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 08:59

@hopsalka děkuji, snad to tak je… Ja jen čekala na den, kdy něco udělá, co mě odradí. Jinak přítel o tom ví, jak to mám a snaží se mě podpořit, abych to ukončila. Vím, že máte všichni pravdu. Jenom to musím vysvětlit nějak sobě a to nemám ponětí jak

Váš příspěvek
Reklama