Přítel je děvkař

Anonymní
9.9.20 17:04

Přítel je děvkař

Já už fakt nevím, jak dál. Mám přítele jsme spolu už skoro rok. Všechno bylo v pohodě. Ale včera jsem něco hledala na internetu a našla jsem tam takovou diskuzi, kde diskutoval i můj přítel. Téma diskuze byla:,,jakou motorku?'' Nic zvláštního. No, ale ten můj tam napsal (omlouvám se ta vulgarismy),,jakou šu*at? Blondýnu nebo brunetu?'' Někdo mu tam napsal, že obě. A tak on napsal, že to takhle dělal. Že chodil s blondýnou, ale byl línej jezdit daleko, tak chodil chrápat s brunetou. Tý bylo 14, mimochodem. No a kvůli tomu, že ona bydlela kousek od,,brunety'', tak je načapala a zavolala policii, že przní čtrnáctku. Že prej byla zkušená. :roll: Pak z toho nějak vyváznul. No, když jsem si to přečetla, bylo mi z něj na blítí. :poblion: On mi říkal, že nikdy žádnou nepodvedl, že je nevěra hnus a tak. :roll: Tak jsem mu to teda řekla a on mi řekl, že to není pravda, že si z nich jen dělal srandu, že lhal. A já jsem teda řekla, jak si mám myslet, že třeba teď nelže mě. Já jsem mu řekla, že nejsem tak naivní a že je hnusnej, že tohle jsem si o něm fakt nemyslela. Že prej miluje jenom mě. :roll: Já jsem mu řekla, že jak mám vědět, jestli teď taky nejezdí za nějakou… lehkou děvou. On říkal, že ne. Furt ho miluju, ale je mi z něj fakt na blití. :poblion: Co byste dělaly v mém případě? Budu moc ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
9.9.20 17:09

Jako fakt není vtipný si ani vymýšlet, že zneužíval holku pod zákonem. Kdyby tam fantazíroval bůhví o čem tak ok, ale tohle je blbá sranda a není normální. Nedivim se že je ti z něj blbě a poslední co by mi na tom vadilo by byla možná nevěra, pedofílie je daleko horší teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
9.9.20 17:09

Pockej, az budes dospela. Tipuju, ze ti je tak patnact.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5348
9.9.20 17:22

Premyslim, je-li horsi, ze by zneuzival nezletilou, ze je devkar, pripadne (v nejlepsim) lhar?
Ani jedno nic moc predpoklady pro vztah a nic, co bych treba touzila mit doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2302
9.9.20 17:31

On řekl, já jsem řekla, on řekl…:-) Zase diskuze k popukání. Je to tvůj přítel, znáš ho rok, tak snad víš, jestli lže, je holkař nebo stojí za další vztah. To ti tady asi těžko někdo poradí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7188
9.9.20 17:37

Já jsem asi nějak nepochopila tu pasáž, kdy je bruneta načapala se čtrnáctkou, zavolala policii a pak z toho nějak vyváznul 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3973
9.9.20 17:48

To je blábol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26766
9.9.20 17:48
@ontarova.stara píše:
Premyslim, je-li horsi, ze by zneuzival nezletilou, ze je devkar, pripadne (v nejlepsim) lhar?
Ani jedno nic moc predpoklady pro vztah a nic, co bych treba touzila mit doma.

A jeste navic vůl, kdyz takovyhle hlody pise na net :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
9.9.20 17:51

BlaBlaBlaBlaBlaBlaBla… a zrzka tam nebyla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
9.9.20 20:27

:lol: Promiň, ale to je vtipná story.

Děvkař není, ale děcko je teda pořádný a ty taky. :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7829
9.9.20 21:18