Přítel má exekuce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 10:46
Přítel má exekuce

Krásný den holky/maminky…

mám přítele který má exekuce. Měl hodně divoké mládí, byl i ve vězení. Nadělal si dluhy, nesplácel, byl i ve vězení za které mu přišlo vyúčtování. Ještě předtím jak ho uvěznili, měl půjčku a tedy když ho zavřeli nemohl splácet. Dnes dluží kolem 500 000 kč. Jeho výplata chodí na můj účet protože on svůj vlastní mít nemůže, exekutor by to zjistil a peníze mu hned vzal. Navíc teď si ani neplatí zdravotní pojištění, na moji otázku proč o zdravotní neplatí, říká, že je to hodně peněz a prý to stejně skončí v exekuci, že o jednu víc nebo míň na tom už nesejde. Říká, že chce jít cestou osobního bankrotu ale čeká na lepší podmínky. Trápí mě to, není to normální ani zodpovědné chování. Navrhla jsem mu aby jsme spolu jeli k právníkovi a zeptali se na rady ale to taky odmítnul. Nevím co dělat, jak to řešit. Jaké má tato situace řešení?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 12422 příspěvků 12.08.19 10:48

Jo má, udělej z něj bývalého přítele, jestli se nechceš zničit.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 54914 příspěvků 12.08.19 10:49

Rozchod. :nevim:

Agusaguss
Stálice 88 příspěvků 12.08.19 10:50

Zacala bych tim.ze zatrhnu posilani penez na muj ucet nebo ti ho obstavej taky a jestli spolu bydlite tak bych se rozloucila predem s vecma co prijde sebrat exekutor. :roll:

Agusaguss
Stálice 88 příspěvků 12.08.19 10:51

A dalsi bych se s nim rozesla

V anda
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 12.08.19 10:51
@Anonymní píše:
Krásný den holky/maminky…mám přítele který má exekuce. Měl hodně divoké mládí, byl i ve vězení. Nadělal si dluhy, nesplácel, byl i ve vězení za které mu přišlo vyúčtování. Ještě předtím jak ho uvěznili, měl půjčku a tedy když ho zavřeli nemohl splácet. Dnes dluží kolem 500 000 kč. Jeho výplata chodí na můj účet protože on svůj vlastní mít nemůže, exekutor by to zjistil a peníze mu hned vzal. Navíc teď si ani neplatí zdravotní pojištění, na moji otázku proč o zdravotní neplatí, říká, že je to hodně peněz a prý to stejně skončí v exekuci, že o jednu víc nebo míň na tom už nesejde. Říká, že chce jít cestou osobního bankrotu ale čeká na lepší podmínky. Trápí mě to, není to normální ani zodpovědné chování. Navrhla jsem mu aby jsme spolu jeli k právníkovi a zeptali se na rady ale to taky odmítnul. Nevím co dělat, jak to řešit. Jaké má tato situace řešení?

čeká na lepší podmínky čeho? proběhla reforma odlužení už v červnu - jiné podmínky už nebudou…
mít jednu dvě exekuce, ale řešit to je OK, mít exekuce a odmítat to řešit OK není…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 19142 příspěvků 12.08.19 10:52

Rozchod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 10:53

@Agusaguss už dávno nebydlí tam kde má nahlášený trvalý pobyt, žijeme v jiném městě a nemá nahlášený pobyt tady. Bydlíme v nájmu. A s tím účtem, nevím, pracuje na dohodu, účet je na mé jméno a já předci exekuce nemám.

Ernais
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 12.08.19 10:53

No tak takovy pritel je opravdu terno..ja osobne bych s takovym clovekem nebyla, ale to je muj osobni nazor, z tveho pohledu ma zrejme nejake vlastnosti, kvuli kterym s nim jsi. Kazdopadne pokud si nehodla nechat pomoci, tak to moc reseni nema, musi sam chtit tuto situaci resit, protoze jinak akorat plytvas energii.

smoule.koule
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 12.08.19 10:55

@terien V tomhle případě plně souhlasím.

Pro zakladatelku - podle mě je zcela jedno, jestli výplata chodí na ten či onen účet, pokud věřitel zažádá o srážky, tak mu z platu budou srážet tak nebo tak.
Ale ona to asi nebude oficiální výplata, že, když si neplatí zdravotní pojištění. Protože to by měl z výplaty snad zaplacené, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 10:56

Já s ním zkoušela mluvit aby to řešil že takhle nejde žít věčně a jestli mě miluje a chce se mnou rodinu o které pořád mluví, musí to vyřešit. On pořád mele, že čeká na lepší podmínky.. nevím jaké, já nikdy dluhy neměla, nerozumím tomu. Kvůli němu jsem se rozhádala i se svojí rodinou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 10:57

@smoule.koule Přesne tak, pracuje na dohodu, teda zaměstnavatel neplatí za něj zdravotní ani sociální.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 12.08.19 10:58

Stahne te sebou, driv ci pozdeji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.19 10:59

On říká, že nebude platit nenažranému exekutorovi do kapes odměny a penále a různé pokuty z omeškání. Že chce počkat až bude moct zaplatit jenom dlužnou částku.

Ernais
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 12.08.19 10:59
@Anonymní píše:
Já s ním zkoušela mluvit aby to řešil že takhle nejde žít věčně a jestli mě miluje a chce se mnou rodinu o které pořád mluví, musí to vyřešit. On pořád mele, že čeká na lepší podmínky.. nevím jaké, já nikdy dluhy neměla, nerozumím tomu. Kvůli němu jsem se rozhádala i se svojí rodinou.

A stoji ti takovy clovek za to? Rekni mi prosim, co je na nem tak skveleho, ze ti stal za rozhadani s rodinou?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama